320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Algselt postitas mikk
    nufc jäi Leedsile sissetulekute poolest alla mitu aastat järjest ning märkimisväärselt palju. See polnud seotud mingite mängijate müügiga, vaid sellega et Ridsdale, vaatamata oma puudustele, oskas klubi teha suureks ning raha teenima panna. (Ise arvan siiamaani, et põhimõtteliselt oli tema strateegia õige.)

    Aga see ei puutu asjasse. Minu vastus oli rohkem sellele eelmisele tekstile mõeldud, kust võis jääda mulje, et miks Nufc kulutab Liverpoolist palju vähem raha kui sissetulekud on samas suurusjärgus. Viimane pool sellest pole õige. Liverpool teenib stabiilselt suurusjärgu võrra rohkem, nagu ka Arsenal ja Chelsea, Manust rääkimata.
    viide

    Millisest suurusjärgust sa, mikk, räägid?
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      Palju õnne, Oweni pere!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        boumsong oli ka vist esimese korraliku mängu teind see hooaeg viimases mängus

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          valdavalt olid need faktid mulle tuttavad. sa tead samas mjkk väga hästi, et loo saab kirjutada just sellises valguses, nagu vaja on.
          samas. endiselt ei taha ma öelda, et paks freddy on paks oma ingliks olemise tõttu. jah, ta on koer.
          aga sellest, et klubi fännide ja juhtkonna vahele kuhjuks veel rohkem sõnasõda, praegu mingit kasu küll ei teki.
          muidugi on optsioon, et käia divarist läbi, kui see peaks kuidagi freddy tema kohalt lahti kangutama...
          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Algselt postitas Jaan


            Algselt postitas mikk
            nufc jäi Leedsile sissetulekute poolest alla mitu aastat järjest ning märkimisväärselt palju. See polnud seotud mingite mängijate müügiga, vaid sellega et Ridsdale, vaatamata oma puudustele, oskas klubi teha suureks ning raha teenima panna. (Ise arvan siiamaani, et põhimõtteliselt oli tema strateegia õige.)

            Aga see ei puutu asjasse. Minu vastus oli rohkem sellele eelmisele tekstile mõeldud, kust võis jääda mulje, et miks Nufc kulutab Liverpoolist palju vähem raha kui sissetulekud on samas suurusjärgus. Viimane pool sellest pole õige. Liverpool teenib stabiilselt suurusjärgu võrra rohkem, nagu ka Arsenal ja Chelsea, Manust rääkimata.
            viide

            Millisest suurusjärgust sa, mikk, räägid?
            03/04 oli tõesti hooaeg, kus käive Liverpooli ja Nufci käive oli peaaegu sama.

            Siin on üks tabel Inglise klubide käivete 4 hooaja jooksul 98/99 kuni 01/02
            Liverpool on Nufcist eespool, vahel on vahe väike, vahel suurem. Mitme aastat peale teeb see kokku aga 60 miljonit naela vahet ja see on suurusjärk.

            http://www.footballeconomy.com/stats/stats_turnover_01.htm

            Ilmselt on mõlemal poolel õigus - Liverpool teenib rohkem kui Nufc, aga ka omaenda suuruse kohta Nufc on underperforming.
            Y R A

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Algselt postitas mikk


              03/04 oli tõesti hooaeg, kus käive Liverpooli ja Nufci käive oli peaaegu sama.

              Siin on üks tabel Inglise klubide käivete 4 hooaja jooksul 98/99 kuni 01/02
              Liverpool on Nufcist eespool, vahel on vahe väike, vahel suurem. Mitme aastat peale teeb see kokku aga 60 miljonit naela vahet ja see on suurusjärk.

              http://www.footballeconomy.com/stats/stats_turnover_01.htm

              Ilmselt on mõlemal poolel õigus - Liverpool teenib rohkem kui Nufc, aga ka omaenda suuruse kohta Nufc on underperforming.
              See on praeguseks hetkeks absoluutselt ebaoluline, kuna siis oli meil tunduvalt väiksem staadion.

              Sama hästi võiksid ju sõjalise võimsuse osas Saksamaa ja Rootsi vahel võtta mängu Kolmekümneaastase sõja andmed. Näiteks.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Algselt postitas Jaan


                Algselt postitas mikk


                03/04 oli tõesti hooaeg, kus käive Liverpooli ja Nufci käive oli peaaegu sama.

                Siin on üks tabel Inglise klubide käivete 4 hooaja jooksul 98/99 kuni 01/02
                Liverpool on Nufcist eespool, vahel on vahe väike, vahel suurem. Mitme aastat peale teeb see kokku aga 60 miljonit naela vahet ja see on suurusjärk.

                http://www.footballeconomy.com/stats/stats_turnover_01.htm

                Ilmselt on mõlemal poolel õigus - Liverpool teenib rohkem kui Nufc, aga ka omaenda suuruse kohta Nufc on underperforming.
                See on praeguseks hetkeks absoluutselt ebaoluline, kuna siis oli meil tunduvalt väiksem staadion.

                Sama hästi võiksid ju sõjalise võimsuse osas Saksamaa ja Rootsi vahel võtta mängu Kolmekümneaastase sõja andmed. Näiteks.

                Ja sama hästi võiksin mina öelda, et eelmisel aastal teenis Liverpool suurusjärgu võrra rohkem ja ka sellel aastal... Siis ütleksid sina, et seda ei saa võrrelda kuna Pool oli Euroopas edukas jne.

                Sel pole mingit tähtsust, kuskohast raha tuleb. Kuna selle eelmise pika inglise keelse teksti mõte oli selles, et Pool ja Nufc on majanduslikult ühesuurused klubid, siis minu point on lihtsalt selles, et nad pole seda.

                PS. Staadioni suurus on ainult üks näitaja. Leedsi staadion oli kogu aeg 40 000, ometi tõusid sissetulekud mõne aastaga 36 miljonilt naelalt üle 80 miljoni, Pool ja Arsenal oma väikeste staadionitega on samuti oma sissetulekjuid kiiresti kasvatanud. Manu om samas suurusjärgus staadioniga teenib valgusaasta võrra rohkem ja nad teenidvad ka valgusaasta võrra rohkem samade ssuuruste ja sama edukate Euroopa klubidega võrreldes.
                Y R A

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Algselt postitas mikk


                  Ja sama hästi võiksin mina öelda, et eelmisel aastal teenis Liverpool suurusjärgu võrra rohkem ja ka sellel aastal... Siis ütleksid sina, et seda ei saa võrrelda kuna Pool oli Euroopas edukas jne.

                  Sel pole mingit tähtsust, kuskohast raha tuleb. Kuna selle eelmise pika inglise keelse teksti mõte oli selles, et Pool ja Nufc on majanduslikult ühesuurused klubid, siis minu point on lihtsalt selles, et nad pole seda.

                  PS. Staadioni suurus on ainult üks näitaja. Leedsi staadion oli kogu aeg 40 000, ometi tõusid sissetulekud mõne aastaga 36 miljonilt naelalt üle 80 miljoni, Pool ja Arsenal oma väikeste staadionitega on samuti oma sissetulekjuid kiiresti kasvatanud. Manu om samas suurusjärgus staadioniga teenib valgusaasta võrra rohkem ja nad teenidvad ka valgusaasta võrra rohkem samade ssuuruste ja sama edukate Euroopa klubidega võrreldes.
                  Do you want me to draw you a picture?

                  Majanduses on pikaajaliselt kõik kulud muutuvkulud, teavad mikroökonoomika raamatuid lahtiste silmadega lugenud inimesed, me räägime siiski lühiajalisest, mis tähendab, et ma ei hakka tooma sisse euroboonuseid jne.

                  Sinu argument, et pole ühesuurused, rõhudes minevikule aga justkui kinnitab mu retoorilist näidet, kas pole? Igatahes suurusjärkude mastaabis vahet mina ei näe. Sa vist näed, aga noh, Leedsi poolehoidjale tunduvadki tänapäeval mõnemiljonilised vahed suurusjärkudena.

                  Võin sulle, muuseas, ka selgitada, miks tõusid sinu toodud Leedsi majandusnäitajad nii kiiresti. Üsna üllatuslikult tõusid samal ajal pea kõigi klubide käibed.

                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Mille üle me vaidleme? Mina väidan, et viimase 6-7 aastaga on Liverpool kokkuvõttes teeeninud 60-80 miljonit naela rohkem kui NUFc. Kui NUFci poolehoidjate jaoks on see mõnemiljoniline vahe, siis ma ei imestaks kui te lähete sama teed nagu Leeds.

                    Pikajaliste-lühiajaliste tulude-kulude üle targutamine on minu jaoks aga just selline raamatupidamislik targutamine, millega varaajata seda, et üks klubi toob lihtsamalt öeldes rohkem pappi siis kui teine.

                    Leedsi sissetulekute tõus polnud seotud ainult sellega, et olime sportlikult edukamad või et jalgaplli tervikuna tuli rohkem raha. Publicity Pete oli hea müügimees ja ta suutis sama suurte ja sama edukate klubidega võrreldes Leedsile saada SUHTELISELT suurema osa sellest jalgaplli tulnud uuest rahast. meeskond oli noor, mängis vihast ja atraktiivset mängu, see kuvand läks hästi peale ja leidis oma nishi. PR suutis seda märki müüa.

                    Kui Nufc võib staadioniväravas Poolist rohkem raha teenida, siis Liverpool on kaubamärgina niipalju üle, et ta suudab ülejäänud kolme klubide jaoks olulistest sissetulekuallikast - teleülekanded, merchandising ja sponsorlus, rohkem raha teenida.

                    perfektne näide on muiudgi Manu, kus kenyon pani piletid, tele, sponsorluse ja merchandisingu teenima. Lugesin kunagi ühte Beckenabaueri põhjalikku analüüsi, kus ta võrdles Manut ja Bayernit üksipulgi ja arutles selle üle, miks enam-vähem ühesuurused ja ühtmoodi edukad klubid ometi nii erinevalt teenivad.
                    Y R A

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Algselt postitas uvv
                      valdavalt olid need faktid mulle tuttavad. sa tead samas mjkk väga hästi, et loo saab kirjutada just sellises valguses, nagu vaja on.
                      samas. endiselt ei taha ma öelda, et paks freddy on paks oma ingliks olemise tõttu. jah, ta on koer.
                      aga sellest, et klubi fännide ja juhtkonna vahele kuhjuks veel rohkem sõnasõda, praegu mingit kasu küll ei teki.
                      muidugi on optsioon, et käia divarist läbi, kui see peaks kuidagi freddy tema kohalt lahti kangutama...
                      täielikult nõus.
                      ma lihtsalt algusest peale oli üllatunud neist faktidest, mis see siiakopeeritud pikk jutt endas sisaldas. ma olen finantsolukorra tundmisest küllaltki kaugel meie armsas klubis ja ei oska kohe midagi öelda. lihtsamast saan aga aru - shepherd on koer, nagu sa ütlesid.
                      sõnasõda, tema vastu võitlemine, mingisugused shepherd out asjad ja muu taoline ei tule hetkel kõneallagi, prooviks enne kuidagi normaalsele rajale tagasi ujuda.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Vahelduseks midagi muud ka. Boob teab.

                        algselt postitas yours truly 10.08.05

                        Ainuke sats, kelle puhul mõtlesin off-seasoni tegemisi jälgides, et treener on väljalangemisega juba enne hooaja algust leppinud.
                        Ilmselt ainuke ennustus, millega täppi õnnestus panna, kui seda artiklit lugeda.

                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas mjkk


                          Algselt postitas uvv
                          valdavalt olid need faktid mulle tuttavad. sa tead samas mjkk väga hästi, et loo saab kirjutada just sellises valguses, nagu vaja on.
                          samas. endiselt ei taha ma öelda, et paks freddy on paks oma ingliks olemise tõttu. jah, ta on koer.
                          aga sellest, et klubi fännide ja juhtkonna vahele kuhjuks veel rohkem sõnasõda, praegu mingit kasu küll ei teki.
                          muidugi on optsioon, et käia divarist läbi, kui see peaks kuidagi freddy tema kohalt lahti kangutama...
                          täielikult nõus.
                          ma lihtsalt algusest peale oli üllatunud neist faktidest, mis see siiakopeeritud pikk jutt endas sisaldas. ma olen finantsolukorra tundmisest küllaltki kaugel meie armsas klubis ja ei oska kohe midagi öelda. lihtsamast saan aga aru - shepherd on koer, nagu sa ütlesid.
                          sõnasõda, tema vastu võitlemine, mingisugused shepherd out asjad ja muu taoline ei tule hetkel kõneallagi, prooviks enne kuidagi normaalsele rajale tagasi ujuda.
                          just. harakad vajavad praegu head tuju, lendu ja uut isu. kõige sellega teeme me kohe algust, villa vastu tuleb 3-1 või siis 1-3 kui viisakalt võõrustajate poolt vaadata.

                          14. september 2006, Tallinn

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Algselt postitas mikk


                            Mille üle me vaidleme? Mina väidan, et viimase 6-7 aastaga on Liverpool kokkuvõttes teeeninud 60-80 miljonit naela rohkem kui NUFc. Kui NUFci poolehoidjate jaoks on see mõnemiljoniline vahe, siis ma ei imestaks kui te lähete sama teed nagu Leeds.
                            Me vaidlesime selle üle, et \"Liverpool on suurusjärgu võrra suurem\". Kui sellest 60-80 miljonist naelast 50-60 koguneb selle ajaga, kui meil staadion väikseim oli, siis pole ju see väide õige. Kaubamärk kaubamärgiks (ja nänn ja muu seonduv - see on Liverpoolil selgelt parem, ei vaidlegi, aga sellest ju vaidlus ei alanud), see on ikkagi samasugune finantspoole koostisosa kui piletitulu.

                            Elame siis ikka tänapäevas eksole!!
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Algselt postitas Jaan


                              Algselt postitas mikk


                              Mille üle me vaidleme? Mina väidan, et viimase 6-7 aastaga on Liverpool kokkuvõttes teeeninud 60-80 miljonit naela rohkem kui NUFc. Kui NUFci poolehoidjate jaoks on see mõnemiljoniline vahe, siis ma ei imestaks kui te lähete sama teed nagu Leeds.
                              Me vaidlesime selle üle, et \"Liverpool on suurusjärgu võrra suurem\". Kui sellest 60-80 miljonist naelast 50-60 koguneb selle ajaga, kui meil staadion väikseim oli, siis pole ju see väide õige. Kaubamärk kaubamärgiks (ja nänn ja muu seonduv - see on Liverpoolil selgelt parem, ei vaidlegi, aga sellest ju vaidlus ei alanud), see on ikkagi samasugune finantspoole koostisosa kui piletitulu.

                              Elame siis ikka tänapäevas eksole!!
                              Minu poolt teema lõpetuseks. Minu vastus oligigi selle inglise keelse teksti kontekstis, mis võrdles Liverpooli ja Nufci oste alates 1998 aastast 130 miljonit vs 86 miljonit ehk siis vahe on veidi vähem kui 50 miljonit ja küsis, miks me (st nufc) niipalju vähem kulutame kui muidu teenime enam-vähem ühepalju.
                              Y R A

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Foot report:
                                Owen update

                                Quotes appearing in the Daily Mail from our sidelined striker Michael Owen, who became a father for the second time this week:

                                \"I\'m not far off jogging, maybe another four or five days, maybe a week and I might start light running. I`m still on course.

                                With bones you do get quick healers but once it\'s got a crack it takes a set time.

                                \"If I can be back playing by the end of March then I would be delighted.

                                \"When I lay on the bed at Tottenham and knew I had broken it that was the worst 20 minutes of the whole process because you wonder how bad it is. I have done plenty of worrying but I can see the finishing line and I am heading for that now.\"
                                --------------------------------------------------
                                Andestage mulle kopi/peist.
                                aga mulle nii meeldis, et see on \"jala raport\"
                                mingid asjad on siin maailmas armsalt lääged ka väljaspool ameerika kinokaoseid...
                                14. september 2006, Tallinn

                                Kommentaar

                                Working...
                                X