320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    aga üldiselt: mida kiiremini Roeder vabaneb krambist panna alul platsile Shearer, seda parem, seda parem.
    14. september 2006, Tallinn

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      Kle mida sa jaurad, ise ka aru saad mida ajad.
      Ära nuta nüüd, elu läheb edasi.IDIOOT
      The Reward is Cheese.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        ole sina nüüd kenasti kuss, klassik on rääkinud :P
        299195

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          uvv, säästumarketi vein on saatanast

          ja sina Zhit võta ka rahulikult. Fännide omavaheline mögisemine käib vuti juurde, ei ole mõtet põrklema hakata iga vähegi teravama ütluse peale. INCE on pealegi harjunud keskmise saldoga koll mängu kohta, üle ühe värava samalt mehelt tekitab ebaterveid emotsioone juba.
          Ahjaa, tegelt ma tahtsin hoopis küsida, et millal te võitsite meid viimati... 2001?
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Algselt postitas vincent

            Ahjaa, tegelt ma tahtsin hoopis küsida, et millal te võitsite meid viimati... 2001?
            Old Traffordil koguni 1972.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              ee, vist jah umbes siis.
              ma ei hakanud järgi vaatama.
              aga see ei olnud säästumarketi vein.
              tõsi, üks oli neist isegi halvem kui s.marketi oma.
              Ants, aeg on vaadata üle Hundi veinide nimekiri

              hemmm. hommikul tundus mulle, et peaks enda pikema väljaastumise kustutama, aga nüüd tundub, et siiski vist mitte. las ta olla. ühte tahaks siiski korrigeerida.
              ilmselt ei ole kõik mufc mehed siiski peded. ilmselt.
              samas, kurat seda ka teab....
              14. september 2006, Tallinn

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Boumsong on vist mu uus lemmikmängija.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Ma enamasti küll mänguajal ei postita, aga nutt tuleb peale rsk.
                  No kuidas kuradi t*ra päralt saab olla, et on olemas siuke idioot nagu Boumsong, kes ei oska kaitsta (kraana lööb peaga ära), ei saa pihta ideaalsele kasti lastud karistuslöögile (45. minut), et skoorida ja kõige lõpuks hakkab viimase mehena tegema krt-teab-mida, kaotades palli, seejärel rebides kastis maha sellesama kraana, teenides nii punase ja kinkides vastastele penalti!?!?
                  Meil on keskkaitses 2 lolli neegrit, kes tuleks ilma rahata esimesel võimalusel kaugele ära saata ja nagu Kent nädala eest tabavalt mainis, uue klubi kontrahtis peab olema sees klausel: \"Peab mängima Newcastle´i vastu\". Sest nad imevad. Igal võimalusel.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    1 : 3
                    ilma kommentaarideta, nõustun 99% Antzu ja Kenti arvamusega meie kaitseliini osas ...
                    299195

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Boumsongi tabas täna eriti must päev.....oli küll selline tunne,et meest tabas peale pallist möödalööki mingi haige kiimane tunne....üritas Crouchile jooksupealt ära panna...tra on ikka debiilik....sellise teo jaoks vabandusi ei ole....
                      Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        nagu skysports Jean-Alain Boumsong komenteeris \"Ohh dear!\"

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Teeme siis hooajalõpu ennustuse.
                          Kui nüüd midagi väga tuksi ei lähe (loe: Bramble ja Boumsong ülemäära mänguaega ei saa), siis võiks viimasest kaheksast mängust hea õnne korral 4 võitu ja 2 viiki küll ära võtta ja hooaeg tabeli ülemises pooles lõpetada.
                          Hetkeseis: 11 - 6 - 13 ja 39 punkti 30st mängust.

                          Kodumängud: Spurs, Wigan, WBA, Chelsea.
                          Võõrsilmängud: Charlton, Boro,Scumberland ja Birmingham.
                          Minu tagasihoidlik ennustus oleks: 51-53 punkti.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Olen Antsu ennustuse suhtes üsna skeptiline.
                            Võidud saavad tulla väravatest. Väravad saavad tulla ohtlikest olukordadest.
                            On meil selliseid? Eile sisuliselt suluseisu järel löödud värav oli ainus, millega meie ründepaar maha sai. Al suutis küll kümmekond palli endale teenida, aga sealt ei tekkinud edasi midagi. Seekord ei saanud ründajad väita ka, et neile ei antud sööte anti. aga see oli hambutu. Suurim häda ei ole mitte kaitseliinis, vaid poolkaitses. Teist mängu järjest on keskväli täiesti passiivne. Mitu korda keerutas Parker eile lihtsalt tagasi?
                            Kui paljudes olukordades hakkas silma Emre? Esimesed mängud peale Roederi tulekut toimis meeskond just nende kahe mehe tõttu. Eile olid meil tiivad täiesti maas. Väike elevus tekkis peale Bowyeri sisse toomist. N`Z on mees keskmiste satside vastu, teiste vastu on ta siiski nooruk alles. Peale seda kui ta sai oma triblaga maha, kougiti ta kohe varsti tummaks.
                            Kuulen hüüdeid, kaitse, aga kaitse. Muidugi, Cissest on lollim ainult üks mängija sellel planeedil, Prantsuse koondise keskkaitsja, kelle eest me jubeda papi välja ladusime. Aga see kaitse pidas siis küll j asai hakkama, kui keskkaitse väljaku täis võitles. Täna nad seda ei tee ja me näeme jälle oma alasti kaitseliini.
                            Bowyer ja Dyer, ma ei tea kuidas need kuked omavahel läbisaavad, aga selge on, et nendel meestel on koht avavilest alates platsil. Ameobi ja N´Z asemel. Seni kuni Owen tagasi on. Iseenesest võiks proovida ju ka Ameobit Sheareri asemel, aga seda pühatuseteotust ei kannataks vist keegi välja ja sisuliselt oleks see siis ka 4-6 stiilis mängimine.
                            Elliot oli eile meie meeskonna parim väljakumängija, kas pole mitte vahva?
                            14. september 2006, Tallinn

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              silma võtab märjaks kohe selline jutt

                              http://www.thesun.co.uk/article/0,,2002390000-2006130696,00.html

                              kahju muidu elliottist, SWP on küll vabanduse võlgu

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                CFC - NUFC 3:1 . Tahab keegi sellest rääkida?
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X