320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Täna tundus üldse hea päev olevat Toon võitis ja Arsenal ei võitnud :P ja palju muudki ... ainuke, kas N`castleil see lõpuspurt liiga hiljaks ei ole jäänud. Kuigi jäänud on veel vaid wigan, scum, brom, beemingemcity ja abramore, tundub võitlus allpool ellujääda soovijatega tulevat oluliselt vihasem kui käeulatuses peesitava wigani või seks ajaks endale juba järjekordse liigavõidu taganud Chelseaga.
    299195

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      Seesuuret... viimati tabas Toon\'i liigakaotus pesemata inimeste kodus enne minu esimest sünnipäeva. Lihtsalt infoks.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Aifo edastas just, et SUnderlandi võidukoefitsent Old Traffordil on 26,0. Kõlab paljutõotavalt.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Jean-Alain Boumsong, halvim, mis iial Newcastlesse läbi Šoti- ja Prantsusmaa Kamerunist tulnud on.
          Kui keegi suudab tõestada vastupidist, siis olen ma valmis teda oma kulul kostitama Tiina Pizza menüü kõige kallima avatud pirukaga.

          edit: olgu. ma ei vaata seda mängu lõpuni. mul läks ihu juba imelikuks ja mul hakkas mäkemitest kahju.....
          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Algselt postitas uvv


            Jean-Alain Boumsong, halvim, mis iial Newcastlesse läbi Šoti- ja Prantsusmaa Kamerunist tulnud on.
            Kui keegi suudab tõestada vastupidist, siis olen ma valmis teda oma kulul kostitama Tiina Pizza menüü kõige kallima avatud pirukaga.

            edit: olgu. ma ei vaata seda mängu lõpuni. mul läks ihu juba imelikuks ja mul hakkas mäkemitest kahju.....

            Halvim, mis kunagi meile tulnud, on konkurentsitult keegi Elena Marcelino (loodan, et enamus seda \"meest\" ei mäleta )

            Tõsi küll, tema tuli natuke teisest kandist... ja maksis natuke... vähem.

            Uurisin huvi pärast, kus kandis ta praegu võiks olla. On peale lühikest karjääri Poli Ejidos saapad varna riputanud.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Algselt postitas financier

              Uurisin huvi pärast, kus kandis ta praegu võiks olla. On peale lühikest karjääri Poli Ejidos saapad varna riputanud.
              Miks ta mängima peaks? Vanaduspõlv sai Inglismaal kindlustatud.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Hallo harakad. Kas homme SOL-il peetavaid mackemite matuseid ka vaatama läeme ? Kes teab mitmesaja aasta pärast neid jälle Premieris kohtab?
                Kent pakkus välja H.Hunti ?
                299195

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Algselt postitas INCE


                  Hallo harakad. Kas homme SOL-il peetavaid mackemite matuseid ka vaatama läeme ? Kes teab mitmesaja aasta pärast neid jälle Premieris kohtab?
                  Kent pakkus välja H.Hunti ?
                  HH info on ka mäkkemitele ning nende gloorihanteritele edastatud. Nii on?
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    palju õnne AiFo!
                    Kahju, et nüüd just sünnipäeva õhtul jälle Su tuju muserdatakse....
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      oi puts

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        SUNDERLAND!!!
                        on tondid ikka!
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Tra ma ei või. Kui laguneda, siis ikka laguneda korralikult.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Hoyte tegi vist mängu, lõi värava ja kinkis penalti. Aga nii ju pidigi minema, loputada Sunderlandi mõlemas derbis, kas just esimest mängu saab muidugi loputamiseks nimetada, aga võit on võit ja seda mõlemas mängus magus!!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Vaata et venitab sellise lõpuspurdiga järgmiseks hooajaks veel UEFA karikasse ära. 6 punkti võiks kindlasti võtta, aga samas chelsea mäng viimane, see juba meister ja ehk mängitab nõrgemat koosseisu. Aga eks ennustamine on tore asi, aga kahjuks ei pruugi nii minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X