320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Perspektiiv ei saa olla otsatu, kui just vaatleja pole kitsa silmaringiga ja sellest tulenevalt kiirte koondumine on minimaalne
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      Algselt postitas Sajets


      Perspektiiv ei saa olla otsatu, kui just vaatleja pole kitsa silmaringiga ja sellest tulenevalt kiirte koondumine on minimaalne
      Saab. Vaatleja on ise ka otsatu.
      ainuke mis otsakas on on õlu.
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Algselt postitas mjkk


        aga, targad, kuidas siis öelda mehe kohta pärast paari väikest klaasikest pubis?
        Kõigi sõber
        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Algselt postitas mjkk
          aga, targad, kuidas siis öelda mehe kohta pärast paari väikest klaasikest pubis?
          Ameerika filmides öeldakse \"kena pepu\" või midagi sellist.
          Ise ma eelistan pärast paari klaasikest öelda midagi naiste kohta.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            I can be a hit like Shearer

            Alan Shearer has the biggest boots to fill in the Premiership but that has not prevented Dutch international Dirk Kuyt from becoming the first top striker to suggest he is willing to take on the challenge.

            The highly-rated Feyenoord striker, who is an integral part of Holland\'s World Cup plans in Germany, was first linked with a move to Newcastle United last summer before the club splashed out £9.5m on Albert Luque.

            With Feyenoord desperate to hold on to him and the player keen to gain more experience in his domestic league, the then-Magpies manager Graeme Souness, as well as Liverpool boss Rafael Benitez, failed to force through a deal. But Newcastle\'s interest has continued and the club have had the 25-year-old watched on several occasions this season, despite not having a permanent manager until Glenn Roeder\'s promotion from his caretaker role last week.

            As a result, news of Kuyt\'s desire to sign for the club will be warmly welcomed at St James\'s Park this morning.

            \"I would love to play in the North-East,\" said Kuyt, who has scored 96 goals in his last 140 league matches for Feyenoord. \"When I was young I loved Italian football, but only because (Marco) van Basten, (Frank) Rijkaard and (Ruud) Gullit were playing for AC Milan.

            \"Now I\'d rather play in England. I love English football. I also think my style of play is completely right for the Premiership. A club like Newcastle would be my dream.\"

            Roeder is due to meet chairman Freddie Shepherd this week to discuss budgets and transfer targets, with the daunting task of replacing Shearer at the top of their list.

            Kuyt is one of the most exciting strikers in Europe and certainly has the height and build to play alongside the smaller and quicker Michael Owen. But his age and a relative lack of experience could be a problem as he tries to satisfy expectant fans that he can fill the void left by the retirement of the club\'s former captain.

            Indeed, Newcastle may well be planning a double Dutch swoop with Manchester United\'s unsettled striker Ruud van Nistelrooy another international-class front man likely to be on the move this summer.

            Unlike his international team-mate, van Nistelrooy has plenty of Premiership experience, his shoulders are broad enough to cope with the unique demands of succeeding Shearer in the number nine shirt and he can also help nurture Kuyt on Tyneside.

            More importantly, though, his club record would suggest that the 29-year-old can guarantee around 20 goals a season, a statistic which will mean Newcastle have plenty of rivals - Chelsea and Tottenham are also rumoured to have contacted the player\'s agent - for his signature.

            But Roeder will be told by Shepherd when they discuss their plans that he must first trim the club\'s wage bill before he can make any major recruitments and Newcastle\'s new manager will be looking to find buyers for the likes of French defender Jean-Alain Boumsong and Luque as quickly as possible.

            The former United defender was coy about his intentions yesterday and insisted he has not made up his mind about the futures of other players who could be deemed surplus to requirements.

            Both Nicky Butt and Lee Bowyer, two more of the Magpies\' biggest earners, have been linked with moves over the weekend, although Roeder has claimed he expects to see both of them for the start of pre-season training on June 28.

            Whether that proves to be the case remains to be seen. Butt ostracised many of the club\'s supporters after a poor first season on Tyneside while fellow midfielder Bowyer only has one more year left on his contract and will be able to leave for nothing next year.

            Roeder said: \"The Nicky Butt I know was excellent back then. Lee Bowyer did very well for me at the end of the season and is another who I won\'t be in a rush to move anywhere.

            \"I won\'t be rushing into anything. There is no need to do that at the minute because there are lots of managers away on holiday now. We are still to sit down and talk about who will potentially still be here at the start of the season.\"


            ***********************
            kui ma artiklist õigesti aru saan, on klubi huvitatud nii van nistelrooy kui ka kuyti omandamisest suve jooksul, mis oleks muidugi hämmastav kordaminek. pidades mõlemas mängijast kõrgelt lugu ja arvestades, kui vajalik oleks oweni kõrvale üks neist saada, on olukorra tähtsus suur. AGA millegipärast raske uskuda, et näiteks pärast edukat esinemist mm-il neile suuri ja rahakaid kosjalisi ei tule. igatahes oleks mina ülimalt rahul, kui kas või ühegi kahest unitedisse värvatakse. tähendandagu see siis luque\' lahkumist, kui vaja (mis paistab enam kui tõenäoline).

            newcastle\'i rahakott sel suvel eriti suur ei ole. et suuremaid oste teha, on vaja müüa. müümisnimekirja tipus asetsevad kindlasti boumsong ja luque, isegi roeder pole seda ümber lükanud. teine asi on butti ja bowyeriga, kelle suhtes roeder veel kindel ei ole. ise loodan, et pepu lüüakse minema ja bowyeri jäetakse, isegi kui talle kõrget palka maksta.

            järgmise hooaja koosseis:

            -------------------------------------------given------------------------------------------

            -UUS/carr/(ramage)--------bramble/taylor/moore/UUS------------babayaro/UUS-

            -solano/milner/dyer-----parker/emre/bowyer/(dyer)/(pattisson)------n\'zogbia

            ---------------------------------owen/UUS/UUS/(ameobi)-------------------------------

            vist sai liiga segane. ühesõnaga, oletades, et lahkuvad faye, butt, boumsong, luque, oleks vaja eeskätt kahte ründajat ja minu arust ka mingisugust kogenumat venda kaitsesse. milneri minek on praegu kahtluse all ja see on minu silmis hea, pigem võiks talle st. james\'il korraliku võimaluse alla, kauaks seda solanot enam ikka on. ja dyeriga ei saa ju eales arvestada. carr võiks ka pigem varusse jääda, aga tõenäoliselt sinna kedagi suvel ei leita. minu mingisugune ennustus siinkohal...

            lahkujad:
            1. boumsong
            2. butt
            3. luque
            4. faye
            (5. milner)

            sissetulejad:
            1.-2. kuyt/van nistelrooy/gudjohnsen
            3. campbell
            4. bridge
            +

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Sinu skeemi juures tundub teie vasak äär õite õhuke olevat, samas kui osadele kohtadele on häid mehi jalaga segada. Kuidagi kreenis on kogu see pilt. Boumsong on enda eest makstud raha kõvasti \"õigustanud\", ostjaid küll ilmselt oleks, aga vaevalt keegi mingit märkimisväärset summat on nõus välja käima. Luque eest võiks ehk isegi saada midagi, kuid kindlasti mitte niipalju, et lubada endale nii Kuyti kui ka Nistelrooyd. Mõlemi järgi puudub tegelikult ka vajadus, kui Owen terve on. Mõmmik põhikaitsjana on ka pehmelt öeldes kahtlane taktika. Sõltumata sellest, kes lahkub, pakuks ühe korraliku keskkaitsja, keegi vasakule äärele ja üks tipptasemel ründaja.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                minu kehvake skeem tõepoolest. vasakul äärel on tegelikult n\'zogbiale lisaks võimelised mängima ka milner ja dyer, äärmisel juhul ka emre, aga loodetavasti ei lähe olukord nii kaugele, et ta sinna peaks paigutama.

                boumsongi ja luque\' kohapealt olen täiesti nõus. boumsongi eest küsitavat summat ei oskaksi prognoosida, aga omaette suurt rolli mängib selles kindlasti ka mm, kus ta kõigi eelduste kohaselt siiski avakoosseisus väljakul peaks olema. kusagil pool väljakäidud hinnast oleks minu pakkumine. luque\' puhul on raske öelda. ideaalis jätaks ta tyneside\'ile ja annaks võimaluse, sest potentsiaalis ja talendis on ta enamusest meeskonnas üle, lihtsalt pole kohastunud. muidugi siseasju ei tea ja eks jääb roederi otsustada. kui mingi hispaania klubi kusagil 6-7-8 miljonit välja käiks, oleks vist hea diil.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Boum ja Luque mõlemad kindlasti ei lähe. Fatman lihtsalt ei saa aktsionäridele ühe aastaga näidata kahe mängija pealt rohkem kui 10 milli kahjumit.

                  Aga nii see tuleb kui nende eest käidi välja 17,5 milli, aga hetkel ei usu et saadaval oleks rohkem kui 6,5 (Lugue 4 ja Boum 2,5). Selline geniaalne tehing siis

                  Pigem müüakse Luque, Milner ja muu praht (Faye, Butt). Ostu poole pealt on mind rahalaevade leidmisega ennegi üllatatud nii et saab näha...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'


                    Oimaivõi.
                    Ajakirjanik Dick Balls kirjutab, et Kieron Dyer jälle uurimise all, kahtlustatakse enda paljaksvõtmist vales kohas.

                    Üleminekuhooaja kõlakad on liiga kollased veel, et nendest siin rääkida.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Bollocks. Ma ei saa 10. juunil osaleda. Tehti pakkumine, millest ei saa keelduda!
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        edgar savisaar on barcode

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas eston maravilha


                          edgar savisaar on barcode
                          A midagi uut?
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Hakkaks siia nüüd kirjutama ,kes tulevad 10 juuni meie poolt mängima ja kes ei tule...
                            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              mul on suur kontsert järgmine päev, mis tähendab proovi eelmisel, seega ei ole sugugi kindel. selgub, kui prooviaeg paika pannakse.
                              30 et tulen
                              70 et mitte.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Tähendab, ma saaks kella neljast, aga praegu mänguaega muuta pole reaalne, ma arvan.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X