320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Algselt postitas 17


    Targad onu rääkige, mis hooajal mängis Sunderland helesinistes särkides? Away omad vist siis.
    Aga Palun!
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      Algselt postitas aiFo


      Algselt postitas 17


      Targad onu rääkige, mis hooajal mängis Sunderland helesinistes särkides? Away omad vist siis.
      Aga Palun!
      Juba vastasin ...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Programm siis järgmine
        12 NUFC - SAFC
        14 Musta Notsu saun
        16 Inglismaa - Paraguay

        Saun on bronnitud......kella 16 on teleka vaatamine ka bronnitud...
        Muide mäletan Urmase sõnu veel aasta tagasi ütles ta et ta ei taha platsil ära surra....ja põhjus oli lihtne miks ta ei taha....kõik pidid pärast vihased olema tema peale...me võtame mängima kõik kes vähegi tahavad NUFC au kaitsta...andke aga endast märku...Jussinen ja kõik muud sägad kes siin NUFC avatari kasutavad
        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'


          Ahjaa, muidugi! Otse loomulikult on oodatud kõik, kes SAFC\'i värve kaitsta soovivad ja skunkidel selja prügiseks teha tahavad. 2 aastat tagasi Põlvas oli foorumi üleskutsest kasu kuipalju -- 1 härra, kes Põlvasse kauemaks jääda ei saanud (Erkki või Herkki, kui ma ei eksi?) oli rohkem kui abiks!

          Kõik, kes te siin foorumis SAFC\'i värve kannate või muidu hinges punavalged, andke endast teada -- saate heast üritusest osa! Palun saata osalussoovist PM või siisamasse, varane teatamine seda enam vajalik, et Sakari teeb laupäevaks valmis midagi mänguprogrammi sarnast -- sinna peale line up\'e tarvis. Sama üleskutse ka harakatele -- andke oma huvist Kentile teada, siis saab teie nimed kah programmile lisada.

          pRmt!

          aiFo
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Algselt postitas Tembu


            Publikuks pakun ennast ja Kypsi. Või siis tantsupoisteks.
            Arvatavasti võib mind samas rollis näha.
            Supplies!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Algselt postitas -Antz-


              Algselt postitas Kent


              Hetkel siis oleks kohal
              1.Kent
              2.Raix
              3.Antz

              Nutune poisid..kindlasti saaks me kolmekesi ka hakkama, aga ei viitsi ju joosta niipalju
              Kuigi INCE ise ei mängi, siis vv-ga koos tullakse Põlvast ikkagi selleks tähtsaks sündmuseks Tabasallu, see teeks kokku 4 + kus on särav täht Kaarel Berg?
              Ja kas siis Tallinnale lähemal või kaugemal pole tõesti julgeid, kes caretaking manager Kenti käe alla NUFC-i au kaitsma tuleks?? Mingi jutt oli, et Keila satsis olevat paar kaaskannatajat. Vastab see tõele?
              Head Harakad! Kahjuks pean tervislikel põhjustel ürituse esmakordselt vahele jätma. Olukord ei luba pikemat sorti transportimist ja hetkel taastun kodus. Kahjuks ilma opita ei pääsenud ... eks Kent teab täpsemalt.
              Hoian siiski pöialt, et te seekord \"kassidel\" sabad maha keerate ja ehk on minu puudumine nõiduse murdmise seisukohalt isegi kasulik . Telefoni teel üritan sündmuste käigul siiski silma peal hoida... ehk netis ka LIVE ülekande teha.

              PS. Urmas - pakett on olemas, kunagi räägime täpsemalt.
              299195

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                ametlikult kodukalt selline sõnavõtt täna:

                MAGPIES chairman Freddy Shepherd has revealed that United will be looking to boost their attacking options over the summer.

                Newcastle have been linked with several defenders over the last few weeks, though boss Glenn Roeder was quick to quash talk of a move for Sol Campbell, while Mr Shepherd said on Tuesday that Robert Huth of Chelsea would not be a target.

                The chairman and manager have sat down together and discussed their plans ahead of the new season, and with Alan Shearer having hung up his boots they agree that a striker will be on top of the wish-list.

                Mr Shepherd said: \"After discussing things with the manager we know what we want and need.

                \"We are on the look-out for attacking players for next season.\"

                Roeder has admitted he is a fan of Dutch striker Dirk Kuyt, who is with Feyenoord, and says he will be keeping an eye on him with Holland this summer before deciding whether or not to step up his interest.

                Roeder said: \"Kuyt is a striker I rate very highly and is one we will be watching with interest in the World Cup.\"

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Ma kaitseks hea/parema meelega NUFCi värve. Kui suured onud loomulikult lubavad, ning kuupäevad.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Algselt postitas Evu


                    Ma kaitseks hea/parema meelega NUFCi värve. Kui suured onud loomulikult lubavad, ning kuupäevad.
                    Aga helista siis mulle kui käsi oled....56148266
                    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'


                      hoi!

                      pärast kentiga suhtlemist ja usinat arvutamist (nimede ja vanuste mänguprogrammi jaoks kirjapanek), õnnestus ürituses osalejate kohta kokku lüüa järgmised numbrid:

                      Mackemeid 13
                      Mag\'e 10

                      täitsa kenad nummerid

                      pRmt!

                      aiFo.
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        No mina olen käsi, üks kõik mis kuupäev, väljaarvatud siis 13,19,20,21 ning 25-30 juuni.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          evu, mäng on sellel laupäeval.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Algselt postitas mjkk


                            evu, mäng on sellel laupäeval.
                            No väga hea siis. Vanemaid pole. Öelge palun täpne kellaeg ja koht ka, ei viitsi enam läbustada siin.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              loe, evu, loe. (tabasalus).

                              edu ja jaksu teile väljakul mehed ja eks ma helistan ja õnnitlen teid hiljem.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                bowyer west hami

                                Kommentaar

                                Working...
                                X