320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    oleks ka käpp bussi peale.
    coqito ergo sum.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      No message from Newcastle.
      Kontaktmehed on puhkusel kuni 14.augustini ja telefon on automaatvastaja peal
      igal juhul ajan asju edasi.

      Ja kohtumine on kindlalt Riias 10.aug 21:30
      299195

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Lugege nüüd Ventspilsi kodukat hoolikamalt. Vene keeles. Piletid tuleb välja osta 8. augustil. Riiast. Sellega tegeletakse. Kui andres ja Kaaluja oleks käpad, siis on kaheksa seppa olemas. Taome rauda ka? Muidugi on siinkohal oluline Urmase auto seltskonna arvamus.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Jaan kas suudaksid terve bussitäie inimesi tasuta öömajale organiseerida? mul poleks Riias ööbimise vastu midagi, samas poleks ka öösel tagasisõidu vastu midagi.
          ½121½

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Tasuta öömaja suudan orgunnida ainult endale Mul pole isegi ühte autotäit kuskile panna. Samas on mõeldav nii paarisaja krooni ringis hostel vanalinnas. Võite muidugi öö läbi Riias limonaadi juua ja Pupu lounge\'s 5000 lati eest mõne ettekandja lahti lasta. Näiteks. Muidugi võib ka öiste seikluste käigus tasuta öömaja esile kerkida
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Käpp oleks igaljuhul ja minek oleks siis bussiga nagu ma aru sain. Ja öömaja oleks tore, päris öö läbi linna peal vist vastu ei pea, kuigi on ka sellist asja proovitud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                mina ise olen endiselt käpp. järgmised päevad kuni laupäevani olen disconnect from civilisation,sellest johtuvalt ei saa aktiivselt endast märku anda. aga seda leevendab mobiil 55526483
                Tore oleks kui keegi asjapulk pileti ka sebiks.
                coqito ergo sum.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Niisiis. Bussi otsin hetkel. 8+1 saaks ilma, et peaks bussijuhi palkama.

                  Jaguneks järgmiselt.
                  1. Urmas
                  2. Antz
                  3. Lauri
                  4. Ma
                  5. Hughes
                  6. Raix
                  7. Andres
                  8. Kaaluja
                  9. Antzu sugulassõber



                  Summa umbes 125-150 kr rent ja u 100 kr kütus. Urmas lubas sõita. Vist?

                  Ööbimine Riias on umbes välja vaadatud. 200-250 kr peaks asja ära ajama.

                  Pilet peaks minema kuni 230 kr (10 latti).

                  ca 750 kr + söögid ning limonaad. Riia vanalinna hinnatase on enam-vähem Tallinnaga võrreldav. Söök on kallim nats.

                  Kes ei taha end selles nimekirjas näha mingil põhjusel, võiks kohe ei öelda. Samuti kui plaan misiganes põhjusel ei sobi või vajaks kohendamist.

                  Teistelt eeldan, et saate vähemalt piletirahad reedeks üle kanda. Selles osas peaks täpsed summad selguma kolmapäevaks.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    hüva reisi teile, mehed. ise olen kahjuks selleks hetkeks kusagil saksamaal esinemas, seega ei ole võimalik lätimaal viibida. tooge siis elamusi ja pilte ja jagage minu ja teistega.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Et mis raha sa siis täpselt tahad, ainult piletiraha?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Minule Jaani poolt pakutud pakett sobib täielikult.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Tegelt ma tahaks seda rendiraha ka esmaspäevaks, seega võite juba koos üle kanda. Rekvisiidid annan siis, kui summad on selgemad.

                          Tänase päeva jooksul saan bussi osas info anda, piletitega on seis endine (v.a. see, et väljaostja on enam-vähem olemas juba). Juss annab ka enda piletite osas siis teada, eksole. Ince?
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Algselt postitas Jaan


                            Tegelt ma tahaks seda rendiraha ka esmaspäevaks, seega võite juba koos üle kanda. Rekvisiidid annan siis, kui summad on selgemad.

                            Tänase päeva jooksul saan bussi osas info anda, piletitega on seis endine (v.a. see, et väljaostja on enam-vähem olemas juba). Juss annab ka enda piletite osas siis teada, eksole. Ince?
                            saan infi täna õhtuks. Eile õnnestus mõned tegelased siiski kätte saada, kes hetkel ajavad asju ja nagu juba ütlesin , teatavad õhtuks, millised on võimalused läbi suure NUFC-i pileteid saada.
                            Igal juhul võtan teiega ühendust.
                            299195

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Ka mina olen kõige plaanituga päri. Kuna viibin Lõ-Eesti kandis puhkusel, siis olen internetis haruharva ja telefoni hoian samuti väljas, aga püüan ennast asjadega kursis hoida ja õigeaegselt kõik summad üle kanda!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                ACHTUNG! UWAGA!

                                Tähtis info!!!

                                Piletihinnad vastavalt Ventspilsi klubist antud infole.

                                A kategooria - 10 latti
                                B kategooria - 5 latti
                                C kategooria - 3 latti
                                Newcastle\'i sektor - 20 latti.

                                Tõprad on nad seal küll. Isegi St. James\'l on UEFA eelringide mäng odavam.

                                Niisiis. Andke tagasisidet võimalikult palju, kuhu te tahate pileteid. Ise arvan, et kurat, 20 latti on krõbe, aga ikkagi omaette elamus. Võiks maksta. Lisaks siis see, et bussis on ÜKS kohta vaba!!

                                Tahaks siis homme piletite osas meili saata neile.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X