320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    Kaarel - siin oleksid ka sellised mehed nagu Newcastle ja Chobram (kui ta ainul saaks endale särgi laenuks).
    Siis oleks teid juba seitse.
    memer of Gaskoff fan club

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      Njah, Newcastle pole eriti mängumees ja noorem kah teistest............



      Tegelikult mängin ikka, aga vaevalt et mingisuguste proffidega platsil hakkama saan....

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


        trahh!

        arvan, et viis viie vastu v6ib m2ngida kyll...
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          minul särgiga jah jama...
          aga väixe mängu võix teha kyll..kui trantspordi saax..

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Chobram, osta turult Juventuse särk, see näeb suht samasugune välja. Eriti arvestades eileõhtust mängu võiks see ju passida küll.
            Transpordiga on selline lugu, et lähen oma autoga - aga kardan, et see on suht-koht täis. Äkki on veel masinaid?
            memer of Gaskoff fan club

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


              niih! hetkel pole v2ga vigagi... viimatine v6it villa yle ja eilne lammutust88 cambridge\'i vastu...

              Cambridge United 0 : 7 Sunderland

              Claudio Reyna 21
              Gavin McCann 26
              Julio Arca 54
              Marcus Stewart 63, 65
              Tore Andre Flo 75, 82



              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                Originally posted by Kaarel
                Indrek - 19.10 on sobiv kuupäev. Seda juhul, kui ma aga järgmise päeva hommikul Tallinnas tagasi olen. Mis puutub NUFC\'i meeskonda, siis oleks mul välja pakkuda mina, raix ja lua, kui nad just hõivatud pole. Proovin esimesel võimalikul juhul lua ja raixiga sel teemal rääkida. Lisaks usun, et iir (aka Antz) oleks käpp. Kui lisada INCE, siis oleks meie meeskonna suurus 5 mängijat. Rohkemaks ma hetkel võimalust ei näe.
                esialgu ei paistab see kuupäev sobivat, nii et lets do it!! kui ainult mansa saaks kokku... kui praegu vaadata, siis oleks põhimõtteliselt: ince, berg, lua, mina, antz, newcastle, chobram = seitse potensiaalset venda... or what?! siis on veel andres, ei tea, kuidas tal plaanid on... jaan on vist veic kaugel... nii, et heal juhul saaks isegi kaheksa pallurit väljapanna...
                The other line moves faster.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Kas välismängijatega pole plaanis meeskonda tugevdada? Ntx 3 hiinlase ja 4 sebraga...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Niih!
                    Antzul on selline lugu, et eelneva päeva õhtupoolikul algab EUFC hooaja lõpetamine ehk siis sümpaatne saunapidu! Ja kes teab kuhu või mismoodi see möll edasi areneb...
                    Nii et... Muidugi oleks tarvis teha väike mäng ja saun-õlu ka lõunaosariikides, aga... kuidas saada kaineks ja kohale? Mis kell üldiselt kogu värk pihta hakkab?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Originally posted by Raix


                      Originally posted by Kaarel
                      Indrek - 19.10 on sobiv kuupäev. Seda juhul, kui ma aga järgmise päeva hommikul Tallinnas tagasi olen. Mis puutub NUFC\'i meeskonda, siis oleks mul välja pakkuda mina, raix ja lua, kui nad just hõivatud pole. Proovin esimesel võimalikul juhul lua ja raixiga sel teemal rääkida. Lisaks usun, et iir (aka Antz) oleks käpp. Kui lisada INCE, siis oleks meie meeskonna suurus 5 mängijat. Rohkemaks ma hetkel võimalust ei näe.
                      esialgu ei paistab see kuupäev sobivat, nii et lets do it!! kui ainult mansa saaks kokku... kui praegu vaadata, siis oleks põhimõtteliselt: ince, berg, lua, mina, antz, newcastle, chobram = seitse potensiaalset venda... or what?! siis on veel andres, ei tea, kuidas tal plaanid on... jaan on vist veic kaugel... nii, et heal juhul saaks isegi kaheksa pallurit väljapanna...
                      Lisaks endale on kohapeal veel üks magpie - Zidane - nii teda hüütakse ja särgid on meil ka olemas.Proovin veel Jaaniga ühendust võtta, kuid olen ta telefoni kahjuks kuhugi ära kaotanud (siit palve Jaanile - kui saad saada uuesti oma number).Nii et + 2 juurde.
                      299195

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Minuga pole m6tet ühendust v6tta, kuna telefon on välja lülitatud. Olen nimelt välismaal. Samas on mul r66mus6num k6ikidele jalgpalligurudele ning muidu ilusatele tütarlastele. Nimelt saabun 19. detsembril kodumaad väisama. Pange siis 6lled varakult külmkappi... Topelt, kuna kaasa tuleb ka isiklik neeger. No tegelikult küll mitte päris neeger, aga siiski... Tegelikult tahtsin ma aga sellega vihjata v6imalusele, et oktoobri ürituse 6nnestumise korral v6iks ju talvel kuskil saalis ka teha. J6ulude aeg on ju niikuinii kogu aeg igav. Aga k6igepealt, head s6brad, vaatame kuidas toimib asi P6lvas.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          Kui nii siis nii.Jääme siis suurt tagasitulekut (koos neegriga) ootama
                          299195

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            the monkey is dead. long live the monkey

                            ehk siis peter reid lahkus/lasti lahti sunderlandist

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              Originally posted by eston#21


                              the monkey is dead. long live the monkey

                              ehk siis peter reid lahkus/lasti lahti sunderlandist

                              ja seda oligi oodata ......
                              ehk saab nüüd siis sunderland ka oma asjad korda!! ???

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                Sunderland sack Reid
                                PETER REID has been sacked by Sunderland after years as boss.


                                The fourth-bottom Wearsiders have won just two of their nine Premiership games.

                                They lost 3-1 at Arsenal on Saturday, but had won their previous two games - 7-0 at Cambridge United in the Worthington Cup and 1-0 at home to Aston Villa.


                                He said: \"I\'m desperately disappointed but not surprised that he\'s gone.

                                \"Last season we had had 28 dismissals of managers up to the end of November - 13 in October - but this season it has been much better for managers.

                                \"Seven years might seem a long time, but I\'m sure to Peter Redi it doesn\'t. He hasn\'t had much money to spend.\"

                                \"There\'s less and less time given to managers these days and supporters are more impatient.\"


                                KOhevarsti midagi pikemalt
                                Pärtel Tomberg

                                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                                http://www.isepankur.ee
                                info@isepankur.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X