320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Nii on, veel üks lipukavand peaks netti ilmuma homme.
    299195

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      kuidas piletitega lood on? et kus istute? mis sektoris harakad istuvad?

      endal pilet taskus
      ½121½

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Plaanis istuda ikka koos Toon Armyga away sektoris.
        Piletite osas, nagu eelnevalt märgitud, teavitab täpsemalt INCE, kui asjas selgus majas.
        Hind NUFC.com-i väitel £15.50.
        Ja muidugi ootame lipu osas lõplikku varianti ja trükkiandmist!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Siin see kavand on. Aga ka hind on päris krõbe ca 4500.- kr.
          Sellele alumisele valgele randile pole vaja nii tähelepanu pöörata, seda ei pruugi ka tulla. Piletite osas ootan homme kõnet I.Petersoolt, siis peaks asjad lõplikult selguma. Mis sektorisse puutub, siis loomulikult Põhjatribüün ja Tooni sektor koos ca 450 inglise fänniga
          299195

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            see on kõva!

            14. september 2006, Tallinn

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Kavand meeldib mullegi ja olen nõus seda projekti omalt poolt toetama.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Jah, väga hea minu meelest.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Tänan, saadan kavandi siis tellimisse. Lipp peaks tulema servadega 3m x 1,8 m . Loodetavasti paistab kaugele
                  299195

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Lipp saab ka minu heakskiidu...selliust asja olen nõus alati rahaliselt toetama
                    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Palju rahvast siia ühingusse kuuluma hakkab kah? Et siis, kui palju siis lipu eest välja tuleb käia. See muidugi tähendab, et ka mulle see lipp meeldib ja raha leiab selle jaoks ikka.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        See kavand on küll väga hea ja selged lood, et nõus ka toetama seda.

                        Küsin korra veel üle, et mis lood piletitega on, et millal, kuidas, palju, mismoodi?
                        The other line moves faster.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Muidugi kui Sunluni fännid julgevad, siis võiks ju Keano allakäigutee esimest astmevõttu koos vahvate Leedsi fännidega vaadata. Mäng on kolmapäeval nagu Aifo hetk tagasi mulle armulikult kinnitas.
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Seesuur, et.

                            Hakkame registreerima.

                            1. Piletid. Hind tuleb umbes 200-300 krooni. Pange ennast siia kirja.
                            2. Vimplid. U. 75 krooni või nii. Pange ennast siia kirja.
                            3. Kui tahate lipu valmimist toetada, pange ennast siia kirja. Hind tuleb ilmselt vähem kui 4500 kr, selgub teisipäevaks.
                            3.a. Lipu ostmise toetajad saavad tõenäoliselt vaadata Newcastle\'i treeningut kolmapäeval ning ehk ka mõne mängijaga kohtuda, pilti teha.
                            3b. Kui läheb hästi, saame kogu Tallinnase tuleva delegatsiooni allkirjad lipule.

                            Kuulmiseni.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              1. Kent (1 pilet + vimpel) ja tahan ka lipu valmistamist toetada.
                              Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Vabandust, et segan, aga kuna moni mees laheb homme SJP-le, siis moni voiks anda teada mone toreda staadionilahedase pubikese, kus enne ning ehk ka parast mangu pisut kesvamarjukest tarbida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X