320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    Arvestades, et saadaval oli David \"O\'Leeds\" O\'Leary, kes küll avalikkuses aeg-ajalt hiilgab ja George \"It\'s 1-0 to Arsenal\" Graham, siis oli Wilko ikka k6ige sitem valik. Kuigi kaks esimest just mingid imemehed pole.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      Wilkoga on küll nüüd minek kiviaega tagasi. Vana kooli karm treener, kelle käe all mängijatel kindlasti hõlpu ei ole. Vaatame, kas ta taktikas ka veidi arenenud on, vanasti harrastati tema käe all ainult pika ette tagumist. Aga võib olla ongi Wearsidel veidi karmi kätt vaja. Lisaks on Wilko ainuke, kes kaks korda Inglise koondise treenerina on kätt proovinud. Olgugi et ainult kaks mängu . Tema on muuseas ka viimane inglane, kes treenerina Premieri kinni pannud.
      Cotterill aga on Wilkinsoni ammune lemmik, kes inglise meedias saanud juba tabava hüüdnime - some other bloke. Ja pole ta treenerina nii kehv midagi, Cheltenhami tõi ta viie aastaga Dr Martensi liigast teise divisjoni.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        originally posted by jyriooTema on muuseas ka viimane inglane, kes treenerina Premieri kinni pannud.
        Ükski inglise treener pole siiski Premierit kinni pannud. Wilko juhendamisel võitis Leeds Inglise liiga 1991-92, siis oli see veel 1. divisjon, nüüd öeldakse selle kohta ka Old First Divsion. Premiership algas 1992-93 hooajaga. Seda on siiamaani võitnud 2 shotlasest treenerit (Sir Alex Ferguson ja Kenny Dalglish) ning üks prantslane (Arsene Wenger).

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          Kuna kõik P.Ri vallandamist niikuinii ootasid, on vastav koefitsent kihlveobörsidel na väiksevõitu
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Mind huvitab kangesti, et mida Sunderlandi enda fännid uuest treenerist arvavad. Et siis rääkige. \"Vaatame mis saab\" ei ole põnev vastus. Paadunud pessimistina usun, et Sunderland on sama reha otsa astunud, mis Leeds. Kusjuures minu arust on Venables vähemalt natukenegi põnev, Wilkinson aga rohkem selline turvaline valik. Kummalised siiski mõlemad. Minu subjektiivse arvamuse kohaselt läheneti olukorrale seisukohast, et primaarne on premieri püsima jääda. Või mis?
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              Kui inglisekeelseid internetilehti vaadata, siis Sunderlandi fännid eriti rõõmsad vist ei ole. Kuskilt jäi silma:
              Howard Wilkinson + Niall Quinn + Tore Andre Flo = Long Ball Hell!

              Paar asja ütleks aga Wilkinsoni ja O\'Leary kohta (kuna paljud oleksid vist eelistanud teist endist Leedsi treenerit O\'Learyt):
              Wilkinson viis Leedsi meistriks, O\'Leary seda ei teinud.
              Wilkinson kulutas väga vähe raha, O\'Leary aga......

              Ma ei taha sellega siiski öelda, et ka aastal 2002 on Wilkinson kindlasti parem valik, küll aga seda, et ei ole mõtet teda ka niisama kottida.
              Y R A

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                Jalgpall aastal 2002 on midagi muud kui aastal 1992. Praegu enam ostmata e riskimata enam edu ei saa. Just kehv ja kokkuhoidlik ostupoliitika oli Reidi allakäigu üheks p6hjuseks. Kahe seitsmenda koha peale oleks pidanud v6istkonda tugevdama ja ründama Meistrite Liiga kohta. Aga ei - sinna j6udis hoopis eelmisel kahel suvel järjest 15 miljoni naela ringis välja käinud Newcastle, ka Boro on l6puks hakanud m6istlikult ostma ja tulemus on näha. Kui nüüd O\'Leary\'t ja Wilkinsoni v6rrelda, siis Wilko tuli küll korra meistriks, kuid peale seda olid khad - 17. (ainuke meiste vist, kes järgmisel hooajal v66rsil ei v6itnud), 5., 5. ja 13. O\'Leary seevastu oli stabiilselt tipu lähedal ilma suuremate kukkumisteta. T6si, see otsustav samm jäi puudu. Samas on tema mängustiil m6nev6rra mitmekesisem kui \"just boot it, son!\".
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Mis puutub fännimängu, siis ilmnes minu seisukohalt selline asjaolu, et mu meeskonna viimane liigamäng tõsteti 19.oktoobrile ehk siis järgmisele laupäevale. See tähendab seda, samal päeval mul fännimängus osaleda pole võimalik.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Berg. Ära jama.
                    Tahan homme õhtuks selget vastust - kas Newcastle suudab oma meeskonna välja panna või on tegu miskite äbarikkude pandega - kes ei suuda kaks kuud etteplaneeritud matshiks satsi välja panna. Newcastli logoga tegelasi ja igasuguseid oma kodukate ja veebisepistajaid on teil küll, aga kui vaja võistkond välja panna - siis vabandage väljendi eest - olete nagu kamp sitahädasid.
                    Soome SAFC fännid said oma nii planeerida (sh oma koduklubide asjad), et nad saavad siis tulla. Igaljuhul mul on jube piinlik - kui sellest mängust midagi teie saamatuse pärast välja ei tule.
                    Muuseas, võibolla saan teie meeskonda ühe mängija juurde - tuleb ilmselt isegi Tallinnas autoga.
                    memer of Gaskoff fan club

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Originally posted by indrek


                      Berg. Ära jama.
                      Tahan homme õhtuks selget vastust - kas Newcastle suudab oma meeskonna välja panna või on tegu miskite äbarikkude pandega - kes ei suuda kaks kuud etteplaneeritud matshiks satsi välja panna. Newcastli logoga tegelasi ja igasuguseid oma kodukate ja veebisepistajaid on teil küll, aga kui vaja võistkond välja panna - siis vabandage väljendi eest - olete nagu kamp sitahädasid.
                      Soome SAFC fännid said oma nii planeerida (sh oma koduklubide asjad), et nad saavad siis tulla. Igaljuhul mul on jube piinlik - kui sellest mängust midagi teie saamatuse pärast välja ei tule.
                      Muuseas, võibolla saan teie meeskonda ühe mängija juurde - tuleb ilmselt isegi Tallinnas autoga.
                      19. oktoobril pole mul pole võimalik üritusest osa võtta, sest mul on liigamäng. Ma vabandan, et sellest nii hilja teatan, kuid see selgus alles eelmisel nädalal, algupäraselt pidi mul liigamäng olema 20. oktoobril, nüüd toodi see päev varasemaks. Seega olen mina praeguse seisuga vaba 20. oktoobril. Paraku peaks fännimäng toimuma 19. oktoobril, siis ma kahjuks kaasa lüüa ei saa.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Ärge võtke mu eelmist kirja isiklikult - kõik olete muidugi toredad tegelased, aga võiksite kokku ennast võtta ja sats kokku panna. Või siis vähemalt kohe öelda, et teist asja pole.
                        memer of Gaskoff fan club

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          Niisiis Newcastle - sain teile mängija kes tuleb Tallinnast ja kellel on auto. Kas on veel tulijaid?
                          memer of Gaskoff fan club

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            Newcastle paneb meeskonna välja niivõi teisiti.Lõuna -Eestlasi on koos 4 (lisaks endale veel Zidane, Denis, Rainis)
                            Kuna sa Kaarel ise ei tule ,võiksid Indreekuga ühendust võtta ja vähemalt päälinnast saabuvad magpies`id organiseerida.Tean et lubas tulla Newcastle.
                            Kuna ise olen kuni reedeni välismaal , siis tegeleb selle ajani ürituse ettevalmistamisega jaan ojaste (tel05257926), kes peaks suutma edastada sama infi mis minagi.
                            Mängule aga jõuan KINDLASTI!


                            PS. Palusin AiFol kokku panna midagist Somberlandi tutvustavat , mida siis staadionidiktor (S.kallavus) võiks klubi/võistkonna tutvustuseks mängu ajal ette lugeda.Kaarel elik Jaan kui Newcastle suurimad spetsialistid võiks ka must-valgete kohta midagi analoogset kokku kirjutada.Ja saata võite selle infi otse mulle , st. alanshearer@hot.ee
                            Nii et kohtumiseni põlvas. Mäng hakkab punkt kell 15.00.
                            299195

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'



                              kell 15.00 ei sobi kohe mitte...

                              16.30. punkt. tjah.
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                Aif - pimedas tahad mängida?
                                Kui asi on transpordis, siis äkki saab seda kuidagi orgunnida.
                                memer of Gaskoff fan club

                                Kommentaar

                                Working...
                                X