320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänan, kuid mul on dieet.
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Algselt postitas INCE Vaata postitust
      ja küsimus/vastus miks Luque põhis pole, sai eile veelgi kinnitust.
      jep, pea iga tema puude oli sitt, täiesti masendav. palju valesööte, palli alla ei saanud jne. vahepeal õnnestus ikka midagi, aga väga vähe. tema nurgalöögist siis taylori värav. väljak tundus libe olevat ainult tema jalgade all, kahju.

      kokkuvõttes võiks rahule jääda, kaitse mängis enamuses kindlalt, korra tahtis titus omaväravat lüüa, aga given seisis õiges kohas, jumal tänatud!
      ½121½

      Kommentaar


        Algselt postitas Sajets Vaata postitust
        Tänan, kuid mul on dieet.
        Kõtt siit sa väike jobikas!
        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

        Kommentaar


          Kus siis täna koguneme?
          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

          Kommentaar


            ma ei usu oma silmi (Y)
            ½121½

            Kommentaar


              Algselt postitas Kent Vaata postitust
              Kus siis täna koguneme?
              Ja ei ole vaja olla eriti tark, et ära arvata kes siis täna jälle värava lõi
              ei keegi muu kui Antoine Sibierski , jess.
              Kui neljapäeval võõrsil ka Frankfurdiga enam vähem mängitakse, võiks novembrikuuga isegi rahule jääda, ehkki mõni viik ju liiast oli.
              299195

              Kommentaar


                Korralik esitus oli täna muidugi, Panucci soenguga Jamesi tõrjed päästsid Portsmouthi pakist. Kui Arsenali viigi hind oli Duffi ja Moore vigastused, siis täna lonkasid väljakult minema Parker, Milner ja N´Zogbia.

                Kommentaar


                  Kaks värsket uudist :

                  Aston Villa treener Martin O`Neill kinnitas oma soovi teha jaanuariaknas Newcastle`le pakkumine James Milneri ostmiseks Villasse.
                  Samas on mäkkemid lahtis saamas oma "võinäpust" - Ben Alnwickist, kes tõenäoliselt jaanuaris kolimas pealinna ja tõmbamaks selga spursi särk. Keano sõnutsi olevat asi enamvähem otsustatud.
                  299195

                  Kommentaar


                    Et kui juba foorumisse asja oli, siis sedasorti uudis ...

                    Our search for squad reinforcements took Roeder to the Netherlands on Sunday, as he took in an unidentified Dutch Eredivisie match.

                    And having enjoyed his Saturday night out so much, Roeder was apparently back in with the punters - preferring to pay rather than alert the home club he was watching to his presence by booking a buckshee ticket.

                    It's been written that he wasn't at the AZ Alkmaar v Rotterdam Excelsior game, which leaves games at Feyenoord, Utrecht and Ajax to choose from - his namesakes Roda having played on Saturday....

                    However wherever the manager was, he apparently came back underwhelmed by what he saw - which presumably excludes the Ajax game, where the coveted Huntelaar added a few Euro to his price tag with a brace in a 6-0 win over Willem II.
                    299195

                    Kommentaar


                      küsimus: kas täna kusagil mängu ka näeb?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjkk Vaata postitust
                        küsimus: kas täna kusagil mängu ka näeb?
                        Tõenäoliselt peaks nägema küll
                        keskiviikko 6/12 21.40
                        Newcastle - Reading | Englannin Valioliiga
                        Suora lähetys. St.James Park.

                        Ja Hiiu on selle kavva ka pannud.

                        Kommentaar


                          Kuna Hundis oli meil eile vene kanalite ja CL-i näitamisega probleeme, siis võib juhtuda, et ka täna sama lugu ning SEL JUHUL saaks Newcastle´i mängu vaadata. Muidu ikka päris lambist CL-i mängu kavast välja jätta ei saa.
                          Püüan selle välja uurida.

                          Kommentaar


                            Rsk, närvid on täitsa läbi Mida mängu ??? Õnneks siiski Antoine (kui mitmes kord juba), Oobaa ja Emre tõid kastanid tulest välja. Kaitse on üks ... ülimalt problemaatiline koht hetkel ja laatsaretist oleks ädasti kedagi vanemat, kiirelt tagasi platsile tarvis. Aga muidu, ... ehk nüüd jätab ebaõnnekurat harakad rahule? Kuigi, vaevalt ...
                            299195

                            Kommentaar


                              Tundub, et Sunderlandil läheb ikka väga kehvasti. Mängijad otsivad juba uusi karjääri võimalusi.

                              Kommentaar


                                Küll on ikka hea päev täna

                                Võõrsil Roversile kott pähe ja Oba hakkab ennast üha rohkem leidma, ent veel rohkem on hea meel Taylori värava üle Niimoodi hakkab vaikselt selguma kaitse selgroog ...
                                Ja üldse oli täna huvitav päev, muidu ka. Ma mõtlesin siiani, et peale Atleticu baskidel rohkem mängumehi polegi, näe eksisin.
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X