320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jaan Vaata postitust
    See on nii kuradi kaugel mu kodust.
    Siis jääb Nimeta variant - loodetavasti leiab seal seekord ekraani, mis ka pilti näitab.

    Üks huvitav uudis veel Sportnetist:

    Brasiillane Leonardo liikus ühest Hollandi jalgpallimeeskonnast teise. Seni NAC Bredas mänginud ründaja siirdus Amsterdami Ajaxisse.
    Leonardo lõi Hollandi suurklubiga käed 2009. aasta suveni. Lisaks olid mehest huvitatud ka PSV Eindhoven ja Tottenham Hotspur.

    Kui see tähendab seda, mida ma arvan (loodan), siis peaks jaanuaris NUFC lisanduma üks korralikumat sorti tegija

    Kahtlaselt samale ajale on langenud veel üks uudis:

    Newcastle manager Glenn Roeder is to meet with Freddy Shepherd on Wednesday to discuss the club's January transfer targets.

    Roeder is keen to strengthen his depleted squad next month and will sit down with his chairman to finalise their plans for the transfer window.

    The Magpies boss has already identified the areas that require improvement and is looking to get the go-ahead to pursue his primary targets.

    "We have a list of players that we have spent the last three months putting together," Roeder said.

    "We have spent a fair time in Europe looking at three or four targets in those areas of the team I feel need strengthening.

    "We have very little strength in depth in defence and with Michael Owen and Shola Ameobi having long-term injuries, we do not really have strength in depth in striking roles.

    "It would be quite easy to work out the areas we are attacking."

    Despite ongoing talk over the club's future ownership, Shepherd has promised to back his manager in the transfer market.

    He said: "Glenn and myself have already had preliminary discussions, but we will probably decide tomorrow just who we can or cannot bring to St James' Park in the January transfer window.

    "Whatever people may or may not say about Newcastle United, we have always done our best for our manager, and we will do what we can for Glenn Roeder."

    sedasi siis ...
    299195

    Kommentaar


      Mnjah, mida siis ikka eilse mängu kohta öelda, iseenesest oli mängupilt väga ilus, eriti esimesel poolajal, kui Chelseal erilisi võimalusi nagu polnudki, kuid kui teisel poolajal Chelsea tõstis tempot, siis tekkisid juba esimesed probleemid, kuid selle vastu pole ka midagi teha, sest pingilt pole kedagi võtta, kuid see selleks. Aga sellest ma küll aru ei saa, et kui mida mees on Drogba, kui see mees Chelseal vigastada saab, siis vist väravaid neilt oodata enam ei ole. Ja Martinsi latti löök, sentimmeter allapoole ja oleks sees olnud, see oli ikka tõsine ebaõnn, oleks mängu muutnud päris tõsiselt, peale seda oli Chelsea kaitse ikka paar minutit nagu peata kana, aga nii ta läks ja nüüd peab siis FA karikas ja UEFAs edasi hästi mängima. Lisaks veel, et Huntigtoni mäng oli suhteliselt kindel, (ikkagi vist alles kolmas mäng põhimeeskonnas vist) paar väikest viga oli, kuid kellel neid ei ole ja saatuslikuks need ei saanud, keskkaitse lappis need ilusti ära. Seekord töötas 4-5-1 formatsioon päris hästi, Butti mängus olek andis suurema vabaduse Emrel ja Parkeril rünnata, kuid mida siiski Chelsea vastu väga palju ei kasutatud, mis on ka normaalne, sest peamine on siiski oma värav puhas hoida, mida suudeti seekord kauem, kui nädal tagasi. Lisaks veel positiivse poole pealt, et vigastatuid ei lisandunud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kaaluja Vaata postitust
        Lisaks veel positiivse poole pealt, et vigastatuid ei lisandunud.
        Mäletan olukorda, kus Emre tegi hea läbisöödu Dyerile ning viimane ja Hilario tormasid koos palli suunas. Tol hetkel ei tahtnud näha mitte palli väravas, vaid Dyerit peale kokkupõrget tervena. Läks hästi...
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaaluja Vaata postitust
          Ja Martinsi latti löök, sentimmeter allapoole ja oleks sees olnud, see oli ikka tõsine ebaõnn, oleks mängu muutnud päris tõsiselt,
          Kas ainult mulle tundus, et see löök ületas joont või oli kõik õige, kuna mingi sentimeeter jäi puudu täielikust ületamisest?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Kas ainult mulle tundus, et see löök ületas joont või oli kõik õige, kuna mingi sentimeeter jäi puudu täielikust ületamisest?
            Kõik oli õige, pall ei läinud täielikult üle joone.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Kas ainult mulle tundus, et see löök ületas joont või oli kõik õige, kuna mingi sentimeeter jäi puudu täielikust ületamisest?
              Ma mõtlesin seda, et sentimeeter allapoole ja pall oleks üle joone olnud. Praegu on tõesti niipalju, kui ma olen Newcastle pooldaja ja tahaks, et see pall oleks üle olnud, peab siiski tunnistama, et üle joone see pall ei käinud. Kahju

              Kommentaar


                Algselt postitas Jaan Vaata postitust
                Kõik oli õige, pall ei läinud täielikult üle joone.
                Läks küll ,ma ise nägin...
                Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                Kommentaar


                  Kõik on väga armas ja rikka, "tööka", ning tubi vastase vastu mängisid haraka-poisid usinasti.
                  Samas on tunne säärane, et kui uued tillid (Pallak ja ukrainlane) end lõpuks õigustama ei hakka ja hollandi mudilane oma rikkalikku sukeldumiskursust kurjasti kasutama jääbki, on Chelski poisid hiljemalt veebruaris omadega perses...
                  Aga seda ainult juhul, kui uusi pälle ei osteta. Sest plekki ju naljalt puudu ei tule...
                  1 võll on harva terve hooaja vältel supervormis...
                  Aga point oli selles, et ilma D.D-ta on kogu see staarikooslus omadega suhteliselt perse jooksnud. Harva on mõni "päll" hoos terve hooaja vältel, nii et varsti on vaja uut skoorijat... Muidu koorib punanina tähtsa näoga noorema ametivenna eest rasvasema koore. 4 tiitlit jääb muidugi Special One´ile ilusaks unistuseks juba praegu... Mis tahes väidetakse.

                  Kommentaar


                    Jou-jou, Ants! Tundub, et eilne õhtu läks igati korda. Peaaegu sama hea postitus nagu Martinil Liverpooli teemas
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Oi pidu läks korda ja pikale. Hea et on sõbrad, kes järgmisel päeval meelde tuletavad kuhu postitusi tehtud sai Las ta siis jääb sinna sellisena. Teistele eeskujuks...

                      Kommentaar


                        Homme vist ei näita kuskil? Jääb lootus teisipäevale siis...
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          peded raisk

                          Kommentaar


                            tervisi siitilmast!

                            ehk siis tafka ja aiFo londoni lärmi keskelt lua appartmendist. siiamaani kõik hästi, väljaarvatud mängutulemus (ehk siis crystalpalace 1 safc 0)

                            seni nähtud roppumoodi udu, paari ilusat inglise pliksi, halvaksläinud õlut crystal palace'i lähistel jne-jnt

                            uni on...
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              mulle meeldib Aifi juures see kõige rohkem, et ta postitab ainult siis kui tõesti midagi öelda on..

                              tervitused

                              Kommentaar


                                Algselt postitas runno Vaata postitust
                                mulle meeldib Aifi juures see kõige rohkem, et ta postitab ainult siis kui tõesti midagi öelda on..

                                tervitused
                                algabpäevalgabpäev!!!

                                musid RS-ile :P
                                Jalgpallihaigla liige
                                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                                Kommentaar

                                Working...
                                X