320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Owen on sodi jälle vä?
    Ütleme nii, et enam vähem terve on. Aga täna siis kerge punkt taskus, tegelikult olid redscumid muidugi ka üsna lahjad võrreldes eelmise hooajaga.

    Kommentaar


      Vaata mis kooseis neil oli ka ja Rooney vana paks on selgelt alavormis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Vaata mis kooseis neil oli ka ja Rooney vana paks on selgelt alavormis.
        no keda kotib
        mc jünger.Anus Äärits.

        Kommentaar


          Silm peas!Ja ilus silm mitte selline junn pilpapeal.

          Ärge tulge siia vabandama,et pooled vennad väljas!
          Sitt pink teil siis seljuhul.

          Asjapulgad on vist mingi argentiina hullustusse sattunud.
          Üritatakse Saviolat laenule saada ja Real Mallorcast Oscar Trejot.

          Edit:Ruudile tehti ka pakkumine mis tagasi lükati.See oli vist niisama eputamiseks,sest ega hetkel reaalselt see võimalik eriti ei oleks ja hea ka on ta ju üks paras cheatingcuntdiver..

          Kommentaar


            Algselt postitas reed Vaata postitust
            no keda kotib
            Mind.

            Algselt postitas Graeme Vaata postitust
            Silm peas!Ja ilus silm mitte selline junn pilpapeal.

            Ärge tulge siia vabandama,et pooled vennad väljas!
            Sitt pink teil siis seljuhul.

            Asjapulgad on vist mingi argentiina hullustusse sattunud.
            Üritatakse Saviolat laenule saada ja Real Mallorcast Oscar Trejot.

            Edit:Ruudile tehti ka pakkumine mis tagasi lükati.See oli vist niisama eputamiseks,sest ega hetkel reaalselt see võimalik eriti ei oleks ja hea ka on ta ju üks paras cheatingcuntdiver..
            Ma ei ole ManU pooldaja. Olen lihtsalt realist.
            Muidugi teenisite punkti ära ja Arsenali pooldajana on mul sellest ainult hea meel

            Kommentaar


              Ega Newcastlil oli ka mehi puudu, kelle olemas olul oleks ehk Manule kotti kah tehtud, aga oleksid ei loe eksole.

              (Owen ja Viduka ;D )

              Kommentaar


                Viduka ei ole puudu. Viduka on üle.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmasv Vaata postitust
                  Viduka ei ole puudu. Viduka on üle.
                  Üle ja masendavalt ülekaalus.
                  Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                  Kommentaar


                    Owenile pakutavat uut lepingut !?140 kilo nädalas lausa.
                    mc jünger.Anus Äärits.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas reed Vaata postitust
                      Owenile pakutavat uut lepingut !?140 kilo nädalas lausa.
                      Kelleks see härjapõlvlane ennast peab? Sellest summast rohkem teenib vaid Lampard väidetavalt. Kui Lampard on liiga üks parimaid poolkaitsjaid, siis mis on Oweni vabandus? Ise pole ta juba mitu aastat regulaarselt mänginudki.

                      Hämmastav, et Newcastle pole teda veel välja kupatanud. Saan aru, et maksis Real Madridist tulles palju raha neile, kuid vahel tuleb halb investeering ära tunda ning edasiseid kulusid kärpida.

                      Kommentaar


                        140k haigusraha polegi nii paha

                        Kommentaar


                          Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                          Kelleks see härjapõlvlane ennast peab? Sellest summast rohkem teenib vaid Lampard väidetavalt. Kui Lampard on liiga üks parimaid poolkaitsjaid, siis mis on Oweni vabandus? Ise pole ta juba mitu aastat regulaarselt mänginudki.

                          Hämmastav, et Newcastle pole teda veel välja kupatanud. Saan aru, et maksis Real Madridist tulles palju raha neile, kuid vahel tuleb halb investeering ära tunda ning edasiseid kulusid kärpida.
                          no kui sa nii palju plekki saad siis ei peagi midagi vabandama ju.eriti sulle
                          mc jünger.Anus Äärits.

                          Kommentaar


                            Mul pohhui. Ega see raha minu taskust ei tule.

                            Aga veidi imelik on see, et inimesed mõistavad Adebayori hukka (kuna too tahab õiglasemat palka saada), samas kui Kirde-Inglismaal tegutseb Oweni-sugune röövel, kes tegelikult peaks saama palka pay-per-game alusel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                              Mul pohhui. Ega see raha minu taskust ei tule.

                              Aga veidi imelik on see, et inimesed mõistavad Adebayori hukka (kuna too tahab õiglasemat palka saada), samas kui Kirde-Inglismaal tegutseb Oweni-sugune röövel, kes tegelikult peaks saama palka pay-per-game alusel.
                              Erinevalt ahvipoisist Owen ei nõua endale ise seda palka, klubi pakkub talle ja teiseks Owen on jumala tegija vana lihtsalt ebaõnn, et ta vigane koguaeg on + ega iga naljamees MMi ilusaimat väravat löö .

                              Kommentaar


                                Seda nüüd küll jah, et ega ta ise ei küsi tuhkagi. Klubil on nii räigelt lihtsalt kääru hetkel, et arutati seda asja ja otsustati et miks mitte 140 tonni nädalas anda! Tegemist on ikkagi vahva sägaga ju
                                Väike ruumor oli et TiBilegi saadetakse väike preemia tagantjärgi - oli ju meeskonna maskott ikkagi, polnud tema süü, et ka aeg-ajalt platsile pandi...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X