320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lugesin kah eile nufc.com'ist seda steitmenti ja ausaltöelda paras pullikaka. bla-bla-bla,tahtsin paremat kuid bla-bla-bla, armastan seda klubi bla-bla-bla.

    siinkohal tuleb nõustuda loosungitega staadionil: this is our club not ashleys. ashley feck off!

    ja paralleel SAFC'iga:
    olen veendunud, et Bob Murray (eelmine SAFC'i chairman) ei ole paha mees -- aitas SAFC'i raskel ajal majanduslikult astmevõrra edasi, ehitas SoL'i -- ometi oldi tema peale paar aastat tagasi hirmus verised, sama ka siinpool kuvarit. Mees peab aru saama kui tema töö on tehtud. Murray armastas seda klubi ja müüs selle suht väikese raha eest pakkujale, kel oli ka midagi pakkuda.

    ashley jooksis ideedest ja ilmselt ka rahast tühjaks enne kui üleüldse alustada jõudis. mida arvata chairmanist, kelle kirkamaks teoks klubi eesotsas jääb see, et seisis Sunderlandi mängu ajal koos fännidega mustavalgetriibulises mängusärgis fännitribüüünil -- Tase!

    Newcastle'ile oleks parim kui õnnestuks hankida mõni briti investor, kes asjast mõnda ka jagaks. Miskid terase-, õli-, paberi-, supi-, valitsus- ja pankrotimeistrid on ajutiselt küll vahvad vaadata ja tekitavad võimsa tunde, et raha on nigu raba, aga see mis neil rahameestel peas toimub, on ilmvõimatu prognoosida.
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      Üldiselt arvan ma, et aiFo ei viibi hetkel tõe lätetel.
      Ashley tegi kaks väga konkreetset suhtekorraldusliku viga. Ta ronis tribüünile fännide sekka, seda esiteks. (Ainus, kus seda oleks võinud teha oligi pimedas paigas. Seal ei saa üks korralik inimene ju mujal olla kui omade seas.) Ja teine viga oli see, et ta tõi Kevin Keegani klubisse ilma, et oleks olnud veendunud, et mees tema agendat jagab.
      Ehk siis King Kev-i sorkimine oli lihtsalt viga.
      Ma üldiselt ei arva, et must-valget maailma käsitlust mujal peaks parimaks pidama kui jalgpalliplatsil.
      Ashley on sellest klubist rohkem sitta verd välja lasknud kui Millburn Standil lõugav mass tunnistada julgeb...
      Ja selle kindraliga, kes oma armee eesotsast lahkub on mul raske klaase kokku lüüa. Isegi siis, kui kindrali palganud mees osutub t..apeaks, niimoodi omasid ei reedeta.

      Kommentaar


        nu kas newcastle saab ka omale araabia nafta rahad taha??
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Ega varsti on lood sellised,et kellel oma miljardnäri pole see premieris ei mängi.

          Kommentaar


            £200M ühe aasta klounimängimise eest pole üldse paha tehing. Iseasi kui hästi või halvasti peaksid tundma ennast nufc'ifännid, kellele sellise trikiga lihtsalt trääsa näidatakse
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              Algselt postitas aiFo Vaata postitust
              siinkohal tuleb nõustuda loosungitega staadionil: this is our club not ashleys. ashley feck off!

              Võibolla oli ta sitt chairman, aga niikaua kui Inglismaal veel kommunistliku korda pole kehtestatud, kuulub klubi sellele kellele kuuluvad klubi aktsiaid.
              Y R A

              Kommentaar


                kas guthrie viga saab näha kuskilt ?
                ½121½

                Kommentaar


                  midagi on siin:

                  footyblog.net/wp-content/uploads/2008/09/danny-guthrie-tackle.gif
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mikk Vaata postitust
                    Võibolla oli ta sitt chairman, aga niikaua kui Inglismaal veel kommunistliku korda pole kehtestatud, kuulub klubi sellele kellele kuuluvad klubi aktsiaid.
                    Võibolla ei saanud ma irooniast aru või oled sina tähenärija, aga minu point oli see, et ilma fännideta pole klubi. Fännidega tülli pöörates võid klubi omanikuna hakata neid aktsiaid vaikselt sisse soolama. Õnneks on see inglise jalgpallis enamasti veel nii. Aitäh.
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                      Võibolla ei saanud ma irooniast aru või oled sina tähenärija, aga minu point oli see, et ilma fännideta pole klubi. Fännidega tülli pöörates võid klubi omanikuna hakata neid aktsiaid vaikselt sisse soolama. Õnneks on see inglise jalgpallis enamasti veel nii. Aitäh.
                      Aga minu point on just see, et pooled klubi hädad tulid sellest, et Ashley püüdis liiga palju fännidele meeldida selleasemel et klubi juhtida.
                      Y R A

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mikk Vaata postitust
                        Aga minu point on just see, et pooled klubi hädad tulid sellest, et Ashley püüdis liiga palju fännidele meeldida selleasemel et klubi juhtida.
                        Ok. Jalgpallitsirkuse kaasamine oli muidugi vahva PR-trikk, nagu ka tribüünidel poosetamine. Samas feilis mees lihtsalt ühes oma põhiülesandes -- hankida klubile korralik manager. Kui vahetada manageri sama kiiresti kui sokke, võib kergesti juhtuda, et oled mõne sellise kogemata enne lahti lasknud kui mees oma väärtust tõestada suudab. Nufc'i suguse klubi puhul on olukord muidugi keeruline, eriti fännide poolest, kes kujutavad millegipärast ette, et ollakse aastas 1996 ja iga positsioon allpool eurokohta on nende vastu suunatud agressioon ja ebaõiglus.

                        Minu arvamuse kohaselt tegi Ashley põhivea Dennis Wise'i kaasates (mis ideeliselt mulle kangesti meeldis, sest need 2 väärivad teineteist (nastynastynasty!!!)), sealtmaalt oli ainult kukesamm sekkumiseni klubi transferitesse, mis aga on põhimõtteline viga. Managerile peab jääma õigus otsustada, kes klubist lahkuvad ja keda ostetakse. Ashley kujutas endale liiga palju ette ja minu arvates tõestas sellega ka ära, kes ta tegelikult on -- rahaahne kloun, kes leidis nufc'is endale toreda hobi, ei midagi muud. Nüüd koorib võimalusel klubilt seitse nahka seljast ja ostab endale mõne uue mänguasja. Aitäh!
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          Väga närvilised lõpuminutid, aga teenitud võit punatriibulistele. Mäng kulges tõepoolest rohkem SAFC'i takti järgi. Chopra'l ei jäänud palju puudu hattrick'ist, sest peaga eestposti võimalus oli samuti väga terav. Nosworthy veaks vilistatud penalti oli täiesti ebaõiglane ning justkui keegi kõrgelt ülevalt seadis õigluse jalule ja lasi pallil üle lennata. Lihtsalt vastik vaadata sellist näitlemist. Kipun arvama, et eduseisust oleksid külalised suutnud umbkaitsega vähemalt viigi välja võluda, aga läks teisiti. Ilusad punktid Sunderlandile.

                          Kommentaar


                            mis kuradi näitlemine? selgelt astus ju jala peale, penalt läks mõõda, sest Downing on saast
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                              mis kuradi näitlemine? selgelt astus ju jala peale, penalt läks mõõda, sest Downing on saast
                              Mis sõna see mõõda on?
                              Või mida ta mõõtis?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Mis sõna see mõõda on?
                                Võo mida ta mõõtis?
                                võo sõimab mõõdat ühed boldid mõlemad.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X