320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    harewoodlol.

    Kommentaar


      Ei saa absoluutselt ikka aru kuidas klubi, kes oleks voinud tiitleid voita lopuks alla käis...

      Kevin Keegan has revealed that one of the reasons he parted company with Newcastle was their insistence that they sign a player only seen only seen on YouTube.

      The Toon club angered Keegan by their decision to push on with the signing of the Uruguayan midfielder Ignacio Gonzalez.
      Kevin Keegan

      Nightmare: Kevin Keegan stood up to Newcastle and won

      Keegan said: 'I resigned because I was being asked to sanction the signing of a player in order to 'do a favour' for two South American agents. No-one at the club had seen this player play and I was asked to sign him on the basis of some clips on You Tube. This is something that I was not prepared to be associated with in any way.

      'The club knew that I objected strongly to this transfer and were aware that by continuing with it, I was likely to feel that I had no option but to resign. notwithstanding this, they nevertheless went on to sign the player at very substantial cost to the club.'

      Kommentaar


        Asi oli ju p* ammu enne diivarisse kukkumist. Mitu hooaega järjest käis mingi mõttetu treeneritevahetus jne.
        Kala mädaneb ikka peast..vaadates juhtkonna ja "teate küll kelle" poole.

        Aga fännid ja klubi jäävad ja nüüd tuleb uuesti tippseltskonda tagasi saada.

        Kommentaar


          Algselt postitas Chobram Vaata postitust
          Asi oli ju p* ammu enne diivarisse kukkumist. Mitu hooaega järjest käis mingi mõttetu treeneritevahetus jne.
          Kala mädaneb ikka peast..vaadates juhtkonna ja "teate küll kelle" poole.

          Aga fännid ja klubi jäävad ja nüüd tuleb uuesti tippseltskonda tagasi saada.
          Vabandust, aga ega Keegan polnud peatreener enne divarisse kukkumist?

          Kommentaar


            Shearer oli.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Shearer oli.
              Minu postitus oli vastuseks Cobrahamile sest ta ütles, et asi oli perses ammu enne divarisse kukkumist peale seda kui ma postitasin jutu sellest, mis toimus umbes aasta vist enne kukkumist.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                Minu postitus oli vastuseks Cobrahamile sest ta ütles, et asi oli perses ammu enne divarisse kukkumist peale seda kui ma postitasin jutu sellest, mis toimus umbes aasta vist enne kukkumist.
                Ei saanud eriti aru, aga: Ei no selge!
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                  Minu postitus oli vastuseks Cobrahamile sest ta ütles, et asi oli perses ammu enne divarisse kukkumist peale seda kui ma postitasin jutu sellest, mis toimus umbes aasta vist enne kukkumist.
                  Peale Sir Bobby lahkumist puki juurest alates 13. sept 2004:

                  Graeme Souness
                  Glenn Roeder
                  Nigel Pearson
                  Sam Allardyce
                  Nigel Pearson
                  Kevin Keegan
                  Chris Hughton
                  Joe Kinnear
                  Alan Shearer
                  Chris Hughton

                  Põhisüüdlaseks võib vast Sheperdit ja Ashleyd pidada.. aga see sellex, nüüd püüaks sealt august välja ronida.

                  Kommentaar


                    Paraku ei taha see klubi müük mitte kuidagi edeneda. Sellest on juba varsti pool aastat, kui Ashley selle 100 milliga müüki pani. Ehk on ta juba ümber mõelnud ja kavatseb klubi suurema hinnaga pärast Premierisse tõusu maha müüa. Igatahes praeguse kokku klopsitud koosseisuga võib see plaan väga vabalt ebaõnnestuda.
                    Ja see, mida nad KK-ga tegid, oli küll sigadus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lest68 Vaata postitust
                      Paraku ei taha see klubi müük mitte kuidagi edeneda. Sellest on juba varsti pool aastat, kui Ashley selle 100 milliga müüki pani. Ehk on ta juba ümber mõelnud ja kavatseb klubi suurema hinnaga pärast Premierisse tõusu maha müüa. Igatahes praeguse kokku klopsitud koosseisuga võib see plaan väga vabalt ebaõnnestuda.
                      Ja see, mida nad KK-ga tegid, oli küll sigadus.
                      Ühest asjast ei saa aru siiski, miks peavad Newcastleí fännid KKd ikka mingisuguseks geordi kangelaseks? Oli ta siis päriselt nii jube vaene, et seda kahte milli veel juurde oli vaja?

                      Kommentaar


                        Muidugi on vaja, tsirkus võttis minu mäletamist mööda vähemalt miljoni aastas. Kas see praegu ka veel toimib, jätan kellelegi teisele vastamiseks.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Keegan kaebas õigusega klubi kohtusse. Lepingus, millele ta alla kirjutas, oli selgelt öeldud, et temal on mängijate ostmisel viimane sõna. Paraku see nii ei olnud ja spordidirektor Dennis Wise nägi õigeks tuua sisse neid mängijaid, mis olid tema arvates klubile kasulikud. Üheks näiteks võib tuua Nacho Gonzalezeze, kes toodi klubisse ainult sellepärast, et mingitele Lõuna-Ameerika agentidele klubi heas valguses näidata. Rääkimata sellest, et klubi juhtkond, eesotsas Ashley ja Derek Llambiasega, valetas nii meediale kui ka fännidele mitmeid kordi.

                          Kommentaar




                            Miskit toimub

                            Kommentaar


                              Lepinguta Bolo Zenden olevat testimisel Sunderlandis. Hoian kõvasti pöialt ,et vanameister need edukalt läbib ja lõpuks uue klubi saab. Eelmine hooaeg oli Zenden Marseille eest väga hea vahetusmees, kes korduvalt väga tähtsaid väravaid lõi (eriti karistuslöökidest). Deschamps olevat teda küll tagasi klubisse tahtnud aga Zenden ise soovis PL-i.

                              Kommentaar


                                mis toimub?
                                krt, sellist jama on ikka väga raske kommenteerida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X