320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    haha, saite ka omale ühe groupie ^^

    Kommentaar


      Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
      Väravad Cisselt ja Jonaselt. Hoopis ümber sündinud võistkond, kui hävitavas kaotuses Spursile. Teisel poolajal ei tohiks ära last lüüa. Wolves on kohati päris terav...neil ees jõude on, Doyle näiteks!
      Keskväljal 3 põhimeest ka tagasi. Seis hoopis parem. Täna 3 punkti ja CL-i koht lähedamale.
      5 tähemärki (hõissa meil on vastlad!)
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        eilsest mängust - lisaks sellele, et AP õlule need 2 saamata punkti jäävad - jäi häirima ka see rõve sports directi reklaamide overkill, igalfakingpool. ses suhtes on maik munnur, et kurat: sa ostad ju enda firma jaoks enda firmalt reklaamipinda. ma arvan võhiklikult, et sports direct ei oleks tulevikus väga palju sitema käibega ettevõte, kui staadioni nimi oleks sellest rõvedusest puutumata jäänud (ja ülejäänud oleks nagu praegu). arvestades aastate pikkust fännidele näkku panemist - praeguses edus ja selle tekkimises on minu silmis samuti üksjagu juhuslikkuse elementi (koos õigete otsustega, muidugi), mis muidugi ei välista potentsiaalsest stabiilsust lähimatel aastatel; fännide viha paksu eluka vastu on justkui pühitud - oleks võinud ju SJP pühamu puutumata jätta.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          oosom, et vaatamata 21.sajandile ja kõigele sellele, mida see omadega kaasa toonud, leidub maailmas ka üks klassikaline vanakooli derby. 9 kollast, 1 punane, 2 penaltit, 1 penaltitõrje.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Päris raju mäng oli jah. Snland ikka võitles tublisti lõpus. Muidugi Tiote ja Pardew näitasid täna ka oma intelligentsemat poolt.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              No Tiote oli nagu see väike neeger sealt Aafrika karikalt(oh oleks Panso elus) ja treener on skunkidel ikka nojah,ma parem ei ütle. Samuti on see kamp võtnud üle premijeeri konkurentsitult inetuma võistkonna tiitli! Sorry Wigan!
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                No Tiote oli nagu see väike neeger sealt Aafrika karikalt(oh oleks Panso elus) ja treener on skunkidel ikka nojah,ma parem ei ütle. Samuti on see kamp võtnud üle premijeeri konkurentsitult inetuma võistkonna tiitli! Sorry Wigan!
                Sorry, Liverpoolil on selle tiitliga püüdmatutesse kaugustesse juba ammu jooksnud, United küll üritab neid püüda aga ei saa. Aga no CLi koha anname siis S'landile, ok?

                Mäng oli vinge jah ... kahju, et ma rahulikult jälgida ei saanud kõike. Lõpus oli küll tunne, et Newcastle pressib veel võidu välja.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  ja aina paremaks läheb. bbc kirjutab nii:
                  Lee Cattermole - what are you doing? The full-time whistle had aleady gone but the Sunderland captain kept on chatting to referee Mike Dean and is shown a second yellow card, presumably for dissent. Incredible day of drama here.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Oi. Raju mäng oli! Sellist adrekalaksu pole aegu olnud. Parim derby Inglismaal!

                    a tale of two chairmen.

                    Ellis looking suave, sophisticated, every inch a gentleman. Wife sat next to him with son sat on her knee (can't help him being a ginga mind).

                    Turn to the fat, unkempt slob, gut hanging out of his ill-fitting shirt, scarf all over the shop, surrounded by equally fat, sweaty obnoxious thugs. Beaming all over cos they got out of jail in injury time despite their cheating tactics.

                    Proud to be Sunderland.
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar



                      Päris andekas, vähemalt mulle tundub nii.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Parem oleks kui veel oleks öeldud, et kuidas/kui julm viga teha

                        Kommentaar


                          Ma olin hooaja algul üsna optimistlik,aga peale 30. vooru Chelsega ühel pulgal ja Liverpoolist 8 puniga ees?!

                          Paistab,et Ben Arfa hakkab ka ennast uuesti leidma vaikselt.

                          Kommentaar


                            Hea mäng ja teenitud võit. Cisse on super (Y) !

                            Tabelis läks ka seis huvitavamaks, Chelseaga nüüd ühe pulga peal ja Spursist ehk CL kohast ainult 2p maas. Tõsi, Spursil on küll game in hand, aga arvestades nende viimaseid esitusi, ei imestaks kui Sunderlandi vastu võiduta jäävad.

                            Kommentaar


                              närin veits tähte, aga neil on umbes 20minuti pärast swanseaga mäng.

                              muidu - fakk jee, nufc CLi!
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Tänase mängu jaoks linki pakkuda?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X