320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Di Canio sacked
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      no saab huvitav olema kes järgi tuleb ,aga no vast õige otsus.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Roberto Di Matteo asemele?
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Kommentaar


            fakk, jälle läks igavaks.



            see on muidugi ka naljakas, et lubati tal terve suve jooksul turul märatseda ja siis viie mängu pealt lasti lahti, aga noh. samas kui mingi tonypulis asemele pannakse, siis ma oleks küll veidi nördinud.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              samas kui mingi tonypulis asemele pannakse, siis ma oleks küll veidi nördinud.
              Ma usun, et seda oleks terve liiga jälgijad ning eelkõige Sunderlandi enda toetajad.

              Kommentaar


                minuarust good riddance.show showks aga PLi tasemel treener ta küll ei ole.

                Kommentaar


                  On või ei ole, klubi poolt rumal tegutsemine one way or another, nagu ka eelkõneleja Vince mainis.

                  Terve suve oli mees nagu kiimas noorsõdur hooramajas ja torkas igasse auku, mis ette jäi. Nüüd on tripper käes, aga ravima peab keegi teine hakkama...

                  Kommentaar


                    Krt veidi rohkem aega oleks võindu anda küll. Kõigepealt lastakse vennal terve meeskond välja vahetada ja siis saab saabast kuis ats esimese 5 mänguga ei kliki kohe. Nüüd võib arvata, et tuleb mõni briti idioot, kes jaanuaris kõik itaallased jms maha müüb ja mingid kivipallurid asemele ostab.

                    Kommentaar


                      hehe.

                      The stunned players were subject to an explosion of rage from Di Canio as he began an assault on former club captain Lee Cattermole, blaming him for West Brom’s third goal. Cattermole, who had come on as a substitute midway through the second half, asked why he was being picked out for blame for the defeat and was quickly backed by team-mates.

                      What followed has been described by one witness as “all hell breaking loose” as several players went nose to nose with Di Canio and refused to back down when he challenged them. Significantly, this did not just include players Di Canio had inherited like Cattermole and Carlos Cuellar, but also several he had brought to the club over the summer.

                      The row was brought to a tense conclusion when one player commented: “All you have done since you got here is criticise us and the old manager [Martin O’Neill]. The difference is we liked him and would run through walls for him. Nobody likes you here. Nobody wants you here.
                      Paolo Di Canio was sacked as Sunderland manager after a player rebellion of unprecedented scale in this country led to several indicating they would refuse to play for him again, which made it impossible for him to remain in charge of the team.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Karm värk. Siis vist ei jäänud tõesti muud üle kui saabas.

                        Kommentaar


                          Jään oma argumendi juurde, et klubi käitus siiski lollilt. Mitte konkreetselt selle säkkimisega, aga üldise tegevusega. Lased terve meeskonna ümber kujundada sellisel mehel, kelle sobivuses Sa 110% kindel pole. FFS, isegi mehed, kes on palju kõvema kaliibri vennad ja lähevad suurtematesse klubidesse ei saa niimoodi käituda, et ostavad kokku kõik mehed, kelle nimi tuttav tuleb...

                          Kommentaar


                            Kahju, et Ivanovi lihtmeetod lappama läks. Usalda, aga kontrolli. Igav.
                            Aga seda "would" värki ta vast tahtiski välja süüa. Alandamine on aga ohtlik teema.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Selguse huvides nomineeriks ebasümpaatsetena ka Wengeri ja Pardeux. Mitte et mul midagi prantslaste vastu oleks, aga see, kuidas nad poolehoidjaid alt veavad, nakatab mindki.
                              Alan Pardew - inglane ??

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Alan Pardew - inglane ??
                                Alain de Pardeux

                                Kommentaar

                                Working...
                                X