320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Gus Poyet oli lõppkokkuvõtteks ikka väga õige valik. On suure tõenäosusega kastanid tulest välja toonud.

      Kommentaar


        oivaline, sunderland alistas 1:0 manu, värava lõi Larsson Wickhami söödust!see meeskond peab püsima jääma!

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          oivaline, sunderland alistas 1:0 manu, värava lõi Larsson Wickhami söödust!see meeskond peab püsima jääma!
          Arvatavasti jääbki, kui me homme Norwichi vastu ei komista.

          Kommentaar


            Sunderland jah 99% pääsenud. Et Norwichil mingigi võimalus oleks, peaksid nad Chelsea ja Arsenaliga mängudest võtma utoopilised 4p. 3p korral samad punktid, aga Sunderlandil tunduvalt parem vv. Ja noh, Sunderlandil ka siiski 2 mängu veel, mille nad peaksid mõlemad kaotama.

            Kommentaar


              sunderlandist lahkus siis phil bardsley - uueks koduklubiks stoke

              Kommentaar


                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                sunderlandist lahkus siis phil bardsley - uueks koduklubiks stoke

                https://twitter.com/stokecity/status...191361/photo/1
                Samas jäädi ka Graig Gardnerist ilma, kes kolib west bromwichi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
                  Samas jäädi ka Graig Gardnerist ilma, kes kolib west bromwichi.
                  Sunderlandi esimene ost on Billy Jones West Bromwichist.

                  Kommentaar


                    kuule poja. sellised mõttetud "uudised" pane üleminekute teema alla ja sedagi juhul kui on kange soov postituste arv enne augustit tuhande peale saada....aaa, sa juba tegid seda. doh.

                    retard.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Ma ei saa aru..

                      Ma pean küll mainima, et ka mind häirisid veidi HellBoy dailymaili lingid igas inglise liiga teemas, aga antud juhul on klubi ametlikult veebilehelt võetud ametlik teade ülemineku kohta, mis selles nüüd halba on?
                      No ei ole tõesti record breaking üleminek, aga kaitsja ühest premmi klubist teise, pole nagu ka päris noor reservi signing, mis kedagi huvitama ei peaks..

                      Kommentaar


                        Jordi Gomez Wiganist Sunderlandi.

                        Kommentaar


                          Colback vahetas leeri ja on nyyd Newcastli mees Minu jaoks üpris kummaline käik, Colback on siiski päris hea mängumees ja üks üsna alahinnatud mängija.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Redman Vaata postitust
                            Colback vahetas leeri ja on nyyd Newcastli mees Minu jaoks üpris kummaline käik, Colback on siiski päris hea mängumees ja üks üsna alahinnatud mängija.
                            Jack Colback is set to disappoint West Ham United, Aston Villa and Sunderland by joining Newcastle United on a free transfer on 1 July

                            Kommentaar


                              Üpris kummaline valik. Kuid kui sul on valida WHU ja Newcastli vahel, siis kipub valik ikka viimase kasuks langema.

                              Kommentaar


                                Ayoze Perez to NUCF
                                Newcastle United are pleased to confirm the signing of 20-year-old forward Ayoze Perez from CD Tenerife

                                Kommentaar

                                Working...
                                X