320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sophok Vaata postitust
    Mispärast?
    Kuna ta teatavasti sai Reali eesotsas olla pool aastat, siis õnnestus ka endal näha tema piiritut taktikalist vaistu ning geniaalseid vahetusi. Kunagi võis ta pädev ja hea treener olla, praegu .... ütleks, et pigem mitte.

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Kuna ta teatavasti sai Reali eesotsas olla pool aastat, siis õnnestus ka endal näha tema piiritut taktikalist vaistu ning geniaalseid vahetusi. Kunagi võis ta pädev ja hea treener olla, praegu .... ütleks, et pigem mitte.
      Sama öeldi enne hooaja algust Ranieri kohta

      Kommentaar


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Kuna ta teatavasti sai Reali eesotsas olla pool aastat, siis õnnestus ka endal näha tema piiritut taktikalist vaistu ning geniaalseid vahetusi. Kunagi võis ta pädev ja hea treener olla, praegu .... ütleks, et pigem mitte.
        Real oli lihtsalt liiga m*nn klubi Beniteze jaoks.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Real oli lihtsalt liiga m*nn klubi Beniteze jaoks.
          Ei tea, mis see Real sulle kurja teinud on aga ma ei usu, et ta sellepärast täiesti arulagedaid vahetusi nädalast nädalasse tegi või meeskonna esitustest minusugusele võhikulegi silma jäävate probleemidega ei tegelenud. Lisame siia Napoli ja Interi tööotsad ka. Minu arust on tema naerualuse staatus treenerite hulgas auga välja teenitud. Aga kui Njuuka esimesel hooajal Premmi tagasi toob ning seejärel Premmi tiitli võtab, siis on ilmselt minu hinnang ekslik

          Kommentaar


            real madrid ja treenerid... piisavalt öeldud
            The One and Only

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Ei tea, mis see Real sulle kurja teinud on aga ma ei usu, et ta sellepärast täiesti arulagedaid vahetusi nädalast nädalasse tegi või meeskonna esitustest minusugusele võhikulegi silma jäävate probleemidega ei tegelenud. Lisame siia Napoli ja Interi tööotsad ka. Minu arust on tema naerualuse staatus treenerite hulgas auga välja teenitud. Aga kui Njuuka esimesel hooajal Premmi tagasi toob ning seejärel Premmi tiitli võtab, siis on ilmselt minu hinnang ekslik
              Minu silmis kõige haigem oli see, et ta kasutas väga tihti mängijaid valedel kohtadel. Samuti tema mänguplaan väga tihti tõi välja osade mängijate nõrgad omadused ja ta ei õppinud asju muutma. Iga nädal sama teema.

              Aga jah, üldjuhul läbi karjääri on Benitez olnud tiimitapja. Võtnud kätte praktiliselt võitja pundi ja keeranud seal kõik kihva.


              Algselt postitas decrakas Vaata postitust
              real madrid ja treenerid... piisavalt öeldud
              Ega su Newcastle ka väga parem ei ole.

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Ei tea, mis see Real sulle kurja teinud on aga ma ei usu, et ta sellepärast täiesti arulagedaid vahetusi nädalast nädalasse tegi või meeskonna esitustest minusugusele võhikulegi silma jäävate probleemidega ei tegelenud. Lisame siia Napoli ja Interi tööotsad ka. Minu arust on tema naerualuse staatus treenerite hulgas auga välja teenitud. Aga kui Njuuka esimesel hooajal Premmi tagasi toob ning seejärel Premmi tiitli võtab, siis on ilmselt minu hinnang ekslik
                Ei nõustu Napoli osas. Ning see ei ole Rafa süü, et Real palkas treeneri kes nende stiiliga absoluutselt kokku ei sobi aga Real ning nende poliitika on huumor rubriik omaette, ei hakka lahkama.

                Rafa on parim mis Newcaga viimase 10a jooksul juhtunud. Lõpuks on mees kes veidi biiti jagab kuna praegu on küll kõik korralikult katki (Carver/Mac).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Vist ainult Madridistad ei tea, et Rafa nõuab kõikidelt mängijatelt töötamist ja juhiste täpset täitmist. Kuidas see Real Madridi staaridele selgeks teha, teab vist ainult Florentino Perez.
                  Ma eeldan, et sa midagi sisulist eelmistest postidest välja lugeda ei suutnud. Ma ei näe, kuidas tema nõudmised vabandavad neid puudusi, mis nädalast nädalasse esinesid. Aga, Zidane nõuab ka ning ma ei ütleks, et tal selle saamisega liiga palju probleeme oleks

                  Kommentaar


                    Tiimitapja? Treenerite naerualune? Eks reaali fännidele toidetakse vist veits teist putru
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      Tiimitapja? Treenerite naerualune? Eks reaali fännidele toidetakse vist veits teist putru
                      Ma päris nii karm kui jobu ei oleks, aga mida sa ütleksid siis treeneri kohta, kellel on alates 2009. aastast ette näidata mõnede väikeste eranditega vaid ebaõnnestumised? Kõige "kurvemad" tema lahtilaskmise puhul Reali eesotsast olid Barca fännid, see peaks vist ka üht-teist ütlema.

                      Perse valutamise asemel võiks midagi argumenteeritumat välja mõelda.

                      Kommentaar


                        Kurvad Barca fännid on ka päris kõva argument muidu aga jah, Inglismaal tiitlile mänginud ja CL-i võitnud treener on Newcastle's veidi kõvem sõna kui Real Madridis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Kurvad Barca fännid on ka päris kõva argument muidu aga jah, Inglismaal tiitlile mänginud ja CL-i võitnud treener on Newcastle's veidi kõvem sõna kui Real Madridis.
                          2 La Ligat Valenciaga ka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                            Rafa on parim mis Newcaga viimase 10a jooksul juhtunud.
                            mulle kirjanduslikud liialdused muidu väga meeldivad, aga





                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Olen alati mõelnud, et igas väitluses, kus vaieldakse, kas treener on hea või mitte, lõppeb argument sellega, kui palju tiitleid too on võitnud või mida erilist ta saavutanud on. Ülejäänu tundub olevat kasutu vaht.
                              Here goes.

                              Extremadura
                              --Promotion to Primera Liga: 1997/98
                              Tenerife
                              --Promotion to Primera Liga: 2000/01
                              Valencia
                              --Primera Liga: 2001/02
                              --Primera Liga: 2003/04
                              --UEFA Cup: 2003/04
                              Liverpool
                              --UEFA Champions League: 2004/05
                              --UEFA Super Cup: 2005
                              --FA Cup: 2005/06
                              --Community Shield: 2006
                              Inter Milan
                              --FIFA Club World Cup: 2010
                              --Coppa Italia: 2010/11
                              Chelsea
                              --UEFA Europa League: 2012/13
                              Napoli
                              --Coppa Italia: 2013/14

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Ma päris nii karm kui jobu ei oleks, aga mida sa ütleksid siis treeneri kohta, kellel on alates 2009. aastast ette näidata mõnede väikeste eranditega vaid ebaõnnestumised? Kõige "kurvemad" tema lahtilaskmise puhul Reali eesotsast olid Barca fännid, see peaks vist ka üht-teist ütlema.

                                Perse valutamise asemel võiks midagi argumenteeritumat välja mõelda.
                                Perse valutamine? Ei teagi mida see tähendama peaks, aga kui miskit siin kellelgi valutas on ju need reaali fännid? Võiks ka siis ju ise argumenteeritum olla, kui et 'mida ta viimasel ajal korda saatnud on = sitt treener'. See, et reaal on selline fifa mängijate klubi, kus treener eos lahti lastakse kuna ta on hetkel klubiga tabelis teisel kohal ongi see teine pudru mida te sööte. Et esiteks võiks aega anda treeneritele ja siis edasi vaadata. Ja mida see Zidane saavutanud on, ah, AH?
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X