320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    Originally posted by Magpie
    Sheareri jaoks on aga hooaeg läbi ja NTL särgis teda enam ei näe (kusjuures, kas oskab keegi teadjam öelda, kas West Bromi vastu mängime NTL kodusärkide - mis minu arust on võimatu, võõrsisärkidega või isegi uute võõrsisärkidega?)...kurb, aga saame hakkama. Parem käsi, parem jalg ja parema pool peast - ta on haige, ütles ta ise. Njah

    Kuradi hea meeskond oleme ikka :P
    Äkki sa noormees võtad tuure natukene alla? Kõigel on piir.

    Miks peaks meeskond mängima vanal hooajal \"uute võõrsisärkidega\" jääb mulle pehmelt öelda arusaamatuks. Mitte, et see mind eriti huvitaks. Mängigu või palja ülakehaga. :P
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      Originally posted by mcnamara
      Äkki sa noormees võtad tuure natukene alla? Kõigel on piir.
      Mida see ka ei tähendaks...

      Miks peaks meeskond mängima vanal hooajal \"uute võõrsisärkidega\" jääb mulle pehmelt öelda arusaamatuks. Mitte, et see mind eriti huvitaks. Mängigu või palja ülakehaga. :P
      Ehk pole sa kuulnud, et St. James\' Parkil sel laupäeval mängitakse uute kodusärkidega, mitte enam selle hooaja omadega. Sellest järeldasin, või õigemini pakkusin, et ehk proovime ka teise poole ära? Pealegi oli see küsimus...kui vastust ei tea...siis... :P

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        2002-03 hooaja away vormi pole klubi veel ametlikult avaldanud, seega on nendes mängimine ebatõenäoline. Ilmselt mängitakse WBA vastu selle hooaja võõrsilvormiga, mida sel hooajal ametlikes mängudes vaid korra on kasutatud - kodus Juve vastu.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          Originally posted by Magpie


          Originally posted by mcnamara
          Äkki sa noormees võtad tuure natukene alla? Kõigel on piir.
          Mida see ka ei tähendaks...
          seda tähendabki kuradi ****


          Miks peaks meeskond mängima vanal hooajal \"uute võõrsisärkidega\" jääb mulle pehmelt öelda arusaamatuks. Mitte, et see mind eriti huvitaks. Mängigu või palja ülakehaga. :P
          Ehk pole sa kuulnud, et St. James\' Parkil sel laupäeval mängitakse uute kodusärkidega, mitte enam selle hooaja omadega. Sellest järeldasin, või õigemini pakkusin, et ehk proovime ka teise poole ära? Pealegi oli see küsimus...kui vastust ei tea...siis... :P
          sa idikas võibolla ei tea aga uued võõrsilsärgid ei ole kunagi eelmise hooaja lõpuks valmis. kodusäärgid tehakse aga nii vara valmis sellepärast et närustelt fännidelt rohkem ja varem raha kätte saada. see et te mängite uute särkidega on tasuta promo sest uue särgi pilt jõuab tasuta läbi meedia igalepoole

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Pane suu kinni, debiilik!!! Kurat sa käid ja ilgud teiste kallal, ise oled mingi kompleksidega värdjas, kes saab end niiviisi välja elada.

            See oli lihtsalt küsimus. Sinu antud info oli mulle teada, kuid lihtsalt tekkis selline küsimus, et ehk... Pealegi sain Kaarlilt vastuse (aitäh!) ja sinu idiootset möla siia teemasse küll vaja pole. Kao minema!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              oioioi nooruk läks närvi

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


                einoh, kuidas ikka nalja saaks kui ise ei teeks
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Magpie, kelle jaoks sa oma NUFC lehte teed? Eesti internetti omavad NUFCi fännid nagunii ei loe su lehte, sest kes ikka sellist nõmedust lugeda tahab? (Rivaalklubi nimetatakse si**aks jne.) Ja kriitiliste kommide kustutamine on ka väga imelik. Kriitika peaks aitama asja paremaks teha, kuid sinult voolab see mööda külgi maha ja paned samas vaimus edasi.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Mcnamara - lahendus lihtne! Kui sind ei huvita Newcastle\'ga seotu, siis 2ra loe. Minu arvates oli Magpie kysimus suhteliselt relevalentne.

                    ass- kas Sunderlandi kohta saab kasutada sel aastal muud s6na kui \"sitt\". Minu arust tuleks veel lisada eesliide yli- ning isegi sel juhul ei vaidleks paljud Sunderlandi f2nnid mulle vastu. Lehekylge vaatab aga iga p2ev nii 20-30 inimest. Mina vaatan ka, kuna sageli tuleb uudiseid sellistest allikatest, mida ma igap2evaselt ei vaata. Kuan leht on f2nnileht, siis ei tasugi sealt miskit objektiivsust oodata. Seda saab mujalt. F2nnileht edastab emotsioone.

                    Aif - suvel vaatame. Muuseas, oled sa kindel, et sulle M-suurus s2rk ei l2he selga. V6ta muga MSN-s yhendust m6ni p2ev, OK?
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Originally posted by ass


                      Magpie, kelle jaoks sa oma NUFC lehte teed? Eesti internetti omavad NUFCi fännid nagunii ei loe su lehte, sest kes ikka sellist nõmedust lugeda tahab? (Rivaalklubi nimetatakse si**aks jne.) Ja kriitiliste kommide kustutamine on ka väga imelik. Kriitika peaks aitama asja paremaks teha, kuid sinult voolab see mööda külgi maha ja paned samas vaimus edasi.
                      1) Lehte loeb päevas keskmiselt 30 inimest (viimasel ajal) päevas.
                      2) Kustutan ebasündsaid kommentaare, jah.
                      3) Ja panen ikka samas vaimus edasi, kuid püüan end parandada

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        No sitt on ikka vale sõna. Mulle ka barcelone ja atleti ei meeldi, kuid ma ei ütleks nende kohta iial sitt, sest see pole sünnis tegu. Saab ka midagi humoorikat öelda, mis vastasmeeskonna fännid närvi ajab.
                        Soovin edu teile NUFC lehega, sest Eestis peaks see olema ainuke omalaadne sait, kus ka vähem, kui kuu vanuseid kindla klubiga seotud uudiseid lugeda saab.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


                          Tjah, mina katsun magpie suguseid abordijäänuseid võimalikult vähe tähele panna. Ei maksa iga tühja peale närvi minna.

                          Mis puutub SAFC meeskonda, siis tõsi ta on, et võiks vähe paremini mängida kui nad seda teevad. Aga ma arvan, et seda et mõned skungivärvi hälvikud seda sitaks nimetavad, siis jäägu see nende lastetoa ja vaimse võimekuse süüks.
                          Olgugi et meeskonna mängus on puudujääke ei ole viisakas vastasmeeskonna poolehoidjatel neid sellepärast sitaks nimetada. \"Aga noh, mis sa hulludega teed\", nagu ütles üks klassik.
                          memer of Gaskoff fan club

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            kui sa indrek ootad meilt oma seltskonnale miskit tunnustust avaldavat siis ... ehkki pean tõesti tunnustama seda järjekindlust , millega tervelt kolm (sic!) treenerit mäkkemid see hooaeg premierist välja kandsid
                            mis puutub aiFo 8 : 3, siis mäletame seda väga täpselt ja seda täpsemalt tean , et selle aasta tasumise tund on ei vähem ega rohkem kui 2 kuu (paluks kõikidel uuesti see kuupäev meelde tuletada) pärast
                            igaljuhul kinnitan isiklikult , et valmistun selleks mänguks kindlasti oluliselt tõsisemalt, et edaspidise aasta jooksul foorumist miskit lalinat mitte kuulata ... hau

                            magpiele : rohkem vaoshoitust, kuna teatud tüübid foorumist , kes ennast peavad absoluutseteks gurudeks (igal alal) ongi spetsialiseerunud teatud tasemel provotseerima ja nende ülbitsevalt vulgaarne kõneviis ja kaasfoorumlastesse suhtumine näitab ära , et pole mõtet nende peale oma energiat kulutada , tead küll see karavani värk, kus mõni koer aegajalt sõna võtab
                            299195

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              Originally posted by INCE
                              magpiele : rohkem vaoshoitust, kuna teatud tüübid foorumist , kes ennast peavad absoluutseteks gurudeks (igal alal) ongi spetsialiseerunud teatud tasemel provotseerima ja nende ülbitsevalt vulgaarne kõneviis ja kaasfoorumlastesse suhtumine näitab ära , et pole mõtet nende peale oma energiat kulutada , tead küll see karavani värk, kus mõni koer aegajalt sõna võtab
                              Magpie ütleb: \"Kuradi hea meeskond oleme ikka.\"
                              Kas mina või keegi teine on oma ülbitsevalt vulgaarse kõneviisiga provotseerinud teda sellist avaldust tegema? Vist mitte... Just vaoshoitusele ja kainusele kutsun minagi üles.

                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                aga üks mees sai täna NUFC replica
                                särgi andis isiklikult üle Newcastle linnavalitsuse spordiarendusametnik Neil Ramshaw
                                ja mis värgi eriti väärtuslikuks teeb ... sellel on tervelt 19 autogrammi, eesotsas Big Al`i endaga ... vot nii.
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X