320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    Macho\'t mitte ei müüda, vaid ta lahkub ise, vastavalt Bosman\'i reeglile.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      ja tänase suni( mis on muidugi väga usaldatav source ) andemtel tahab o\'leary osta McCanni :P dirty-dirty villa on valmimas
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        Originally posted by INCE


        noh mäkkemid , kus on uudis macho müügist? või pole te sellest kuulnudki ???

        http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1992&page=5
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          Originally posted by Kosk


          Originally posted by INCE


          noh mäkkemid , kus on uudis macho müügist? või pole te sellest kuulnudki ???

          http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1992&page=5
          igal juhul väga operatiivne ... ei usu küll et SAFC-l sellest kergem hakkab, aga Poomil kindlasti ... vähemalt on teenäitaja ees olemas
          299195

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


            ummm... macho? ummmm...

            kas me peaks nyyd krokodillipisaraid valama? ehh... yks eilse päeva helgemaid uudiseid minu jaoks... mina isiklikult pole machost kunagi suuremat pidanud. ojaa, tal olid eelmisel aastal paar head mängu ning oli pisut ebaaus, et ta tommy saabudes kohe pingile kupatati... eelmise aasta jooksul suurima arengu läbi teinud mackem -- selge see -- kuid olgem ausad, tal oli ike ruumi kah kust areneda...:P

            yhes6baga -- macho läks -- so what!!!

            tänan tähelepanu eest!

            aiFo.

            p.s. muidugi, kaine pilguga olukorda hinnates ilmneb, et pärast macho, tommy ja myhre lahkumist on safcis ainult 1 väravavaht! ingham ja turns pole kuigi arvestatavad vennikesed...
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


              niinii... asi hakkab ilmet v6tma. michael gray pakib asju...

              kirde-inglismaa k6rtsudel, diskoteekidel ja ferrariparandustöökodadel hakkavad rasked ajad:P

              kui see ainult t6si oleks... noorenduskuur v6taks siis päris v6imsad tuurid sisse...
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                Paistab, et vanast pätist Lee Bowyerist saab ikkagi Newcastle`i mängija järgmisel hooajal, kuigi huligaanide ja kurjategijate arv klubis muutuks sellega vist ohtlikult suureks ( Bernard, Woodgate, Bellamy, Dyer )

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Originally posted by eston#21


                  bowyer ei tule kuskile tooni. hoopis villa poole hakkab ta nüüd tõttama et oma vana sõber davidi käe all mängida. which is nice

                  better luck next time.....
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Bowyer paistab jah peagi oma poiss olevat. Aga selle mehe puhul pole mina küll milleski 100% kindel, seega hetkel veel lühike lugu pakkuda teile Siit. Pärast saad perse-putsi ja ütleb, et sittagi ma kirjutan.

                    Klubi avaldas ka suvise ajakava. Augustikuu esimesel viiel päeval näeme nelja mängu Ehk siis saab ka näiteks CHopra või isegi Cort mingil hetkel värava löödud???

                    1. august vs. Hartlepool (võõrsil)
                    2. august vs. Sheffield Wednesday (võõrsil)
                    4. august vs. Hull City (võõrsil)
                    5. august vs. Bayern (kodus)

                    Nojah, kõik mehed peaksid selle ajaga platsil ära käima

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


                      rangers ja celtic on näidanud yles huvi kevin phillipsi vastu. seni t6enäoliseim variant endiselt boro...
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Originally posted by Magpie


                        Bowyer paistab jah peagi oma poiss olevat. Aga selle mehe puhul pole mina küll milleski 100% kindel, seega hetkel veel lühike lugu pakkuda teile Siit. Pärast saad perse-putsi ja ütleb, et sittagi ma kirjutan.

                        Selles võid küll 100% kindel olla, et ta endast platsil 100% annab.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          tähendab minu teada ei ole bowyer teie mees enne mediülevaatust, mis aga viiakse läbi alles siis, kui mängija on puhkuselt tagasi (see on siis peale juuli algust) :P
                          Pärtel Tomberg

                          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                          http://www.isepankur.ee
                          info@isepankur.ee

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            this gives oleary plenty of time to get him

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              Originally posted by eston#21
                              this gives oleary plenty of time to get him
                              Eks lootus sureb kõige viimasena, eston... Ja unistada võib samuti alati. Proovige, aga ärge pärast siis liialt pettuge, poisid Astoni-sõbrad.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                heh,lugesin just nufc.pri\'st artkilit aj sir bobby oli ölenud:\"Me tunneme, et saame teda aidata ja talle toeks olla. Meil siin Newcastle\'s on palju häid mängijaid, meil on tugev meeskond, KUS ON PALJU TOREDAID ISIKUID JA MA USUN, et kui ta suudab siin kohanduda, saab temast oluline mängumees ja tore poiss. Ma olen selles täiesti kindel. Me murdsime küll pead, kuid teades probleeme Lee Bowyer\'iga seoses, mõistsime - minevik on minevik.

                                huvitav kas \"paljude toredate isikute\" hulka kuulub ka bowyer\'i co-fighter woodgate ja suure suuga bellamy
                                edu sulle lee........sul läheb seda vaja
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X