320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    Huvitav kas meid tõesti on nii vähe,et üks korralik matsh ära teha.
    Muide minagi tahaks/peaks õhtuks tagasi Tallinnas olema.Mis kuupäev see mängupäev siis õige on?28 juuni nagu ma aru olen saanud vä?
    Tundub ,et ülelahe sõbrad peavad meid hädast välja aitama.
    Big Al

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      Jussi lubas v2hemalt 10 meest orgunnida. Ja k6va pralle. No surprises there, then. Aga noh, ikkagi on kuidagi nadi siit kolme-neljakesi minna.

      Edit: Jah, 28. juuni on SEE p2ev.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        Viuh! Caldwell siiski pikendas oma lepingut aasta võrra. Sama tegi ka Caig.

        Press väidab täna, et oleme saanud lõpuks vajaliku allkirja ja nõusoleku Feyenoordilt ja BRETT EMERTONILT. Niisiis paistab siiski, et saame Toonis paremakaitsja kohta mängiva austraallase ilusti (ja odavalt :P ) kätte. LINK

        PS! Uurisin täna asja ja väga-väga väike võimalus on, et pressin end siiski mängule ära Lähipäevadel selgub. Küsimus ainult aiFole - rääkisid enne siin mingist hinnast. Jäi segaseks :P Uurisin, et kassikesega minna oleks ca. 250kr edasi-tagasi. Kas on plaanitud mingi buss vms? Teine võimalus on muidugi sõbrad soomlased vastu kutsuda.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          Järgmise hooaja ajakava avaldati niisiis täna. Kibekiiresi panin üles kah. Alustame liigat Leedsiga võõrsil, kuid juba nädal peale seda tuleb meile ManU külla.

          TOONI AJAKAVA

          Panen siia kirja ka esimese vooru kohtumised:

          Arsenal v Everton
          Birmingham v Tottenham
          Blackburn v Wolves
          Charlton v Manchester City
          Fulham v Middlesbrough
          Leeds v Newcastle
          Leicester v Southampton
          Liverpool v Chelsea
          Manchester United v Bolton
          Portsmouth v Aston Villa



          Esimese vooru pärlid: Liverpool-Chelsea ja Leeds-Nufc

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Originally posted by Magpie


            PS! Uurisin täna asja ja väga-väga väike võimalus on, et pressin end siiski mängule ära Lähipäevadel selgub. Küsimus ainult aiFole - rääkisid enne siin mingist hinnast. Jäi segaseks :P Uurisin, et kassikesega minna oleks ca. 250kr edasi-tagasi. Kas on plaanitud mingi buss vms? Teine võimalus on muidugi sõbrad soomlased vastu kutsuda.
            tähendab... buss oli plaanis, aga ei tule mitte, kuna rafast riburadapidi alt ära hyppab

            hetkel on mackemite plaanid nii, et laupäeva hommikul laevaga soome, seal bussiga sipoosse, mäng, seejärel teeme miskise olengu, olenevalt ilmast. pyhapäeval tutvume vaatamisväärsustega ja pyhapäeva 6htul eestisse tagasi. magpiedega miskine yhine bron vist jääb ära, sest vaba aega veedame me ju eraldi ja tagasitulek eeldaks eelnevat kokkusaamist.

            mängust -- ilmselt tuleb leppida jällegi miski vähendatud koosseisuga mängimisega, seekord siis seet6ttu, et estomackemid na kesist huvi yles näitavad

            ok, suhtleme-arutleme.
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              Nii...rõõmustav uudis, Mikk on järgmine nimi meie listis. Olen tulemas. Tingimuseks see, et aga 100% õhtul tagasi saan, kuid nagu ma aru saan, on see plaan Jaanilgi, nii et probleemi ei teki. Kuidas siis minemine? Mäkkemid oma rada, meie oma?

              SuperSeaCat Three & Four 20.5. - 30.9.2003

              Tallinn-Helsinki 10.15 - tagasi 17.20, 20.40, 22.10. Pilet 450kr. Kui saame kuus inimest kokku, tuleb pilet aga 340kr. www.silja.ee Helistasin sinna ja küsisin selle grupipileti kohta - 6 inimest peavad sõitma sinna ja tulema tagasi samal ajal, seega jääb kokkumäng punaste-valgete särklastega ära. Minnes autoga viiekesi, tuleks aga 400kr näo pealt. Nii oleks jah soodsam.

              Lihtsalt enda jaoks ümber kirjutades tuleks asi nii...kui on vähemalt kuus inimest, tuleks pilet 340kr/näo pealt, kui aga 5 inimest, siis mõtekas minna autoga, kuna saab odavamalt. 400kr näo pealt siis.

              Mina, Jaan ja Kent oleme kindlad tulijad, nagu ma aru saan. Raix, INCE ja Antz on võibolla peal. Võiks näiteks tähtpäevaks panna 25. juuni, siis peab ütlema, kes tuleb, kes mitte.

              Tsiteerides aiFo\'t:

              suhtleme-arutleme

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                mind võib listist siiski maha tõmmata ... nagu eelnevalt juba ütlesin, plaanid (seoses tööasjadega) muutusid ja soome sõidan ära juba 26. juunil ... kas aga saan osaleda ka mängul ??? endiselt otsin võimalust kuidas Tamperest Sipoosse saada... kui keegi oskab midagi soovitada, oleksin väga tänulik
                see et mäkkemid otsustasid niiviisi eralduda on nende osus ja kedagi ümber veenda pole mõtetki ... aga on siis asi seda väärt ?
                299195

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Tahaksin igaks-juhuks üle küsida - kas keegi mäkkemitest ei sooviks laupäeva õhtul tagasi tulla? Hulga soodsam tuleks, kui saaks 6 inimest kokku.

                  Muidu - oskab keegi öelda, kas Jaan on Eestis? Piletid peaks ikka hiljemalt neljapäeval ära broneerima, muidu jääme ehk ilma.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Nuniih!
                    Kahjuks ei saa mina ka seekord selsinasel üritusel osaleda.
                    Asi pidi tänaseks selguma, aga mul õnnestus hoopis haigeks jääda, nii et kahjuks ei õnnestu kuidagi supermatšile pääseda.
                    Aga edu Toon Armyle ja seekord on tulemus kindlasti vastupidine, s.t. SAFC ahju!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Palju meil nüüd siis minejaid on ikkagi? Mikk, Sa bronni siis piletid ära äkki? Tagasitulekuks näiteks kõige viimane õhtune laev...
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Originally posted by Jaan
                        Palju meil nüüd siis minejaid on ikkagi? Mikk, Sa bronni siis piletid ära äkki? Tagasitulekuks näiteks kõige viimane õhtune laev...
                        Seda ma teen, aga selleks on mul vaja teie (tulijate) perekonna- ja eesnimed, sugu, sünniaeg ja kodakondsus. Antz ja INCE ei tule, Raixi kohta veel ei tea. Niipea kui Raixi kohta teada saan, panen piletid kinni. Meilisin Jussile ka selle kohta, et kas neil on võimalik meile vastu tulla sadamasse, vastust pole veel saanud. Muidu peab aiFo käest küsima selle bussi kohta, mis sinnapoole liigub vms.

                        Nimi: Jaan Roos
                        Sugu: M
                        Sünniaeg: 30. juuli 1979
                        Kodakondsus: Eesti kodanik

                        Nimi: Kent Männik
                        Sugu: M
                        Sünniaeg: 25. jaanuar 1975
                        Kodakondsus: Eesti kodanik

                        On need õiged andmed? Igatahes, kui saan Raixi kohta teada, broneerin mineku kell 10.15 laupäeva hommikuks ja tagasituleku siis 22.10 sama päeva õhtul. Väla peame nad ostame reedel, muidu peab 80kr lisaks maksma näo peale. Eks siis kontakteerume. Jaan, oled sa muidu juba Eestis?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          Mina olen Eestis jah. Ja andmed on kah õiged. Sa, Ince, vaata aga Soome riigiraudtee kodulehekülge ja ehk saab midagi nii korraldada. Tamperest Helsinkisse tuleb rong miski 1.40, kui ma ei eksi ja sealt edasi ehk bussiga. Võib-olla saab isegi otse Sipoosse... Paneks siis aja ka paika, et kell 3 hakkab mäng pihta?
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            No raisk! Hakkasin mina juba pileteid broneerima, kui tuli isa ja tõlkis mulle siis Jussi kirja soomlaste sisefoorumist. Välja tuli hämmastavalt nõme tõsiasi - selle kirja järgi, mis oli postitatud täna (paarkümmend minutit tagasi), on Sipoosse tulemas 1 SOOMLANE! Issakene, kas tõesti on asi jõudnud nii kaugele, et peame paar päeva enne mängu algust kohtumise ära jätma? Kui neid on 1 ja meid 3, siis pole mängimisel tõesti mingit mõtet. Panin neile järjekordse meili teele ja nüüd ootan kiiret vastust. Broneerima mina ei hakanud, kui Jaan või Kent seda kindlasti soovib, siis number on 0611 6661, kuigi üle 300 koha on hetkeseisuga veel vaba ja homseni annab seda kindlasti lükata. Telefoni-tädi sõnul jätkub pileteid ka kohapeal ostmiseks. Seega ei ole kiiret!

                            Muidu sitt lugu, kui asi nüüd veet läheb vedama, ga eks paistab, mida soomlased vastavad.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              No krt ma ütlen.See oleks küll jama,kui me ei saagi satsi kokku.Hakka või mehi kokku ostma .Muide Mikk,minu andmed on õiged seal.Olen isegi kergelt tõbine aga mängimist see nohuköha ei tohiks segada.Ma loodan ,et ikka Sommid aru pähe võtavad.
                              Big Al

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                Homme pidi saabuma mu Iiri sõber ehk tuleb tema kaasa.Ta oli ka kunagi mängumees.Vaatame mis teha annab.
                                Big Al

                                Kommentaar

                                Working...
                                X