320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    Originally posted by aiFo
    mhmh, jutt asjalik ja l6bus.

    siit aga ehk tulekski selle asja juurde, et algataks jutu 2004. aasta mängu toimumisaja yle...

    teiepoolsed arvamused?
    Suve algus. Ei tea veel täpselt, millal laulupidu on, kuid kas peale seda (ehk siis juuni täielik lõpp-juuli algus)..või..samuti oleks teretulnud täitsa juunikuu algus (EM siis käimas...)

    Juulis kindlasti mitte. Siis on kinni suurem osa ajast ning ei tahaks kuidagi pidada. Teine variant, asi kokku viia Inglise Liiga algusega - augusti keskpaik. Kah mõnus oleks. Sellised siis minu mõtted.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


      /me arvab, et vaffa aeg oleks EM (t6esti-t6esti), aga siis äkitsi see pull, et ise koondisele kohapeal kaasa elamas

      tjah. juuli v6ib ju ebamugav tunduda, samas on siis eestis league-break ja nädalavahetused pole jalgpalliga seotud...

      august -- kah m6eldav p6mst...

      v6iks ju kysida ka soome tegelaste arvamust, sest l6puks v6iks ju keegi ka peale hannu tulla...

      a esmalt muidugi v6iks omavahel siin miskile arusaamale j6uda.

      pRmt!

      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        Hannu arvas ise, et saaks vast rohkem mehi kyll j2rgmine kord. Jussi, pm, oleks seegi kord tulnud, aga va alkoholikurat... Mulle endale tundub muidu EMi aeg parim, et siis nagu Eestis olla v6i nii... Ja koondist toetama minemise p2rast pole m6tet muretseda, bulgarid kannavad hoolt selle eest.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          Pääle Jaanipäeva oleks hea aeg. St. umbes samal ajal kui sellelgi aastal.Krt tulen kasvõi roomates kohale
          299195

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Minule sobib peale Jaanipäeva kenasti.....siis liigamängudes vahe ja kohustusi vähem...no mingid kohustused ikka ju on ...aga koha suhtes võiks ka natuke arvamust avaldada....olen juba kord välja pakkunud võimaluse mängida Tabasalus mille korraldamisega probleeme ei teki aga ise eelistan loomulikult Põlvat.....mõni kindlasti teab miks...
            Big Al

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              jaa jaa jimbolaja, mulle meeldiks jälle tabasalut külastada aga see selleks. kui Tooni huvid seda nõuavad, olen nõus ka põlvas asjad ära orgunnima :P
              PS. Kahjuks ei saa sulle saata pilte MSN aadressil, läheb liiga kogukaks. Ehk saadad mingi teise ...
              299195

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                Originally posted by INCE


                jaa jaa jimbolaja, mulle meeldiks jälle tabasalut külastada aga see selleks. kui Tooni huvid seda nõuavad, olen nõus ka põlvas asjad ära orgunnima :P
                PS. Kahjuks ei saa sulle saata pilte MSN aadressil, läheb liiga kogukaks. Ehk saadad mingi teise ...

                Sain juba need pildid meie lehelt,aga aitähh ikkagi......

                Ma siia juurde kirjutaks ka, mis mul välja pakkuda on siin, kui mathsi tahetakse Tabasalus korraldada......Spordikompleksis on saunad , ujula ja loomulikult staadion....vot tak.....
                Big Al

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Mina olen kõikide oma käte ja jalgadega Põlva poolt:

                  1) Looduselt Eesti ilusaim paik
                  2) Kena staadion
                  3) Kohalesõidu asjus on ma arvan suuremal osal suva. Kui soomlased tulevad, siis neile see üks ots siia-sinna suurt vahet teha ei tohiks. Ma arvan, et sama kehtib ka eestlaste puhul.
                  4) kaks eraldi sauna Tooni ja mitte-pesevate inimeste jaoks (ei tea, mida nad seal saunas siis teevad, aga OK)

                  ...mitte et ma Tabasalu vastu oleks, kuid ütleme nii, et Põlva on eelistatud seisundis

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Originally posted by Magpie


                    4) kaks eraldi sauna Tooni ja mitte-pesevate inimeste jaoks (ei tea, mida nad seal saunas siis teevad, aga OK)
                    et mida saunas teeme? shampust joome loomulikult! loodetavasti on j2rgmisel suvel j2lle p6hjust...

                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      P6hjust kindlasti on. Teil, n2iteks, kaotusevalu.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Pilt on fotolavastus

                        Üldiselt aga...oma leheküljel oleme maha saanud nii mõnegi uuendusega. Lisaks Jaani kirjutatud loole suvisest Soome külastusest oleme maha saanud videosektsiooni laiendamisega, sestap saate nüüdsest vaadata ligi 130 Unitedi video Ahjaa..lisan lingi uudisele uuenduste kohta: lingikene-kallikene

                        Samuti on reservmeeskonna sektsioon kuju võtmas ning palun, et kõik siinsed NUFCi logo kandjad ja muidu toetajad täidaksid selle (INCE, Raix, Jaan, Kent, Antz, Kaarel, andres, muki, Chobram, financier jne.) See oleks vahva, kui teie andmed kokku saaks. Olen paar meili saanud selle kohta, et kuskilt Hiiumaalt ja Viljandist pärit toetajad tahaks teada teistest fännidest üle Eesti. Igatahes oleks tänulik, kui selle ankeedi ära täidaksite.

                        Muideks, muki, INCE, Raix, Antz ja Chobram - te olete mull raha võlgu saadan ma meili jne. aga ei midagi. praegu kandsin raha omadest varandusejääkidest ära, kuid loodan, et SEDA lõiku loete ja minuga kasvõi ühendust võtate.

                        Edu

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


                          hmm... tekkis kysimus, et kuidas nufc.pri pealt leiab iseenese loogikat ja menyyd kasutades jaani kirjutatud jutu fännimängust? et nagu... eee... sellist sektsiooni ju ei eksisteeri... kas ma lihtsalt ei leidnud asja menyyst, v6i pole te veel asja j6utud lisada v6i lihtsalt häbenete oma kaotusi? :P no ohvenssss!!
                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            Originally posted by aiFo
                            hmm... tekkis kysimus, et kuidas nufc.pri pealt leiab iseenese loogikat ja menyyd kasutades jaani kirjutatud jutu fännimängust? et nagu... eee... sellist sektsiooni ju ei eksisteeri... kas ma lihtsalt ei leidnud asja menyyst, v6i pole te veel asja j6utud lisada v6i lihtsalt häbenete oma kaotusi? :P no ohvenssss!!
                            Asi on ilusti lisatud ja isegi uudise panime selle kohta üles. Eraldi sektsiooni pole teinud jah, sektsioonidelaiendamine leiab aset peale paari suuremat ettevõtmist. Küll jõuab. Link uudisele, kus lisaks fännimängule võib leida ka muid huvitavaid täiendusi - siin

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              Vahepeal teeks kokkuvõtte Newcastle\'i tegemistest:

                              Esikohal on loomulikult Sheareri lepingu pikendamine aastakese võrra, mis tähendab et Suur Al jätkab ja tõenäoliselt lõpetab oma mängijakarjääri 2005. aasta suvel. Just nii kaua peaks kehtima tema uus leping.

                              Nädala algul tundus, et enne laupäevast kohtumist vigastused aina süvenenevad ja seisund läheb aina kehvemaks. Praegusel hetkel saab aga öelda, et ainuke kindel eemalejääja on Steve Harper, mis seoses sellega, et Given saab siiski laupäeval ilusti mängida, polegi suur kaotus. Võimalik on ka Woodgate\'i vigastus, mis mehe võib eemale jätta. Kurjad keeled teavad rääkida, et meie kaitsetalale tahetakse suisa operatsiooni teha. Loodame, et nii siiski pole. Platsile on valmis tagasi tulema aga Bellamy, mis minu arvates kõige olulisem.

                              Viana ja Ameobi tegid kesknädalal suurepärased mängud vastavalt siis Portugali ja Inglismaa U21 koondiste eest, võttes üksteisega Goodison Parkil mõõtu. Ameobi valiti Man of the Matchiks, Viana oli silmapaistvaim portugaallaste poole pealt. Viana hea esitus võib tähendada aga seda, et ta haarab Dyeri koha avarivistuses. Ok-ok, seda ta ei tee, aga võiks teha. Mõte Inglismaal elavatelt fännidelt, kelle juttu aeg-ajalt loen-kuulan.

                              Unustatud [loe: kasutu] Wayne Quinn siirdus kuuks ajaks West Hami laenule, asendamaks vigastatud Rufus Brevettit.

                              Muud tähtsamad uudised ja reklaam:

                              Chopra India klubi huviorbiidis, Shearer pikendas lepingut!, Quinn siirdus West Hami, Carver tunneb end abituna, Jalgpallikolmapäev möödus edukalt

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


                                nonih!

                                indrek siin mainis kunagi ALS\'i artiklit, kus neil kirjutas oma eesti-tripist. saime neililt selle artikli nyyd ja riputasime asja yles. enjoy!

                                www.soccernet.ee/safc

                                Ivo :P
                                Jalgpallihaigla liige
                                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                                Kommentaar

                                Working...
                                X