320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui asjad sedamoodi edasi lähevad siis jääb järgmisel hooajal suur vastasseis lihtsalt ära.

    Sunderland on kindlalt teel rahvusliigasse, Newcastle samal ajal tshempionide liigasse.

    Kahju muidugi...

    Kommentaar


      Orginally posted by coco

      mh, Brett Emerton on kõva vend jah, kui tema saate siis teil veab tõsiselt, mees pidi eelmine suvi tegelt Arsenali minema aga kuna Dudeki ostmisest Arsenal loobus ja Feyenoordi treeneri oli päris vihane et arsenal nii tegi ja neile õnnetu mängija jättis, ning ütles et Wenger tema poole MITTE KUNAGI enam mingis asjus ärgu pöördugu
      Noo, see ei ole veel n2itaja, et Arsenal tahtis osta. Arsenal on ju ostnud ka Stefan Malzi, Igor Stepanovi ja Oleg Luzhn6i.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        nuh saite siis omale yhe tyybi juurde....arvate et see p22stab teid kaotusest.
        EI PÄÄSTA!

        Kommentaar


          Pärast Leedsi ja Newcastle vahelist kurbmängu lubasin ma Luale, et ei tõmba enam mitte kunagi selga sellist roppust nagu Newcastle särk
          Nüüd näitan oma iseloomu ja ei tee seda isegi õlle pärast :P
          Kuigi minu kohalejõudmine suurele vastasseisule on veel veidi kahtlane, annan ma parima, et jõuda maailma kõige lahedamate fännidega jalgpalli vaatama.
          Ja kui juhtub, et Sunderland poolajal juhib või seis viigis on, siis võib Indrek mulle õlle puhtalt selle eest osta, et ma mustavalgetriibulise nartsu selga jätsin tõmbamata
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            V2ga kahju, oku, aga oma 6lledest j22d sa ilma.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              vastupidi. ostan okule õlle. kui SAFC särgi saad, siis ostab loodetavasti Lua teise.
              memer of Gaskoff fan club

              Kommentaar


                njah aga ma k2isin t2na baltas ja mulle tuli vastu mingi t2ielik parm, kellel oli Sunderlandi myts peas. kas keegi siit foorumist?

                Kommentaar


                  aiFo palub edasi öelda, et mackemite ja tackemite vahelist suurepärast jalgpallimatshi vaadatakse grupiviisiliselt ja ykshaaval viru tänaval asuvas, o'maley nime kandvas pubis vms... kohaletulek kohustuslik, riietus ilus... muuhulgas toimub vaheajal õlle väljaostmine k6igile punasevalgetriibulistele ja sinipunatriibulistele lua-lua nimelise geordie poolt... kellaaeg, mil kogunetakse, on kunaski enne mängu algust... kui juhtub, et eelpoolmainit' k6rts mängu ei näita, siis nimeta v6i molly's malone abiks ehk...

                  PS!kosk, indrek & co v6ivad teadet täiendada omapoolsete märkustega
                  Pärtel Tomberg

                  isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                  http://www.isepankur.ee
                  info@isepankur.ee

                  Kommentaar


                    Tuleb Big Boxing Day , kui see kellelegi midagi ütleb.Toon Army on super vormis ja Sunderland sügaval mudas.Väike veilslane Belly näitab kuidas väravaid lüüa ja pagar jäetakse hoopis kuivale.Kahju , et ei saa tulla õllet jooma, seda enam kui tasuta saab.Sunderlandi mees peaks paksema rahakoti kaasa võtma , sest väravaid lüüakse ... ja mitte vähe.
                    299195

                    Kommentaar


                      Hea, et teil m2kkemitel seda optimismi piiritult oli. Aga nagu juba stadium of plightil tavaks, tuli Newcastle'i kaitsja, seekord siis Nick the Greek, ja tegi kolli 2ra.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Tervitusi kogu Toon Armyle ! Loodan et Sumberlandi sellidel on nüüd mokk maas ja rohkem mõtlemist kuidas Premieri püsima jääda.
                        Nüüd on tarvis gunnersid ette võtta ja sellel konnasööjate pundile koht kätte näidata.
                        299195

                        Kommentaar


                          Orginally posted by INCE

                          Tuleb Big Boxing Day , kui see kellelegi midagi ütleb.Toon Army on super vormis ja Sunderland sügaval mudas.
                          Njah, üks "super vormis" ja teine "mudas" ja tulemus 1:0. Mis siis saab, kui mõlemad võrdses vormis on?

                          Tegelikult oli võrdsete võimaluste mäng, Bellamylt võeti küll ebaõiglaselt värav ära, aga Given näitas oma kõrget klassi. MM-il on Iiri raudselt minu lemmik.

                          Kõrtsus oli ka tore, sest õlu aint 25 eeku ja Sunderlandi fännikoor laulis igasugu toredaid laule Kui mu kõrvad nüüd õieti kuulsid, oli üks laul Sheareri olematutest munadest.

                          Kommentaar


                            Orginally posted by kyps
                            Kõrtsus oli ka tore, sest õlu aint 25 eeku ja Sunderlandi fännikoor laulis igasugu toredaid laule Kui mu kõrvad nüüd õieti kuulsid, oli üks laul Sheareri olematutest munadest.
                            Üleüldse laulsid S****rlandi fännid enamus aega ikka Shearerist...kohe nähe kes neil lemmik on...ja egas s****rlandi enda mehed laulmist niiehknaa ei vääri.
                            Howay the lads!

                            Kommentaar


                              õlled pidi ikka ostma lua

                              see oli ka ainus asi mis selle juures tore oli.
                              Mäng ise oli minu meelest üsna võrdne - oleks võinud võita emb-kumb meeskond. Seekord läks siis paremini NUFCil. Sellise derby kohta oli minu meelest mäng üllatavalt pehme - ainult 2 kollast.

                              Olgugi, et pealt vaatajaid oli kõigest mõnikümmend - oli atmosfäär üllatavalt lahe - sda just tänu Sunderland AFC poolehoidjatele.
                              Läheb veel aega, enne kui NUFC või mõne muu inglise klubi eesti poolehoidjad nii kaugele jõuavad
                              Aga mis ma sellest koerasabast ikka kergitan - eriti arvestades sellega, et meil olid ka välisjõud abiks.
                              memer of Gaskoff fan club

                              Kommentaar


                                kui must kass nutab...


                                tere.

                                minu 6nnitlused --> jaan, ince, lua (tänud 6lle eest), berg. mina pole oma ihusilmaga veel kunagi skunke sunderlandi vastu niiv6rd hästi mängimas näinud... mäng oli nauditav ja ilus, 6hkkond k6rtsus enam kui s6bralik... mida veel... ahjaa, tulemus... ehh... given tegi supermängu ja ka sorensen oli klass omaette... uus neeger tegi suhtpuht korraliku debyydi ja... ja... ja...

                                aga me kaotasime... häving on totaalne ja ei kuulu edasikaebamiisele... tartu maantee peal patseeriv rafas vahtis imestunult nutvat punasevalgetriibulist tegelast, kes 24. veebruari 6htul lonkis kaubamaja juurest bussijaamani... kurb. kurb. kurb...

                                minu tervitused sellele asotsiaalile, kes kysis mis mul viga on (ta ei saanud kyll tyne-wear pointile hästi pihta, aga ikkagi... sai rääkida...) ja pruunile triibulisele kassile, kellele ma ostsin bussijaama putkast 14-kroonise maksavorsti... pRmt!

                                kurb. kurb. kurb.
                                Jalgpallihaigla liige
                                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                                Kommentaar

                                Working...
                                X