320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1)
    2)

    Kommentaar


      Arsenal: Szczesny, Koscielny, Mertesacker, Vermaelen, Andre Santos, Song, Arteta, Ramsey, Walcott, Gervinho, Van Persie.
      Substitutes: Fabianski, Djourou, Diaby, Frimpong, Benayoun, Arshavin, Chamakh.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Kes see pingile Diaby nimelise särgiga on istutatud?

        Kommentaar


          Zinedine Song!

          Mismoodi RvP Ballon d'Ori nimekirjas pole? - müstika!

          Grupp võidetud, 12. aastat järjest alagrupist edasi, 43 mängu pole kodus meid mitte inglastest klubid võitnud, mängupilt ilus, 70. minutil teevad ääreründajad Theo ja Gerv tööd tagasi äärekaitse kohale sellise isuga, et pisar tuleb silma.

          Viimases mängus saavad Frimcoqid ja Parkid kerjustele külla sõita.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Yahooooooooooooo!

            Kui laupäeval said kõik naabrid maja peale täpselt teada, mida ma Songast kui mängijast arvan, siis täna said nad teada, kui selgrootu ma olen. Laul pani sakslased tagatasku ja Rvp jätkab oma statistikat.

            Vermaelenilt järjekordne supermäng.

            Kommentaar


              Mulle jääb hetkel küll arusaamatuks, et miks Wenger Park Chu-Youngi meeskonda tõi? Ma olen teda vaid ühes meistrite liiga mängus näinud, kuid Priemeris pole ta kordagi platsile saanud. Tõsi, selles meistriteliiga mängus tegutses ta kahvatult aga mida muud oodatagi mängijalt kellel mängupraktikat ei ole.

              Kommentaar


                Algselt postitas KaImO Vaata postitust
                Mulle jääb hetkel küll arusaamatuks, et miks Wenger Park Chu-Youngi meeskonda tõi? Ma olen teda vaid ühes meistrite liiga mängus näinud, kuid Priemeris pole ta kordagi platsile saanud. Tõsi, selles meistriteliiga mängus tegutses ta kahvatult aga mida muud oodatagi mängijalt kellel mängupraktikat ei ole.
                Ma pole küll Wenger, aga põhjus on ju väga lihtne - RvP. RvP on lihtsalt nii heas hoos preagu, et tema pinglie jätmine oleks enesetapp. Ja on ju teada, et Wenger ei kasuta neli-neli-kaks taktikat.

                Kommentaar



                  Song u monster!!!

                  Kui nüüd päris aus olla, siis nii balantsis Arsenali tiimi pole ma 2007. aastast saadik näinud. Kaitses ollakse soliidsed, keskväljal head ja ründes veel paremad. Lendava hollandlase fenomeni ei saa muidugi ülehinnata, kuid ka ülejäänud tiim annab endast kõik. Väga meeldiv oli tõepoolest vaadata, kuidas Gervinho ja Walcott terve mäng kaitsesse tagasi siblisid. Koscielny saab oma ülesannetega väga hästi hakkama ja Vermaelen tundub veel parem olevat kui varem. Ei suuda juba laupäeva ära oodata.

                  Edit: See on ka muidugi tore, et meil on nüüd väravavaht, kes pallide sisseimemise asemel tegeleb nende tõrjumisega.

                  Kommentaar


                    Loodame, et Wilshere teeb samasuguse comebacki nagu Vermaelengi. Oleks väga viis.

                    Kommentaar


                      Video väravatest (peegelpildis):


                      -e- Songi olukord õigetpidi kah (3:08)
                      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Joks Vaata postitust

                        Song u monster!!!
                        Toda giffi on sõltumata toetatavast meekonnast kena vaadata-
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Toda giffi on sõltumata toetatavast meekonnast kena vaadata-
                          Gif oleks võinud mõni sekund varem hakata, sealt see alguse minek ja üks kena liigutus puudu, aga fantastika tõesti.

                          Kommentaar


                            Keegi mängu nägi? Mis toimus?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Toimus see, et mehed olid tiba BVB mängust väsinud ja loiud kuni Fulham teise poolaja keskel suutis ühe ära lükata (Vermaeleni abil). Peale seda pandi maru press peale ja kuigi Schwarzer võimles väravas päris korralikult, suudeti kümmekond minutit ennem lõppu taaskord Vermaeleni abil punkt koju tuua.

                              Parimad palad:

                              Kommentaar


                                Vaatasin kah mängu - üldjoontes oli nii nagu Mask ütles, aga lõpuosa suhtes jään natuke eriarvamusele. Peale kaotusseisu jäämist üritati küll pressingut kasutada, aga Arsenali mängijad jäid endiselt keskväljal füüsiliselt alla ning kaotasid tihti keskringi lähistel ohtlikult palli. Valesööte oli väga palju.

                                Olulise muutuse tõid alles vahetused, mis olid üsna ebaharilikud ja seda eriti just Wengeri kohta! Ebakindel Mertesacker vahetati välja, Gervinho tuli sisse ning Song liigutati taha keskkaitsesse ning selgelt väsinud Ramsey asemele tuli Diaby. Muutus oli kohene, sest eelnevas läbisõiduhoovis nimega keskring osutus Diaby pallide võitmisel ülitõhusaks ning eelnevalt täiesti varjusurmas olnud äärerünnak hakkas Gervinho eestvedamisel kiiresti tootma. Keskkaitsjad Song ja Vermaelen lülitusid samuti kordamööda rünnakule ja viimane neist lõigi värava tavalises rünnakusituatsioonis.

                                Peale Chamakhi sisse vahetamist õnestus tekitada väga korralik rünnakutelaviin, aga jah Schwarzer tegi väga hea mängu ja korra blokeeriti RVP pealelöök ka Fulhami kaitsja poolt ka väravajoonelt.

                                Mängu flop oli venelane, kes on pingil istumisest ilmselgelt kurnatud ja punases tsoonis. Lonkis mööda väljakut ringi ning omavahelises võidujooksus edestaks Gervinho teda ilmselt ka selg ees lonkides. Mertesacker oli ka paraku järjekordselt ebakindel ja seda iroonilisem oli see, et hoopis Vermaelen omavärava lõi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X