320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Ei jõu neid kirjandeid läbi lugeda, äkki keegi teeks lühikokkuvõtte mehe saavutustest platsil...
    Tahtsin sulle teha selle kokkuvõtte eile Hiiu pubis. Kahjuks sa ei ilmunud Milani- Interi mänguks kohale. Oleksin sulle igasugu lühikokkuvõtteid teinud. Järgmisel korralt äkki siis, vea ennast kohale.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Kas siis kõikvõimas allmighty Henry ei toonudki kastaneid tulest välja? Vastas oli ju Swansea...mitte väga palju tugevam meeskond kui viimane ohvermeeskond?
      Ei jõu neid kirjandeid läbi lugeda, äkki keegi teeks lühikokkuvõtte mehe saavutustest platsil...
      Henry mängust ei ole keegi midagi kirjutanud, võib-olla ei märganud keegi teda platsil?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Henry mängust ei ole keegi midagi kirjutanud, võib-olla ei märganud keegi teda platsil?
        Vasakule äärde venelase asemele tuli. Andis paar päris head söötu. Ise 1 vs 1 ette ei võtnud kedagi, väga polnud momenti ka.
        Tegelikult Ox'i ja Henry mängutulekuga pilt paranes. A no tekkinud (pool)võimalused ikka hukati.

        Kommentaar


          Kardate ka juba pühapäeva?
          .

          Kommentaar


            Algselt postitas RVN Vaata postitust
            Kardate ka juba pühapäeva?
            Kardan, eriti kardan, et count ei tule jälle kohale
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Kui pole läbi käinud, siis kõik Arsenali fännid Nigeerias saavad suure tõenäosusega sellel suvel rõõmustada - Arsenal prepare for pre-season trip to Nigeria

              Kommentaar


                Henry, Arteta, Vermaelen ja Sagna 'doubtful' pühapäevaseks mänguks. Koosseis jääb eriti lahjaks ikka nii, kui kaitses oleks Djourou-Per-Kos-Miquel, keskväljal Song-Rosicky-Ramsey ning ründes Arshavin-RvP-Walcott (kuigi see liin on parim võimalik mis meil panna on). Ning pingil oleks Almunia, Squillaci, Yennaris, Yossi, Ryo? ja Park + keegi reserv (Ozyakup?). Võimas - enam õhemaks ei anna venitada mingi nipiga vist. Lisaks oleme kaks mängu järjest kaotand, top 4st 4 punkti kaugusel ohuga kukkuda 6-7 punkti kaugusele ja tabelis lausa 7. kohale. Kui see ei ole kriisiolukord siis ma ei tea mis on?

                Et nüüd on nagu tõsine murdepunkt. Kas riskida kõikide doubtful vendadega Unitedi vastu ja loota parimat? Või lasta täielikult kohutavas seisukorras olev meeskond tiitlikaitsjate vastu kes on samuti "selg vastu seina" tabelitipus käivas võitluses? Ning siis peale seda peaks lisaks tänasel päeval 'doubtful' vendadele ka veel Gibbs tagasi olema (kes siin mõni aeg tagasi olevat 10 days away fitnessist) ning mõne nädala pärast ka Wilshere ja Coq.

                Üldiselt on täielik clusterfuck kogu seis. Me ei kuluta kuna meil pole ruumi, me ei saa mehi maha müüa kuna nende palgad on liiga kõrged aga samas pole meil nendest kasu kuna nad on täiesti kasutud. Sõna otses mõttes kolmandik meeskonda on muidusööjad, teine kolmandik on vigased ja viimane järgiolev kolmandik mängib.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  ...ründes Arshavin-RvP-Walcott (kuigi see liin on parim võimalik mis meil panna on). Ning pingil oleks Almunia, Squillaci, Yennaris, Yossi, Ryo? ja Park + keegi reserv (Ozyakup?). ...
                  Ox on ka veel, too on täitsa asine olnud niipalju kui platsile on saanud (venelase või Wälkoti asemel näiteks siis).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                    Ox on ka veel, too on täitsa asine olnud niipalju kui platsile on saanud (venelase või Wälkoti asemel näiteks siis).
                    Kurat ma mõtlesin, et midagi oli valesti pingil olevatega, et kuidas ma ainult 6 sain Ox jah loomulikult.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                      Ox on ka veel, too on täitsa asine olnud niipalju kui platsile on saanud (venelase või Wälkoti asemel näiteks siis).

                      Ox oleks kindlasti parem valik kui juut. Rabeleb nagu loom, aga tal on ka üks viga, tal hakkab katus väga kiiresti sõitma.
                      Samas tšehh on sel hooajal paar korda positiivsel üllatanud. Äkki ikkagi alguses usaldada tšehhi ja hiljem ta Oxi vastu välja vahetada.
                      On see 100% kindel, et Arteta ja verma ei mängi?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        On see 100% kindel, et Arteta ja verma ei mängi?
                        50/50 on nad kõik nagu ajalehed kirjutavad. Ma ise pakun, et Arteta ja Verm aetakse jalule ja võetakse risk, Henry pingile ning sealt vastavalt vajadusele ja Sagna jääb eemale kuna paus on liiga pikk olnud.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar




                          Kes on see 11 aastane poiss Arsenali särgis?
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Pakuks W. Gallas
                            ei rassismile

                            Kommentaar


                              mertesacker?

                              Transferi aknast on hilisemaid Arsenali hõlmavaid jutte ainult selle kohta, et Arsenal tahab Robin van Persie poega enda noortesüsteemi ning et Lacio on £6 miljonilist pakkumist tegemas Arsenalile Arshavini eest (Daily Mirror). Wenger ise olevat öelnud, et tema uusi mängijaid ei osta jaanuaris (The Sun).
                              Lisaks on Barnet laenanud üheks kuuks noore Arsenali kaitsja Sead Hajrovici.

                              Millegi pärast on karvane tunne, et tuleb tavalisest kurvem hooajalõpp...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                                mertesacker?
                                Mhm, Per.

                                Lisaks veel selle, et Squillacit tahab Monaco (ilmselt laenule, kuna palk liiga suur) ja noor ründaja Rhys Murphy on saanud pmst vaba voli lahkumiseks ja on Hibernianis testimisel.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X