320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Millised need veel küll olid?
    üks vene härrasmees (kes saabus paar aastat tagasi) ja paar nooremat. härrased B, T ja V tõesti arvudega väga ei tegelenud, pigem kvalitatiivse metodoloogiaga.

    Kommentaar


      Algselt postitas d-fox Vaata postitust
      vanem Toomla kõhkleks hetkeks, muigaks ning vastaks: "No vaadake, eks ta sinna kanti ole jah".
      Naljamiis, vana Toomla kutsuks labürinti, pistaks kannu ette ja ütleks, poja, vaata, kui ma RSRi ettekannet tegin Tartu sokivabriku töölistele, siis mul oli kaks varianti....
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar




        Ma teen ettepaneku mõnel model "üldist inglise jalgpallist" teema alla see pudru tõsta.

        EDIT: Just lugesin Tofoa "kirjeldust" Inglise liiga meeskondade mängust. See on paras huumor ikka. Täpselt samahästi võiks ma kirjeldada Serie A meeskondi, kuigi eriti mänge ei vaata ja suurt sittagi liigast üldiselt ei tea. Aga pohhui.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Naljamiis, vana Toomla kutsuks labürinti, pistaks kannu ette ja ütleks, poja, vaata, kui ma RSRi ettekannet tegin Tartu sokivabriku töölistele, siis mul oli kaks varianti....
          viimasel ajal on see lõbu jäänud ainuisikuliselt Tüürile, aga taunitavalt oleme vist liiga offtopicuks läinud.

          Kommentaar


            Algselt postitas d-fox Vaata postitust
            viimasel ajal on see lõbu jäänud ainuisikuliselt Tüürile, aga taunitavalt oleme vist liiga offtopicust läinud.
            Kahjuks jah.
            Teemasse- need EPL külili kolmnurk Serie A külili kolmnurk LA Liga vaidlused on muidugi klassika, kahjuks samasugune klassika kui nt Don Juan Tallinnas.
            Igaühele oma.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              EDIT: Just lugesin Tofoa "kirjeldust" Inglise liiga meeskondade mängust. See on paras huumor ikka. Täpselt samahästi võiks ma kirjeldada Serie A meeskondi, kuigi eriti mänge ei vaata ja suurt sittagi liigast üldiselt ei tea. Aga pohhui.
              Ma pole veel sinupoolset nägemust mitte millestki näinud. Äkki kirjutad ka veidi oma mõtteid - praegu tundub päris tühi lahmimine olevat. Katsu sa mulle tõestada, et Walcott väravaid lööb, Carroll superhooaja teinud, Swansea tegelt sitt on ja ManU oma ääri ära ei kasuta.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Ma pole veel sinupoolset nägemust mitte millestki näinud. Äkki kirjutad ka veidi oma mõtteid - praegu tundub päris tühi lahmimine olevat. Katsu sa mulle tõestada, et Walcott väravaid lööb, Carroll superhooaja teinud, Swansea tegelt sitt on ja ManU oma ääri ära ei kasuta.
                Ainuke kes siin lahmib oledki ju sina. Sa kirjutad jutu valmis täpselt selle nurga pealt nagu sulle meeldivam tundub. Näiteid on üleval küllalt näha, kus teiste pakutud vaatenurgad mingil juhul adekvaatsed pole sinu jaoks.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Aga, kuna probleemi tuum sinu jaoks seisnes EPL vs Serie A nõuded (kaitse)mängijale siis ilma igasuguste ebaoluliste tabeliteta ütleme lihtsalt nii: kiirem mäng -> tehniline osavus ja mõttekiirus peab olema suurem, et hakkama saada asjadega -> kui rahulikuma tempoga liigas kus aega on kauem mõelda ja asju teha mees pildile ei pääsenud, siis on raske loota, et kiiremas saab.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Katsu sa mulle tõestada, et
                    sellelt positsioonilt on muidugi mis tahes vestlusesse äärmiselt mõttekas siseneda. edasine ongi puhas demagoogia vürtsitatuna lauslollusega nagu see üks punaste kaartide graafik ja mitu asja veel.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Ei saanud aru?

                      Näide:

                      Manchester United 1-6 Manchester City

                      Poolajal City juhib 0-1. Teisel poolajal tuleb sitaks väravaid, kuid City võidab sellest hoolimata.

                      AC Milan 2-1 Inter

                      Inter juhib poolajaks 1-0, kuid teisel poolajal lööb AC Milan 2 väravat ning võidab mängu.

                      Muidugi on erandeid, kuid laias laastus kipub asi paari protsendipügala võrra Serie A kasuks langema, nagu mu protsendid ka tõestavad.
                      Einohh, sain nüüd kõvasti naerda lugedes tänaseid postitusi, aga sinu antud tsitaat paneb lausa kukalt kratsima, et sa selliste näidetega SIIN teemas praegu välja tuled. Vaevalt 70 tundi tagasi sai Arsenalil tehtud ju üsna "tagasihoidlik teise poolaja kambäkk

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxx Vaata postitust
                        Einohh, sain nüüd kõvasti naerda lugedes tänaseid postitusi, aga sinu antud tsitaat paneb lausa kukalt kratsima, et sa selliste näidetega SIIN teemas praegu välja tuled. Vaevalt 70 tundi tagasi sai Arsenalil tehtud ju üsna "tagasihoidlik teise poolaja kambäkk
                        Vau, kas tõesti erand?

                        Nagu näha, siis sa vist ei saanud pärst hästi aru, mille peale ma antud näite tõin.

                        Faktiliselt 80% EPLi mängudest lõpeb selle võistkonna võiduga, kes esimesel poolajal juhib. Serie A-s see protsent on veidi väiksem.


                        See selleks, rääkides nüüd poindist ilma igasuguse sarkasmi, provotseerimise ja muu pasata:

                        Huvitav, kui proovida keskerakonnale selgeks teha, et reformierakond on ikka parem, siis kas see õnnestuks? Või äkki ei olegi sellist asja võimalik teha? Jah - süüdistage nüüd mind, et mina sellise teema üles kiskusin, kuid mina pole see, kes väidab, et Taiwo ei saanud "vähem nõudlikus" liigas hakkama.

                        Mida ma oma pikkade postitustega öelda tahan, on see, et statistikale saab vaadata vastu erinevate pilkudega. Üks toob välja ühe, teine (okei, te pole midagi välja toonud) aga ma eeldan, et teine toob välja teise. Igale ühele oma, ühele meeldib ema, teisele tütar, jne. Ma polegi soovinud kellegi arvamust kangekaelselt muuta. Ma soovisin lihtsalt veidi õhku teie EPLi fännidest välja lasta, näitamaks, et elu pole ainult nii EPL.

                        Kui keegi (mina) tuleb ütlema, et EPL pole maailma parim liiga, siis peale HM Murdochi keegi midagi asjalikku ei ütle. Veidi nõrk närvikava? Selle peale hakkate just nimelt teie demagoogitsema ja asju "paika panema". Vahelduseks võiksite aktsepteerida seda, et maailm pole must-valge ning peale EPLi on veel mitmeid teisi tugevaid liigasid. Minu teada pole veel ühtegi mõõdupuud leiutadud, mille järgi saaks liigade tugevust mõõta. On palju erinevaid numbreid - statistikat, mille järgi saab midagi aimata - arutada. Ühe suure tõeni see meid paraku ei vii.

                        cheers kõigile.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          läheb ilma ütlemiseta, et võrdleme raskelt võrreldavat, aga paar asja jäid kriipima, enne kui vaikimisi agree2disagree käigu põhja lükkan. (tofoa, foriil, tee aasta auhindade kokkuvõte ära, mitte ära pritsi siin umbmääraseid graafikuid - endiselt ütlen seda kõike heaga.)

                          esiteks: rohkemat kaardiandmist oskan ma seletada ainult temperamentsusega. seda nii mängijate enda pikalivisklemise jms kui kohtunike poolelt kiiremini reageerimisega. on see juhus, et rahulikumad inglased ja sakslased saavad vähem kaarte kui vähemrahulikud itaallased-hispaanlased? keegi ei tea.

                          teiseks: inglismaal on enne shityt ja nüüdisaja manut ka söödumängu lükatud. nt enda kõrgaja arsenal on vast parim näide (topicusse!), igatahes ära too siin näiteks eilseid ja üleeilseid mänge. igasugustest loputamistest rääkides, siis vaata, mis hooaja alguses toimus ja neid laineid on iga hooaeg olnud, igas liigas, heas kui halvas.
                          loomulikult pannakse pikka rohkem kui itaalias, aga see on jalgpallikultuuride erinevus ja sealt edasi maitse erinevus, et mis kellele meeldib. doh. aga öelda, et inglismaa=pikk küünal ette ja itaalia=buss ei päde mitte mingil faking moel.

                          kolmandaks: (mulle meeldib ka cavani rohkem kui rvp, mõlemad panevad hullu, väravaid lüüakse, jumal tänatud - kõik see polnud oma punkti väärt) rääkides sellest 90st sekundist, mis itaalias rohkem mängitakse, siis tahan siiralt uskuda, et kohtunikud on mõlemas liigas piisavalt pädevad, et vastav arv lisaminuteid anda. muud peale lootuse pole, paratamatult, eta life.

                          neljandaks: rääkides euroopast, siis millest Sa täpsemalt räägid? sellest hooajast üksi? kämoon.
                          ma tõin näite, et kui napoli chityt vägistas, aga ise on liigas alles 7ndad, siis see ei tähenda, et juve, kes on vist üldse kaotuseta, kõik premmi satsid kinni taoks. selliseid paralleele ei saa tuua. mõned meeskonnad imevad euroopas palle (või imevad liigas, aga mõnes karikasarjas hullutavad). vt kasvõi arsenali käekäiku läbi aastate (topicusse!). miks see nii on, ma ei tea.

                          kui me aga räägime veidi arutlevamalt, siis võtsin wikipeediast selle sajandi meistrite liigad ning hakkasin vaatama, mitu inglise ja mitu itaalia klubi veerandfinaalidesse (sest vana knouck-out algas veeranditega, kaheksandike polnud) jõudnud on.

                          00-01: itaalia 0 inglismaa 3 võitja: bayern
                          01-02: itaalia 0 inglismaa 2 võitja: real madrid
                          02-03: itaalia 3 inglismaa 1 võitja: milan (finaal juve vastu)
                          03-04: itaalia 1 inglismaa 2 võitja: porto
                          04-05: itaalia 2 inglismaa 2 võitja: liverpool
                          05-06: itaalia 3 inglismaa 1 võitja: barca
                          06-07: itaalia 2 inglismaa 3 võitja: milan
                          07-08: itaalia 1 inglismaa 4 võitja: man.utd (finaal chelsea vastu)
                          08-09: itaalia 0 inglismaa 4 võitja: barca
                          09-10: itaalia 1 inglismaa 2 võitja: inter
                          10-11: itaalia 1 inglismaa 3 võitja: barca

                          meil on sel sajandil olnud 11 Meistrite Liiga nimelist turniiri, millede

                          veerand-finaalides on inglismaa meeskondi itaalia omades olnud rohkem 8 korral
                          veerand-finaalides on itaalia meeskondi inglismaa omadest olnud rohkem 2 korral
                          veerand-finaalides on itaalia ja inglismaa meeskondi olnud võrdselt 1 korral

                          finaalis on mänginud selle aja jooksul kokku

                          1 portugali tiim
                          1 prantsuse tiim
                          3 saksa tiimi
                          5 itaalia tiimi
                          5 hispaania tiimi
                          7 inglismaa tiimi

                          võitnud on

                          1 portugali tiim
                          1 saksa tiim
                          2 inglise tiimi
                          3 itaalia tiimi
                          4 hispaania tiimi

                          need on kõigest numbrid, aga mingeid järeldusi võib igaüks oma peas teha. siiski - puust ja punaseks - asi taandub (liiga eelistusel) juhusele ja maitsele, mille üle vingumine on ainult vinguja mure.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Jah - süüdistage nüüd mind, et mina sellise teema üles kiskusin, kuid mina pole see, kes väidab, et Taiwo ei saanud "vähem nõudlikus" liigas hakkama.
                            Aga Sa siis ei ole selle mõttekäiguga nõus, et kiirem liiga -> nõudlikum vastupidavuse ja tehnika osas (otsused tuleb kiiremini vastu võtta ning nende sooritamine nõuab kõrgemat meisterlikkust) = kui mängijal on juba aste aeglasemas liigas probleeme meeskonda saamisega (äkki ta tegelikult lihtsalt oli munn ja ei meeldinud peatreenerile?), siis loota temalt hakkamasaamist kiiremas mängutempos on ikka liialt optimistlik (ehk mitte riski väärt Arsenali poolt vaadatuna, kui on juba olemas tasemelt ligilähedased või paremad mehed).

                            Et see oli ju ainuke küsimus mille ma Sinule hommikul esitasin.

                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Sa ei nõustu, et Inglismaa > Itaalia liiga üldiselt tasemelt ja nõuab füüsiliselt/tehniliselt rohkem et hakkama saada? Ootan selgitavat ja põhjendavat postitust.
                            Sellele järgnesid igasugu naljakad graafikud, jutud sellest kes kellele pähe on teinud (mõnusate üksikute näidete põhjal) ning kelle fännid oskavad nõmedamalt käituda.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Kuuulge see on siiski Arsenali teema mitte mingi liigade võrdlemine!!! Kaua te sojute seda paska siia.
                              Paide,Paide, Väravat on vaja!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maku59 Vaata postitust
                                Kuuulge see on siiski Arsenali teema mitte mingi liigade võrdlemine!!! Kaua te sojute seda paska siia.
                                Kes sa veel oled? e: tsau mikk

                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Aga Sa siis ei ole selle mõttekäiguga nõus, et kiirem liiga -> nõudlikum vastupidavuse ja tehnika osas (otsused tuleb kiiremini vastu võtta ning nende sooritamine nõuab kõrgemat meisterlikkust) = kui mängijal on juba aste aeglasemas liigas probleeme meeskonda saamisega (äkki ta tegelikult lihtsalt oli munn ja ei meeldinud peatreenerile?), siis loota temalt hakkamasaamist kiiremas mängutempos on ikka liialt optimistlik (ehk mitte riski väärt Arsenali poolt vaadatuna, kui on juba olemas tasemelt ligilähedased või paremad mehed).
                                Ei ole nõus ja juba selgitasin. (vabalt võib Taiwo munn olla ja ei meeldi Allegrile)

                                PS! Täna läks raha Arsenali peale. (ontopic)
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X