320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma tean küll, et mängu aeg pole ilus postitada, aga kuradi kivipallurid.
    11nekesi nad küll mängu ei lõpeta.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      paistab et läheb samamoodi, 1 shot one goal
      Wayne Rooney is a very good player, but not the best in Manchester.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Ma tean küll, et mängu aeg pole ilus postitada, aga kuradi kivipallurid.
        11nekesi nad küll mängu ei lõpeta.
        I fucking told you!
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          hea,et rvp enne jalad maast lahti sai

          Kommentaar


            aga viisakad kivipallurid
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Ilselt oli sekundisajandikuküsimus, et meie järgmise hooaja CL-võimalus oleks läbi olnud. RVP jõudis murdosa võrra õigel hetkel üles hüpata.

              Kommentaar


                täna näeb ikka suuremat sorti väravatepidu

                Kommentaar


                  Kõigi aegade parim meeskond üle ültse.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    tubli töö. mäng oli üle pika aja nauditav. rosickyt loodan ka järgnevates mängudes algkooseisus näha. coquelin jättis ka väga hea mulje. positiivne laupäev.

                    Kommentaar


                      RVP - 3 väravat, 2 söötu
                      Walcott - 3 söötu
                      Chamberlain - 2 väravat

                      Enam-vähem.

                      Kommentaar


                        Stiilne.
                        Ma juba ammu vaadanud, et keskväljameestest on parim väljakunägemine Songil, ta ikka tihti suudab selliseid kaitsetläbivaid sööte anda.
                        Mind paneb ainult imestama, kuidas üks meeskond mängib ükspäev nii, et ühtegi võimalust ära ei lööda, postid-latid segavad, söödutäpsus meeskondlikult on minimaalne ja siis neli päeva hiljem (kahe erineva mehega) läheb kõigil kõik nii nagu peab, iga löök on värav ja isegi Walcotti kohta ei saa midagi halvasti öelda, sai paar assisti endale juurde.. Sellist mängu on lust vaadata ja sellise mänguga ei kardaks ka Milanosse minna.
                        Ja viimase värava puhul respekti RvP-le.

                        Kommentaar


                          Rosicky on peaaegu sama sitt kui Lolcott.
                          Oxi üle on hea meel. Venelane, olgu tee sulle sirge
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            ja kusjuures, 8 lööki tehti raamidesse, millest siis 7 realiseeriti. Hea töö!

                            Kommentaar


                              Kusjuures jah, kuna Ramseyt polnud siis oli 50% vähem frustreerivam vaadata. Aga me teame niigi kumb neist Sunderlandi vastu algrivistuses on ...

                              ... Parkist on mul lihtsalt juba südamest kahju. Sa ei saa isegi siis mängu kui meeskond juhib 5 väravaga ja põhiründajal on hat-trick kirjas ...

                              Igatahes järgmise nädalavahetuseni on jälle meel rõõmus ja lootused laes kõigil. Loodame siis Chelsea hävingut homme jne.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                                isegi Walcotti kohta ei saa midagi halvasti öelda.
                                Saab!!!
                                8 meetri pealt 5 meetri üle lüüa suudab ainult Lolcott!
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X