320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    väga tahaks Parki näha mängimas

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Saab!!!
      8 meetri pealt 5 meetri üle lüüa suudab ainult Lolcott!
      Noh, mees sai küll kolm assisti aga kõik ülejäänud pallid lükkas ikka silmad kinni kasti. Neli Blackburni meest kastis, ühtegi Arsenali oma ja vend ladus ikka oma tsenderduse ära, müstika.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Saab!!!
        8 meetri pealt 5 meetri üle lüüa suudab ainult Lolcott!
        Nojah, aga pärast sellist mängu võib veidi andeks anda mõne eksimuse Peaasi, et mäng ära tehti ja esimest 3 punkti sel aastal kirjas.

        Kommentaar


          Nagu ikka, üks võistkond mängib täpselt nii hästi, kui palju teine võistkond seda lubab. Blackburn oli sitt!!!

          Aga üks muutus tänasel mängul siiski oli võrreldes vähemalt! eelmise 15-nega (või 150-nega) ja ma pakun, et see pidi olema olnud eelnevalt Wengeri poolt suunatud juhis : mängiti tunduvalt rohkem pikemaid sirg-sööte (direct passing blablabla) ja mis veelgi tähtsam, need polnud aeglased ja pehmed-vedelad makaronsöödud vaid tugevad korralikud söödud. Isegi kui Coquelin-Mertesacker-Song-Rosicky-Walcott lühisöötutega overlappisid siis olid nad jõuliselt tehtud. Ja see tagas selle, et Blackburn (vabandust!) vaheltlõikeid ei saanud ning Arsenal saavutas hea mängutempo ehk siis nii pallita kui ka palliga aktiivse liikumise.

          Üldiselt, Arsenal on võittmatu!

          Kommentaar


            Ahvikari, ahvikari ma ütlen!

            Kuradi pärdikud otsustasid just siis üle aastate esimese kodusauna premieris korraldada, kui mina üle pika aja teadlikult otsustasin mängu vaatamise vahele jätta ja kaalukauss magamise kasuks osutas. Kasutu, kasutu sats.

            Kommentaar


              no krt, 1mäng jääb nägemata ja kohe lüüakse ohtralt väravaid. Ehk ei löödud mitme kuu eest neid väravaid vaid suudetakse ka järgmistes mängudes palle võrku lüüa.

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Ahvikari, ahvikari ma ütlen!
                Jõudsin ekraani taha 5 minutit pärast algust. Esimene mõte oli, et mängu ainuke (Arsenali) värav on nähtud.

                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Kasutu, kasutu sats.
                Just mida ma terve viimase pooltunni mõtlesin. Õnneks Thierry päästis mu päeva, muidu vahutaks veel siiamaani.

                Aga pmst võib öelda, et tabelisse saadi 4 punkti - väravate vahe hakkab kergelt looma.
                Supplies!

                Kommentaar


                  "Thierry today played his last game at the Emirates and in the last minute he scored his goal. So that is something special." by Arsene Wenger. Võib veelkord öelda, et "form is temporary, class is permanent."

                  Kommentaar


                    Toredat lugemist, mis Ox'ist arvati kui ta osteti.

                    Kommentaar


                      Eee.. Nii need asjad ei käi. Minul on 395. lehekülg antud teemas. Lingi mingit posti.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Nüüd näeb?

                        Kommentaar


                          mina nägin kohe

                          Kommentaar


                            Noh, peale ühe mankutrolli ei öelnud keegi midagi valesti. Antud hetkel oli vaja kedagi kogenumat ja teisele positsioonile.

                            Nii et hetkel see "ma ju ütlesin!" ei päde eriti. Aga soovime sama vormi jätkumist, loomulikult. Pikemas perspektiivis on huvitav, mis AOC positsioon väljakul saab olema, S´otonis oli ründav poolik, aga isiklikult näen et äär/ründaja on parim variant. Ning erinevalt Walcottist võib tast ka kesktormajana tolku olla.

                            Aga võtame kõigest hoolimata natuke tuure maha, las areneb rahulikult. pole vaja Wilshere vol 2, kes ühe hooaja lammutab ja teise veedab taastusravis.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              Ahvikari, ahvikari ma ütlen!

                              Kuradi pärdikud otsustasid just siis üle aastate esimese kodusauna premieris korraldada, kui mina üle pika aja teadlikult otsustasin mängu vaatamise vahele jätta ja kaalukauss magamise kasuks osutas. Kasutu, kasutu sats.
                              Mingil kuradima põhjusel sama siin.

                              Kommentaar


                                Poiss on löönud sama palju kui Torres ja tervelt 1 vähem kui Carroll
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X