320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Ilmselgelt Tofoa, ilmselgelt.

    Ja üks asi veel mis täna meelde tuletati Petersoo poolt siis jälle see "enamus Arsenali fänne tahab Usmanovit" jutt. Erxx juba tõstatas selle paar nädalat tagasi ka siin. Ma tõesti ei tea mis foorumites kommentaatorihärra aega viidab, aga mina jälgin paari välismaist. Üks on suur AM kus registreeritud kasutajaid on 68k (pole aimugi palju aktiivseid) ja teine ainult kahesaja registreeritud kasutajaga (ja vb ~50 postitajaga) "vanakooli härrade" foorum kus enamus aktiivsemaid postitajaid mäletavad ka veel Grahami aegu.

    Igatahes kummaski nendes mingit "Kroenke out" stiilis liikumisi küll pole. Vähemalt mitte suures skaalas, teemad boardi või Kroenke üle on loomulikult olemas ja arutelu käib, aga see on täiesti tavapärane nagu iga teise asja kohta klubis. Küll on aga selles väikses foorumis väga suur Wengeri vastane meelestatus juba mitmeid aastaid. Kui mälu ei peta siis "Out - Yes/No" votingus tahaks lausa 75% Wengerile 'au revoir' öelda. Teine suurem rahvavaenlane on PHW keda peetakse lihtsalt seniilseks ja rahaahneks vanameheks kellest tuleks samuti kiiremas korras lahti saada.

    Kroenke puhul ei ole veel mingit eriti kardinaalset seisukohta välja kujunenud kuna arusaadavalt on tegu ikkagi nii värske omanikuga, et tegelik mõju ja juhtimis stiil peaks hakkama alles selguma lähiaastatel ning vähegi mõtlevad inimesed saavad sellest ka väga hästi aru. Usmanovi pooldajaid on aga vähemalt nendes foorumites ikka väga vähe kuna enamus inimesi on ju harjunud olema sellise klubi toetajad kes majandab end ise ja on selle mudeli üle uhke. "Kulutajad" ehk Chelsea ja City on ikka "vastased" ehk inimestel endal oleks ju imelik minna totaalsest vastuseisu hoiakust silmakirjalikult üle 'sugar daddy' tiiva alla nüüd kui mahajäävus euroopa tipust hakkab suurenema.
    Oot milline vanakooli härrade foorum ?
    Mõtlen lihtsalt et ega ma ise samas ei ole - kõlab tuttavalt lihtsalt. Võid ka priva saata kui varjatu inf on.

    Kommentaar


      Tuleb Lyoni teha, enam muud üle ei jää

      Kommentaar


        Algselt postitas difender Vaata postitust
        Arsenali fännid kõik juba halavad, et edasipääs on läinud , siis ma võin teile öelda, et on veel lootust edasi saada küll kui väga hingestatult mängite Londonis kordumängu. Uskuge endasse ja oma meeskonda. Ja veel üks ajaloo nostalgia meenutus hooajast 2004 Cl, kus Deportivo kaotas samuti AC Milanile võõrsil 1:4 ja kordusmängus suudeti siiski 4:0 võita ja edasi minna. Lootust veel on.
        Aga on läinud - ma usun, et kuidagi võiksime 4 ära lüüa aga sinna juurde me puuri puhtana küll ei hoia. Ja mis fännidest rääkida - isegi Wenger ütles et Peipsis on.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Oot milline vanakooli härrade foorum ?
          Mõtlen lihtsalt et ega ma ise samas ei ole - kõlab tuttavalt lihtsalt. Võid ka priva saata kui varjatu inf on.
          Võib ikka juhtuda, et oled. Ma ise ainult loen seda, ei postita. OMITT on lühend nimest.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Näh ei ole sama aga idee on üsna samalaadne

            Kommentaar


              Keegi targem teab kuidas Kosiga lood on?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Keegi targem teab kuidas Kosiga lood on?
                Täna on scan, õhtul/homme kuuleme täpselt (arvestades, et homme peaks vist pressikas olema anyway?). Igatahes Sunderlandi mängust kindlasti eemal, muretekitajaks põlv.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Hapu lugu - äärekaitsjad hakkavad terveks saama ( kuigi Gibbsi kaitsjaks nimetada on väike liialdus) ja nüüd tabab vigastuslaine kohe keskkaitsjaid.

                  Kommentaar


                    No keegi peab ikka laatsaretis koguaeg olema ju, miks muidu arstitädidele/-onudele palka makstakse..

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et täna on paslik taaskord meelde tuletada ühte suvel juba siit läbikäinud blogipostitust. Inglise meedias on täna päev otsa meenutatud eelmist San Sirol võitnud Arsenali meeskonda, või isegi aasta eest Barcat võitnud koosseisu ...

                      ... kes oli munn, kes oli loll, kes sai vigastada, kes tundis et tema ambitsioonid ei kattu Arsenali omadega ... Eduardo, Adebayor, Rosicky, Cesc, Flamini, Hleb, Clichy, Toure, Gallas, Sagna, Lehmann ... lisaks olid klubis veel: van Persie, Wilshere, Song, Walcott, Diaby, Eboue jpt.

                      Oleks olnud mille peale ehitada.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Päris kurb ja mõtlemapanev artikkel. Selleaegne koosseis pluss tõusvate noortega oli ikka üsna paljulubav. Eriti naljakas selle juures on see :

                          When the 2011-2012 season starts, it is entirely likely that Barcary Sagna will be the only remaining player from that 2007-2008 squad.

                          Ja nii oligi. Sorri aga neli hooaega terve põhikoosseisu väljavahetamiseks on ju täielik vee peale tõmbamine igasugusele jätkusuutlikule meeskonna arendamisele.

                          Üldjoontes, I still believe in him.
                          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                          Kommentaar


                            Szczesny ka seemneid söönud vist, et julgeb ikka "kõik pole veel kadunud ja võime siit paarist edasi minna" juttu ajada.

                            Kommentaar


                              Uskuma peab, muidu pole üldse mõtet sel mängul.

                              Kommentaar


                                Head uudised: Koscielny vigastus pidi olema väga kerge ja pidi 'mõne päevaga' tagasi olema.
                                Halvad uudised: Mertesacker ülejäänud hooajaks väljas.
                                Ilus pilt:



                                Kui FA-karikas edasi saaks ja NLD's cuntidele jalaga piki cunti tõmbaks võiks CL'i hetkeks unustada (ja andestada), aga ainult hetkeks! Suvel on vaja sajaseid luhvtitada.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X