320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Head uudised: Koscielny vigastus pidi olema väga kerge ja pidi 'mõne päevaga' tagasi olema.
    Halvad uudised: Mertesacker ülejäänud hooajaks väljas.
    Ilus pilt:



    Kui FA-karikas edasi saaks ja NLD's cuntidele jalaga piki cunti tõmbaks võiks CL'i hetkeks unustada (ja andestada), aga ainult hetkeks! Suvel on vaja sajaseid luhvtitada.
    Kommenteerid pilti äkki paari sõnaga?

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Kommenteerid pilti äkki paari sõnaga?
      Enne ja nüüd.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Petit arvab siis nii-
        Emmanuel Petit, kes aitas Londoni Arsenalil 1998. aastal võita nii liigatiitli kui ka Inglise karika, leiab pärast kolmapäeval Meistrite Liigas Milanilt saadud häbistavat 0:4 kaotust, et peatreener Arsène Wengeril on viimane aeg mõned mängijad klubist minema saata.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Noh iseenesest õige aga naljakas, et ta just Arshavini ja Rosicky on lahkuma valinud. Ise pakuks mingit sarnast nimekirja kes saabast väärivad : Djorou, Almunia, Gibbs, Walcott, Squillaci, Bendtner, Vela, Denilson, Diaby, Chamakh, Park - noh kui üldse ikka mängu ei lasta pole mõtet pidada palgal ju. Arshaviniga võiks veel katsetada, ehk saab mingi vormi tagasi - kvaliteet on ju olemas. Rosickyl saab enivei kohe leping läbi vist. Fabianski ja Mannone ka vaatluse alla - noh esimene ehk käraks number 2 na. Aga teist neist number 3 na pole ka suurt mõtet pidada.

          Kommentaar


            Mina lugesin Petit' arvamust täna hommikul The Suni kodulehelt ning mulle jäi veidi teistsugune mulje.

            Algselt postitas The Sun
            Former Gunners and France midfield star Emmanuel Petit reckons Wenger must kick out the flops immediately.

            Petit, a Double winner in 1998, said: "You have to send out a strong sign.

            "You have to tell the Arshavins, the Rosickys 'Gentlemen, thanks, but goodbye.' And fast. Arsenal will need five or six players with real status and a lot of experience."

            Wenger is already set to reshuffle his backroom staff in a summer shake-up.

            Youth coach Steve Bould is likely to replace 62-year-old Pat Rice as Wenger's No2.
            Mina sain sellest aru, et ta mainis välja küll 2 nime, kuid ise pidas silmas ka veidi pikemat nimekirja.


            Ning ma ei tea, kui usaldusväärne The Sun on või kui usaldusväärseks teda siin peetakse, aga mulle pakkus huvi ka see artikkel.


            Selles suhtes, et võib ju veel säilitada lootust, et tegemist on noorte mängijatega ning et paljudest neist võib veel väga palju asja saada, kuid ajalooliselt nii suures klubis, nagu Arsenal, peaks tõesti olema palju rohkem maailmatasemel jalgpallureid. Kerge optimism säilib, et ehk tuleval suvel tehakse midagi marginaalsemat, kui mõnel eelmisel suvel, kuid eks seda näitab vaid aeg.

            Kommentaar


              Noo selles suhtes, et seal ei olnud nii väga mingit gossipit, vaid pigem lihtsalt kellegi kolumn, arvamus, nii et pole vist väga vahet, mis lehes see avaldatud on, minu jaoks vähemalt.

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                Ise pakuks mingit sarnast nimekirja kes saabast väärivad : Djorou, Almunia, Gibbs, Walcott, Squillaci, Bendtner, Vela, Denilson, Diaby, Chamakh, Park - noh kui üldse ikka mängu ei lasta pole mõtet pidada palgal ju. Arshaviniga võiks veel katsetada, ehk saab mingi vormi tagasi - kvaliteet on ju olemas. Rosickyl saab enivei kohe leping läbi vist. Fabianski ja Mannone ka vaatluse alla - noh esimene ehk käraks number 2 na. Aga teist neist number 3 na pole ka suurt mõtet pidada.
                Nonoh! Gibbsi jätaks mina alles ja annaks võimaluse. Nr. 2 või nr. 3 vasakkaitsjana. Taastuks oma vigastustest ära. Saaks võimaluse. Omakasvandikust britt seda vähemalt vääriks. Üleeilses mängus oli ta Kosi ja RvP kõrval ainuke, kes oma koha nibin-nabin välja mängis.

                Walcotti jätaks alles, kui varumehe optsioon teda ennast rahuldaks. Teatud tüüpi vastaste vastu on ta siiski efektiivne.

                Kommentaar


                  Noh ilmselt ei rahulda see varumehe positsioon neid kumbagi. Gibbs nojah number 2 või 3 kaitsjana oleks okei. Krt ta ilmselt olekski praegu seda kui Santos poleks katki läinud. Peamine mure Gibbsiga on ikkagi see, et ta on permanente sant. Walcottil paraku on juba ego suurem kui oskused - see ei ole paljulubav kombinatsioon.

                  Kommentaar


                    huvitav, et ramsey kellegile hambusse ei jää?
                    minu erapooletute silmade läbi on just tema viimaste kuude patuoinas nr1. kui tema asemel oli OX põhis (näiteks vs blackburn), siis mäng oli palju ilusam ja kiirem, olgugi et vastas polnud milani tasemel satsi. swansea vastu 'ehitas' ramsey omale 2, kui mitte 3 väravat. rosickyl näiteks ei tulnud milani vastu absoluutselt mitte kui midagi välja aga ta vähemalt oli pildis ja üritas. ramseyt pold vist kaadriski ühtegi korda. parim (hetkel küll mittesaadaolev) keskväli oleks arsenalil song-jack-arteta, äärtel OX ja walcott - walcott on lihtsalt täielik pask, kui OX ei mängi, sest siis on tema liikumisi (vasaku ääre puudumise tõttu) palju lihtsam ära nullida! platsile ON vaja rohkem teravaid mängijaid!!!

                    väidan et wengeri täiesti pahvikslööv otsus alustada ramseyga OXi asemel saigi sellise sauna alustalaks! lisaks veel mertesackeri vigastus ja puudumine.

                    Kommentaar


                      Me oleme juba mitmeid aastaid oodanud millal "noored" õide puhkevad, aga pidevalt ajab üks krahh teist taga ning iga aasta lahkuvad klubi ühed parimad ja kogenumad mängijad. Tööõnnetusi või suure võitlusega kaotatud mänge juhtub kõigil tippklubidel igal hooajal aga Arsenalis on viimaste aastate tendents selline, et kindel vastase domineerimine on muutunud üliharvaks nähtuseks ja suuremat või väiksematsorti kollapsid on saanud pigem tavapäraseks kui erandiks. Neid on lihtsalt liiga palju ja tihti, et saaks halva õnne või päevaga välja vabandada.

                      Ainuüksi sellel hooajal on juba korralik käputäis katastroofilisi tulemusi: United, Blackburn, Fulham, Swansea, Milan (kõik võõrsil) on olnud täiesti masendavad tulmused kohutava mängupildiga. Ning need olid mängud kus me kaotasime kas suure krahhiga või andsime eduseisu käest, lisaks on ju tabelis hunnik teisi kaotusi ja viike.

                      Meeskonda on tekkinud lihtsalt meeletu suur kontingent täiesti kasutuid mängijaid: Almunia, Squillaci, Djourou, Rosicky, Arshavin, Benayoun, Park, Chamakh (8) omavad ju peaaegu negatiivset kasutegurit mängupildis, sinna liidame veel pidevalt kehvasid esitusi tegevad Walcotti, Ramsey (2) ja mõned pikemalt või pidevalt vigastatud Wilshere, Santos, Diaby, Gibbs, Jenkinson ja nüüd Per (6) ja järgi jääb käputäis korralikul tasemel mängumehi Szcz, Sagna, Kos, Verm, Song, Arteta, Gervinho ja RvP (8) + mõned andekad noored Coq ja Ox (2). Ja isegi nendest korralikest ja vigastatutest kokkupandava pundi kohta ei saa öelda, et kõik nendest peaks olema 100% garanteeritud starterid top4 (või kõrgema) ambitsiooniga klubis. Ja me pole veel maininudki laenulolevaid logardeid kelle klubis olemine samuti takistab uusi oste tegemast.

                      Kõige paremini illustreeribki olukorda see, et Milanis oli meie nö. parimast algrivist puudu praktiliselt ainult Wilshere ja Gervinho (kuigi reaalselt ka Per ja Santos) ning me hävisime masendavalt. Ja terve hooaja vältel kogu algrivistust tervena hoida ei ole anyway reaalne. Ehk kui nüüd ka häirekellad ei helise siis on midagi väga-väga valesti. Drastiliselt tuleb vähendada deadweighti klubis. Kogu see esimene punt on täis mängijaid kelle nägemine Arsenali särgis seostub ainult kurbuse ja masendusega. Nemad, pluss Walcott, pluss paar permanentselt vigast ning laenulolevad klounid tuleb nii suures enamuses maha müüa kui võimalik. Jah see läheb kergelt vastuollu juba niigi suure sisse-välja voorimisega mis viimastel aastatel meie stabiilsust ilmselt kõvasti kõigutanud on, aga ainult drastiline tegutsemine saab praegust allakäiguspiraali mängijate tasemetes peatada. Sissetulevate nimedega pole lihtsalt mõtet spekuleerida aga päris-"super super quality" on märksõnaks, mitte Park-"super super quality". Turul ON väärtust (võrreldes meie koosseisuga), pole mõtet meile näkku valetada, et pole.

                      Ootan positiivset reaktsiooni koheselt nii väljakul kui lähitulevikus väljaku kõrvalt.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ertz Vaata postitust
                        huvitav, et ramsey kellegile hambusse ei jää?
                        minu erapooletute silmade läbi on just tema viimaste kuude patuoinas nr1. !
                        Ramsey ei jää nii hambusse - ta üritab vähemal alati. Viimasel ajal ei tule küll enamasti välja aga üritab. Ei näe teda algkoosseisu mängijana aga meeskonnas on sellisele poisile ruumi küll. Ja ehk hakkab ka välja tulema kui survet veidi maha võtta.
                        Ramsey ja Ox ei mängi minu meelest praegu sama positsiooni meil. Ox küll olla võimeline ka keskel mängima aga on seni alati äärel olnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          Ramsey ja Ox ei mängi minu meelest praegu sama positsiooni meil. Ox küll olla võimeline ka keskel mängima aga on seni alati äärel olnud.
                          loomulikult! aga ometi oli otsene asendus OXile ramsey, olgugi et rossu (või koguni arteta pre-match graafika järgi?) oli see kes äärele nihutati. äärmiselt idiootne otsus, rosicky PM skill >>>> ramsey seesama asi

                          Kommentaar


                            Täitsa nõus marvellousiga. Krt Benayouni unustasin täiesti ära oma nimekirjast . Pagan teised klubid saavad küll normaalsete hindadega korralikke mängijaid ostetud. Ei ole vaja ju 30 milliseid hüpersigninguid. 10 milli hinnaklassis saab ka head kaupa - ega me isegi suvel Mertesackeri, Santose ja Artetaga halvasti ei teinud. Rohkem selliseid oste. Rohkem mängijaid, kes ei pea enda kuulumist klubisse iseenesestmõistetavaks ja kes annavad väljakul maksimaalse panuse. Kui seda rämpsu välja rookida peaks palgaraha ka saama. Diaby, Bendnter ja Walcott on kõik absurdsete palkade peal. Arshavin saab ka kõva raha. Chamakh vist ka. Ressurssi peaks palgaliset tekkima samas probleem võib olla neile kõrgepalgalistele tahtjate leidmises, sest ei usu et need tolgused palju vähemaga lepivad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Viige kirikusse küünlaid, et Robin van Persie homme katki läheks. Siis on teil soovitud häirekellad käes, valusa hinnaga, aga nagu öeldakse: parem õudne lõpp, kui lõputu õudus.
                              No nii karmiks ei maksa ka minna. Ehk veame selle vaese poisi seljas 4 da koha peale välja.

                              Kommentaar


                                ja noh see peab küll olema puhas PR uudis fännide tuju tõstmiseks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X