320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Shame ikka, Arshavin oli kindlalt premmi 1 värvikamaid kujusid, tore jälgida kohe neutraalsel vaatajal. Edu Zeniidis!

    Kommentaar


      Arsenal - Szczesny, Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Rosicky, Song, Arteta, Walcott, Benayoun, Van Persie.

      Subs: Park, Oxlade-Chamberlain, Fabianski, Jenkinson, Gervinho, Chamakh, Miquel.

      Tra! Välkot JA Benayuut.

      /ettenutmise lõpp
      Supplies!

      Kommentaar


        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
        Arsenal - Szczesny, Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Rosicky, Song, Arteta, Walcott, Benayoun, Van Persie.

        Subs: Park, Oxlade-Chamberlain, Fabianski, Jenkinson, Gervinho, Chamakh, Miquel.

        Tra! Välkot JA Benayuut.

        /ettenutmise lõpp
        Kaitseliin ja poolkaitse keskmine kolmik on minu silmis õige, hea et Kos tagasi. Äärtel oleks tahtnud näha Oxi ja Gervinhot. Aga mis sa teed.

        PS Oskab keegi öelda kaua Ramsey väljas on?

        Kommentaar


          ma hakkan nutma....miks see juut jälle mängus on.valmistume katastroofiks

          Kommentaar


            See vist väga ei lohuta, aga Reservide mängus mängis Benayoun täitsa hästi

            Kommentaar


              lolcott - miks? las kogub platsi kõrval vormi.
              How does Freddy Kruger wipe his butt?

              Kommentaar


                kaitseliini kohavalik on kohutav.asi pole enam mängijates vaid treeningus ja üleüldsises eeltöös

                Kommentaar


                  ma ei vaata enam seda mängu.persse kõik

                  Kommentaar


                    Vaata ikka vaata ,mees. Gunners on mängus tagasi. 2:2

                    Kommentaar


                      walcott on lihtsalt täiesti umbjoobes

                      Kommentaar


                        ohoh.peab vist ikka vaatama.päris hea oleks praegu teha spursile üks kena kättemaks eelmise hooaja eest

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
                          ohoh.peab vist ikka vaatama.päris hea oleks praegu teha spursile üks kena kättemaks eelmise hooaja eest
                          Sa ju ei vaata mängu?
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            kui nyyd ainult suudaks samamoodi m2ngida nagu poolaja l6pus.

                            Kommentaar


                              Kui siiamaani veel Walcotti suhtes kannatust ja lootust vastu tahtmist ikkagi nõus hoidma olin, siis nüüd annan ma alla.
                              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
                                ma ei vaata enam seda mängu.persse kõik
                                Sinusugused "fännid" ajavad mul südame pahaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X