320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nägin hommikul tulemust ja hakkas Arsenalist päris kahju. Vähemalt ei langetud võitluseta, sest ega lisaajast palju puudu ei jäänud.

    Kommentaar


      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
      Aga tulla alavääristama meeskonna pingutust ja saavutust on ikka eriti mannetu. Ole sa mis klubi toetaja tahes.
      nüüd sa panid mind küll muretsema.



      mis saladus selle kräpise arsnli plakatiga on/oli?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        nüüd sa panid mind küll muretsema.
        Pole põhjust, see käis Stoki kohta.
        Supplies!

        Kommentaar


          Võimas meelelahutus eile - fännidele kummaliste esitluste jada jätkub.
          Midagi pole öelda - aggregate viik oleks õiglane tulemus olnud ja eks siis oleks näha olnud kumb väärinuks rohkem. Mõlemad tiimid raiskasid ka kaks 100%-list võimalust.

          Kommentaar


            Ma ise karjusin, ka kaasa kui Arsenal väravad lõi ning ma tõesti oli väga Arsenali poolt, kuid kahjuks jäi see kirss jäätise pealt puudu.

            Kommentaar


              Üldistamine lisab sinu kommentaarile suure portsu usaldusväärsust, tõesti. Samuti nagu kinnitamine, et asi pole laupäevas ega viinamarjades.
              Supplies!

              Kommentaar


                Au Arsenalile, et suudeti meie vigadest kasu lõigata.

                Mis aga ajab vihale: Arsene Wenger has revealed his fury at the performance of referee Damir Skomina during Arsenal’s Champions League exit at the hands of AC Milan.
                Oleks see siis esimene kord kui ta nii räägiks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                  Mis aga ajab vihale: Arsene Wenger has revealed his fury at the performance of referee Damir Skomina during Arsenal’s Champions League exit at the hands of AC Milan.
                  Oleks see siis esimene kord kui ta nii räägiks.
                  Mida siis Wenger tegelikult ütles:
                  I was not happy with the referee tonight because I felt he gave many free kicks in the middle of the park. Every time [MIlan's players] went down a free kick was given to them, and they sensed that very quickly and used it very well.

                  Mul on küll punavalged prillid pealuu sisse kasvanud aga proovides neid ignoreerida - ei oska ma küll Wengerile kuidagi vastu vaielda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                    Au Arsenalile, et suudeti meie vigadest kasu lõigata.

                    Mis aga ajab vihale: Arsene Wenger has revealed his fury at the performance of referee Damir Skomina during Arsenal’s Champions League exit at the hands of AC Milan.
                    Oleks see siis esimene kord kui ta nii räägiks.
                    Ütle nüüd, et vilemees oli samal tasemel kui need meeskonnad väljakul.
                    Ta tootis ikka korraliku pa*ka seal väljakul, aga kuna enamasti oli see Milani kasuks siis sinule see vb jäi tõesti mõistmatuks. Õnneks ta oma ebakompetentsusega siiski mängu ei otsustanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      Mida siis Wenger tegelikult ütles:

                      Every time

                      ei oska ma küll Wengerile kuidagi vastu vaielda.
                      fo rea?

                      kohtunikul oli mäng vist peas ette planeeritud, kuid midagi kohutavat ta nüüd ei teinud. Ei vilistanud ehk harjumuspäraselt ja mõnikord jagas ajaviiteks kaardi ning teinekord saatis kaardinõudleja pikalt.
                      Ma olen üsna kindel, et mõnes teises mängus jäänuks penalt andmata, sest keskväljalt vaadates oli tegemist tavalise rüselusega - siin muidugi lähevad kiidusõnad otsakohtunikule.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Ma olen üsna kindel, et mõnes teises mängus jäänuks penalt andmata, sest keskväljalt vaadates oli tegemist tavalise rüselusega - siin muidugi lähevad kiidusõnad otsakohtunikule.
                        Penalti näis küll selline, et ka Mike Dean oleks Old Traffordil sellise Unitedi vastu ära vilistanud. Aga kas siis ei olnud nii, et sloveenlane vehkis kollase kaardiga igas kõigi liikuvate asjade suunas esimesel poolajal? Ja teisel poolajal vilistas vabalöögiks iga vanbommeli pantomiimi? Kohtunike sooritust rahuldavaks ei lubagi lugeda mu meelest see, et nad ühtegi neist läbi ei näinud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          Mida siis Wenger tegelikult ütles:
                          I was not happy with the referee tonight because I felt he gave many free kicks in the middle of the park. Every time [MIlan's players] went down a free kick was given to them, and they sensed that very quickly and used it very well.

                          Mul on küll punavalged prillid pealuu sisse kasvanud aga proovides neid ignoreerida - ei oska ma küll Wengerile kuidagi vastu vaielda.
                          SkyItalia pitchside reporter says ref ran down tunnel shouting "Don't touch me! Don't touch me!" at Wenger.

                          Marcotti@twitter
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar



                            Wellington Silva värav (al. 4.30)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              Aga kas siis ei olnud nii, et sloveenlane vehkis kollase kaardiga igas kõigi liikuvate asjade suunas esimesel poolajal?
                              sedant mõtlesingi kui kribasin, et tal oli mäng ette mõeldud - a la, jagan kiirelt ja ägedalt palju kaarte, siis on pärast muretum, kuivem ja puhtam tunne.
                              Samas näiteks Song võinuks taolise vabameelse kaardijagamise põhjal vabalt kaks kollast saada - esimesel poolajal siis.

                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              Ja teisel poolajal vilistas vabalöögiks iga vanbommeli pantomiimi?
                              egas neid nõnna palju ka olnd, et see midagi muutnuks. bomm on lihtsalt A-kategooria jälkuse artist ja see mõjutab vastasleeri õiglustunnet.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kohtunikust...

                                Õnnestus mängu näha küll alles kuskil 60ndast minutist aga koheselt jäi silma kohtuniku hoiak - kõik kerged kukkumised itaallastele ära vilistada. Fair enough, hoidis sama liini mängu lõpuni. 3 minutit üleaega oli samuti, ma leian, veidi jabur. Arvestades, et mänguseisakuid ja ajaraiskamist oli piisavalt, ning korrutades selle asjaoluga mis on kaalul, oleks 4-5 min igati kohane olnud. Ja visates live-kommentaaridele pilgu peale, siis oli kohtunik esimesel poolajal veelgi ebapädevam.

                                Mängumuutvaid otsuseid küll jah, seekord ei tehtud. Aga ka suured sündmused saavad alati alguse väikestest asjadest ja teine aasta järjest võiks UEFAlt küsida, mis te mehed nussite?

                                Kokkuvõttes saigi ilmselt määravaks, et MvP otsustas just niimodi sealt chippama minna ja asjaolu, et kui väravaid oli vaja, tõime väljakule Schmacki ja Parki. Vermaeleni tipuründajaks saatmine oleks, ma leian, märksa produktiivsem kui marokolase sinna saatmine.

                                Ja venelast meie letargilistes sooritustes süüdistada on päris pädev, arvestades kui palju ta viimastel aegadel mängu sai. Pigem on asi selles, et Ramsey on vigastatud ja Rozza on hakanud vaikselt näitama, kuidas ta oma väikese Mozarti hüüdnime kunagi välja teenis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X