320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peab tõdema, et tegemist oli võrdlemisi suurepärase mänguvooruga. Sprs varastas endale küll punkti aga peab siiski meeldima.

    Aga midagi ilusat siin ei olnud, grindhouse. Esimesed 10 min oli päris kena ja ladus aga peale juhtväravat loovutasime initsiatiivi ja hakkasime kaitsest välja mängimisel arutult riske võtma ja eksima, korra karistati ka ära. Üks pudel sauvignoni joonekohtunikule, mõistagi pole mul absoluutselt mingeid südamepiinasid arvestades millise koleda asja hr Masoni brigaad aasta tagasi samade satside vahel ära luges.

    Wengerilt ka muidugi klassikaliselt jäärapäine, töötavat keskvälja oli vaja minna parandama. Ramsey oma tavapärases frustreerivas keskpärasuses ei lisanud küll kuidagi vürtsi sinna retsepti. Walcott täna täiesti anonüümne, suht kasutu on teda üldse Evertoni suguste distsiplineeritud meeskondada vastu mängitada. Ja Wengeri juurde tagasi tulles, siis suutmatus-tahtmatus pingilt asja parandada kui on näha, et meid domineeritakse, on ikka päris huvitav. Theo oleks võinud juba poolajal puhkama saata, Gervinho oli lühikese mänguaja jooksul märksa ohtlikum kuid eks see on mõneti seletatav skoori ja mängufaasiga. MvPlt ka mitte just kõige parem päev kontoris, tarne oli kehv ja kui see pall ka sinna ette jõudis siis vedas hollandlase puude teda alt.

    Aga kiitused saadame täna siis kaitseliinile, keskkaitsjad olid vapustavad ja Gibbs täna samuti igati pädev, Sagna kohati susserdas liiga palju aga päeva lõpuks võib ka temagi oma tööpäevaga rahule jääda.

    Teeme siia siis kiire copy-paste ka ära:
    3 Arsenal 29 17 4 8 58 39 19 55
    4 Tottenham 29 16 6 7 53 35 18 54
    5 Chelsea 29 14 7 8 49 34 15 49

    Palju see vahe nüüd 4 vooru tagasi oligi? Spursi hädadel ei paista lõppu olevat, tundub et kogu see 'ärri foor inglant' jutt on neile hästi mõjunud, me laiki.

    Kommentaar


      Chesny'l vist väga asjalikku tööd täna polnudki, vähemalt ei mäleta. Ühe käki keeras, kui vastase pea pihta pani palli, aga õnneks ei karistatud. Kaitseliin on iga mänguga ühe kindlam. Verminaator on tagasi oma endises hiilguses. Poolkaitses palju praaki, palli ei suudetud teisel poolajal üldse hoida. Ramsey raiskas 2 head olukorda (esimese oleks pidanud kindlalt väravaks lööma). RvP'l ei olnud kohe üldse hea päev, 2 oleks võinud vabalt ära lüüa oma võimalustega.
      Miks me ainult 2 vahetust tegime ning mõlemad olid nii lõpus? DJ tulekut ma natuke kartsin, et nüüd tuleb kohe väga hull Evertoni press peale, õnneks siiski mitte. Ja samuti ei suuda mõista miks Ramseyt platsil pidi hoidma, ei teeninud nagu seda algrivistuse kohta oma mänguga välja.

      Mason oli täna üsnagi kohutav. Palju vigu jäi vilistamata mõlemale poole, eriti Rozza vastu jättis ta vigu vilistamata (paar kolm päris selget viga kohe). "Suluseisu" värava saab äärekohtuniku kapsaaeda lükata (kokku oli vist 3 valesti vilistatud suluseisu? Seda on palju). Meile oleks võinud vabalt ka pendla anda, kui Drenthe päris selgelt võttis Rozza maha.
      Aga sellele mängule järgneb FA uuring kust leitakse, et 99,9% otsustest olid õiged.

      Kommentaar


        Tegelt tahtsin veel lisada, et telepildi tootjalt kohutav kaameratöö Goodisonilt. Vaatasin samalt Sopcasti striimilt, kust enamus rahvast siit ilmselt jälgis, ja tegelikult oli väga keeruline otsustada, et kui sitad need äärekohtunikud olid. Suluseisu replayd tulid mingilt müstiliselt kaameralt, mis kusagilt nurgalipu lähedalt olevalt tribüünilt diagonaalis keskringi suunas oli pööratud. Aitas kaasa ainult spekuleerimisele.

        Kommentaar


          Fun facts:

          * - Arsenal have had 16 different goalscorers this season, the joint-most in the Premier League along with Everton & Man Utd. One-man team?
          * - Thomas Vermaelen has scored the same number of goals this season as Fernando Torres and Andy Carroll combined (5). (PL)
          * - Arsenal backline of Szczęsny, Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs unbeaten as a unit this term.

          Väljapaistvad:

          Alex Song: 84% pass accuracy, 4 long balls with 100% accuracy, 2 interceptions, 3 clearances.
          Kieran Gibbs: 75% pass accuracy, 100% through ball accuracy, 5 crosses, won 4 offsides.
          Thomas Vermaelen: 86% pass accuracy, 6 clearances, 2 shots blocked, won 3 offsides, 1 goal.
          Laurent Koscielny: 77% pass accuracy, 3 dribbles, 2 interceptions, 6 clearances, 3 offsides won.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Fun facts:
            * - Thomas Vermaelen has scored the same number of goals this season as Fernando Torres and Andy Carroll combined (5).
            Pane siia nüüd kenasti kirja, et see on PL kohta.

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              One-man team?
              huvitav, et mingid mängud tagasi teil polnudki meeskonda ja sisuliselt kõik mängijad tuli maha müüa ning loovust pärssida. ja seda senise hooaja jooksul tervelt kahel korral. see on üks fun fact.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                huvitav, et mingid mängud tagasi teil polnudki meeskonda ja sisuliselt kõik mängijad tuli maha müüa ning loovust pärssida. ja seda senise hooaja jooksul tervelt kahel korral. see on üks fun fact.
                Hapud viinamarjad.
                Kõige funim on muidugi see, et Liverpool ei mahu see hooaeg 6 tugevama meeskonna hulka.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  mul pole küll sellega mingeid probleeme, et 'pool sel aastal esinelikusse ei mahu. hea on, et mingi karikas juba olemas, kuid suurem ootus on ikkagi uuel hooajal. hapud olete te ise kui arvate, et teie süsteem ja meeskond on mäda.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    See oli ja on too Stoki kirjeldatud enesekriitika. Liialdada nagu kogu meeskond oleks tulnud maha müüa ja/või kogu süsteem oleks paha ja mäda pole ju vaja.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      huvitav, et mingid mängud tagasi teil polnudki meeskonda ja sisuliselt kõik mängijad tuli maha müüa ning loovust pärssida.
                      Aga nii oligi. Äärekaitsjaid polnud, kogu tagumine liin oli keskkaitsjaid täis ja siis hakkasid need ka murduma. Kui võtame liigamängud, siis pärast Sagna (01.02) ja Gibbsi (26.02) vigastustest naasmist on mängupilt hoopis teine. Ja "pool meeskonda" tuleb igal juhul maha müüa - suurem osa patoloogilistest pingi- ja laenupoistest.

                      Loovuse pärssimise osast ma aru ei saanud.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        ma pidasin loovuse pärssimise puhul silmas seda, et innukalt soovitatakse palgapoliitikat (ja mängijate ostmise poliitikat) muuta. kui aga loovuspsühholoogia appi võtta, siis ma ei oleks antud süsteemi osas nõnda negatiivselt meelestatud. tõenäoliselt lõhub süsteemi muutmine loodud keskkonna (kus mängijad saavad vabalt areneda) ja võib olla saavutatakse ajutine edu, kuid sellega tuuakse identideet ohvriks. bla, bla, bla... ega ma arsenalist väga midagi ei tea. ainult seda, mida loen siit foorumist ja platsil näen.

                        marv - ma nagu mäletan mõningaid poste siin teemas, mis algasid a la kus otsast nüüd nendest jamadest alustada jne, mis tipnes sellega, et 75% igapäevastest mängijatest on ebakvaliteetne kraam vms. tõenäoliselt oli tegemist esmase reaktsiooniga, mis peale paari suuremat või ebameeldivamat kaotust taas esile kerkib
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          van Persie on löönud 26 väravat, Arsenal 58. 45% tundub küll one-man team'ile viitavat, ühtlasi on see kõrgeim protsent terves premieris. Järgmisena on Simba Ba 39%. Veel võiks uurida, mitu protsenti tema väravatest on match-winnerid olnud, aga kesse viitsib.
                          Ründaja kohus ongi väravad lüüa, mitte nagu mõnes teises klubis. Teheke Carollist ja Torresest kaitsjad või oske Vermaelen omale ründajaks. Praegusel hetkel need vennad küll ründajamõõtu välja ei anna.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Thomas Vermaelen has scored the same number of goals this season as Fernando Torres and Andy Carroll combined (5). (PL)
                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Pane siia nüüd kenasti kirja, et see on PL kohta.
                            Ma ei tea, kas Marv lisas PL Marduki palvel või mitte, aga veel funni:

                            Rosicky - 110 mängu ja 13 väravat
                            Diaby - 110 ja 14
                            Modric - 118 ja 12

                            Rohkem ei viitsinud otsida.

                            Vermaelenil kulus 12 värava löömiseks vaid 58 mängu. Kurssi hoida!
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Jutt jumala õige, aga see ei tähenda, et Arsenal poleks one-man-club
                              Kui levinud retoorikat tõsiselt võtta, siis on see vähemalt kolmas mees, kelle ühemeheklubi see Arsenal viimasel dekaadil olnud on. Mis justkui mõnevõrra devalveerib tolle mõiste kasutamist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                van Persie on löönud 26 väravat, Arsenal 58. 45% tundub küll one-man team'ile viitavat, ühtlasi on see kõrgeim protsent terves premieris. Järgmisena on Simba Ba 39%. Veel võiks uurida, mitu protsenti tema väravatest on match-winnerid olnud, aga kesse viitsib.
                                Ma küll ei leia seda praegu, aga nägin statistikat et Messil oli barca eest taoline protsent.. Kas nad on ka one-man team?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X