320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis kuradi one-man teamist kõik jahuvad, ründaja peabki väravaid lööma ja RvP saab sellega hakkama.

    Kommentaar


      Agal on saba taga. Ja selle taga on punkt.
      Supplies!

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Jutt jumala õige, aga see ei tähenda, et Arsenal poleks one-man-club
          Selle väitega võiks nõustuda, kui RVP löödud väravate puhul oleks tegemist briljantsete individuaalsooritustega. Pigem on seal taga siiski kogu meeskond ja hollandlane on lihtsalt paganama hea finišeerimisega. Iseküsimus on jah, et mis saab siis, kui i-le täpi panija vigastada saab.

          Ja noh, kui intrigeerida, siis parem one-man-club kui no-man-club, nagu Liverplol.

          Kommentaar


            Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
            Ja noh, kui intrigeerida, siis parem one-man-club kui no-man-club, nagu Liverplol.
            njah, parem mickey kui minni
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Vaat see on üks põhjus, miks ma väga enam kirjutada ei viitsi, selmet arutleda käib odav nokkimine. Ringkaitsesse tõmmatakse ju igas teemas, et ju siis keskmine soccerneti kasutaja ongi selline taskuärapanija, sest nii on ju jalgpallis popp.

              Ja noh tegelikult tulite teie meie õue peale norima. marv (tugrik sulle pidevate sisukate ja uudisväärtuslike postide eest), pani lihtsalt killu Arsenalimeelse faktihullu twitteri feedist ja muidugi on tarvis mingit üht lauset kahekümne postiga analüüsida. Ise kukkusin ka muidugi orki.

              Kirjutage nüüd keegi mitu aastat Arsenal karikat pole võitnud, milline laev pole kunagi Liverpoolis maandunud ja et kõik Itaalia fännid on sitased pederastid. Vahepeal võiks plaati vahetada.

              rant over

              Kommentaar


                Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                kõik Itaalia fännid on sitased pederastid.
                savi need karikad ja liverpooli praamid

                Kommentaar


                  Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                  kõik Itaalia fännid on sitased pederastid.
                  a millepärast kõik pederastid peavad kohe sitased olema?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    a millepärast kõik pederastid peavad kohe sitased olema?
                    mõtle veits

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      a millepärast kõik pederastid peavad kohe sitased olema?
                      pooltel on munn sitane ja teisel poolel jälle sulgurlihas nii lõtv, et sitt ei seisa sees.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        pooltel on munn sitane ja teisel poolel jälle sulgurlihas nii lõtv, et sitt ei seisa sees.
                        Selle seletuse peaks kuskile seletavasse sõnaraamatusse panema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                          pooltel on munn sitane ja teisel poolel jälle sulgurlihas nii lõtv, et sitt ei seisa sees.
                          ehh, kadekops
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Krt, mehed, mida te arutate?!

                            Täna kell 17.00 Aston Villaga mäng, peaks plaadi muutmiseks kõlbama küll. : D

                            Kommentaar


                              Team in full: Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Song, Arteta, Rosicky, Gervinho, Walcott, Van Persie.

                              Substitutes: Fabianski, Santos, Djourou, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Benayoun, Chamakh.

                              Ramsey pingil, mulle meeldib!

                              Kommentaar


                                Aston Villa twitteri konto väidab, et Kos sai warm-up'il vigastada ja Djourou alustab ning Jenkinson pingile

                                Edit: confirmed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X