320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ühemehemeeskond my ass, arteta - take a bow, son

    Kommentaar


      Tahaks loota, et see v6itude seeria j22b kestma :P Arteta pani ilusa punkti m2ngule.

      Kommentaar


        Tänaseks olen ma veendunud, et Walcottil on vähemalt üks kaksikvend... Üks vendadest on puujalg ja pime, teine on tehnikakunn ja kolmas on kotkasilm.

        Ja ma olen väga rahul, et kauglöökide/screamerite puudumise vingumisega suutsin tänase mängu kohe ära sõnuda.

        Kommentaar


          3 rummikoksi ja 3-0 võit, pole paha.
          Käivad jutud, et Heskey vahetati nii varakult välja, sest ees ootas kohtumine Zimbabwe presidendi Mugabe, Kuivik Banaani ja Neeger Johniga. Need 3 meest plaanivad saata neegerründaja Aafrikasse spermadoonoriks. Spermadoonorina on sellel härral kindlasti suurem tulevik kui jalgpallurina.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            3 rummikoksi ja 3-0 võit, pole paha.
            Käivad jutud, et Heskey vahetati nii varakult välja, sest ees ootas kohtumine Zimbabwe presidendi Mugabe, Kuivik Banaani ja Neeger Johniga. Need 3 meest plaanivad saata neegerründaja Aafrikasse spermadoonoriks. Spermadoonorina on sellel härral kindlasti suurem tulevik kui jalgpallurina.
            pärast kunagi tulevikus äkki mängib meil ka üks selline siis : (

            Kommentaar


              Tore vaadata kohe Seitse liigavõitu järjest, viimati juhtus selline asi 07-08 hooajal

              Kommentaar


                Kutsuge kriminalistikameeskond, Londonis toimus täna üpriski jõhker mõrv.

                Statistikat:
                19(8) Shots (on Goal) 3(0)
                7 Fouls 13
                15 Corner Kicks 5
                2 Offsides 3
                72% Time of Possession 28%
                0 Yellow Cards 5
                0 Red Cards 0
                0 Saves 5

                Ei tore, McLeish on seal ebasümpaatseimate treenerite ladvikus, tema satse loputada on alati ülim rõõm. Vaadates mängupilti ja kollaseid kaarte, siis on antud treener oma ideed hästi uues meeskonnas kehtestanud.

                Aga ansamblist ei jäänud täna keegi välja ja kolm erinevat väravalööjat on tore tõsiasi. Kui kedagi negatiivselt välja märkida siis kasutaks seda rariteetset võimalust RvP kallal võtta, esimene puude oli jälle kehva ja liikumine kastis ja selle lähedal temale mitteomaselt veidi letargiline. Ma ei näe absoluutselt probleemi, kui meeskonna talisman otsustab lebopäeva võtta siis kui kõik teised kõikidel silindritel paugutavad.

                Song on tõeline 'king of the lob-pass' ja Arteta skriimer oli korralik, just esimesel poolajal mõtlesin peale Arteta müürilöödud trahvikat et kas meil tõesti paremat paremajalgset standardspetsi pole, aga võta näpust, lähen kohe kööki oma mõtteid taldrikule serveerima.

                Lisaks meeldis 'build-up' esimesele väravale. Villaste kipper muidugi end seal kuulsusega ei katnud. Aga suures plaanis oleks mänguskoor palju inetum olnud kui oleks suutnud-viitsinud-tahtnud esimese poolaja tempot teisel poolajal korrata.

                Ja mis kõige tähtsam, Londoni derbis mängiti välja viik mis tähendab mõistagi seda, et konkurentide ees käristati vahet veelgi suuremaks. Aga mis seal ikka, tuleb jätkata nende mängude võitmist ja vaadata mis punktisaldol me lõpuks lõpetame. Sama moodi jätkates on üsna võimatu eelmise aasta saldot mitte üle lüüa. Seega võiks hooaja kokkuvõttes tõdeda, et pärast kohutavat suve ja Wengeri-ajastu halvimat hooaja algust oleme lõpuks ikkagi eelmise hooaja tulemused ületanud. Eelmise aasta suurkollaps oli muidugi ka vapustav, ei väsi märkimast.

                Kommentaar


                  Wilshere'i naasemise kohta andis Wenger lõpuks mingi umbmäärase aja. Kui kõik hästi läheb, pidi ta 3 nädala pärast naasma treeningutele ja siis äkki 2 nädalaga saab mänguvormi, aga seda kõike väidetavalt siis, kui kõik hästi läheb ja tagasilööke ei teki. Loodetavasti saab ikka paar mängu enne hooaja lõppu ja saab EM-ile.

                  Kommentaar


                    Loodetavasti ei lähe EM- ile. Kurat korralik pre-season selle asemel pigem.

                    Kommentaar


                      Kui ta EM-ile kaasa võetaks, siis oleks see kriminaalne.

                      Kommentaar


                        kui emmile ei lähe, kas siis olümpiaad terendab?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Olümpia sõltub ainult mehest endast, vanus ja kvaliteet sobivad. Aga loodetavasti tehakse talle selgeks, et korralik ettevalmistusperiood meeskonnaga uueks hooajaks on tähtsam.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Veits nalja kah.
                            Ei tea kaua see pilt seal on, kähku peaks vaatama
                            Alex Song in Goal.com

                            Kommentaar


                              miks tal seal nii sittad oskused on?

                              Kommentaar


                                Wenger dance

                                spark + rulla...
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X