320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Wenger dance

    spark + rulla...
    Minu vaieldamatu lemmik samuti. Miks mitte tantsid, kui põhjust on.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Mii laikii!
      Supplies!

      Kommentaar




        Oxlade rebib kõvasti. Tundub, et huumoriga on Arsenalis asjad paigas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
          Oxlade rebib kõvasti. Tundub, et huumoriga on Arsenalis asjad paigas.
          Vähemalt pool päevasest vajalikust huumorist on peale seda videot kätte saadud.

          Kommentaar


            Kui keegi suvel maailmatasemel ründavat keskpoolikut Arsenali ootas, siis Götzest võib ilmselt suu puhtaks pühkida, kuna ta pikendas oma lepingut Dortmundis 2016. aastani. kurb.

            Kommentaar


              9gagist küll röövitud, aga hea pilt siiski

              Kommentaar


                Wenger kui reeglite seeriarikkuja sai UEFA'lt 3 mängu eurosarjade juhendamiskeeldu ning tasumiseks arve 40 000 eurole.

                Meenutagem siis väärtegu:
                "I was not happy with the referee because he gave them many free-kicks in the centre of the park. Every single free-kick every time they went down it was for them. They sensed that very quickly on the pitch, the players, and they used it very well."

                Klounid.

                Kommentaar


                  uefa saatis fa'le tervituse?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Raske kommenteerida. UEFA on Wengeri parajalt löögile ikka võtnud, tore kohe kuidas meile kehtivad ühed reeglid ning ülejäänutele teised. Kui sellise jama vastu ei appealita siis ma ei tea mille vastu veel võiks.

                    Kommentaar


                      Korrumpeerunud pasaahvid.

                      Onu Michelil paistab Wengeriga mingi edevam kana kitkuda olevat. Muidugi, Arsene teinekord oma mängujärgsetes intervjuudes ei hoia ka tagasi aga kui põhjust antakse siis tuleb ju oma pasunat puhuda. Antud mängu õnnestus küll näha kuskil 60ndast minutist aga umbes-täpselt samad tähelepanekud olin oma peas lõpuvileks koostanud.

                      Arsefännid peaksid vist lisaks st tptteringham päevale vist varsti tähistamisele võtma uefa tatslainbänni päeva, sarnaselt mainitud pühale tundub ka see iga kevade paratamatult saabuvat. Mõistagi erinevalt sellest teisest tähtsast pühast on hilisem kuupäev see, mille poole peaks sihtima.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Arsenal: Szczesny, Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Song, Arteta, Rosicky, Gervinho, Walcott, Van Persie.
                          Substitutes: Fabianski, Djourou, Santos, Benayoun, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Chamakh.

                          Kommentaar


                            Kellegil streami?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                              Kellegil streami?
                              Wiziwig, the new MyP2P. Wiziwig.tv brings to you live sports on your PC for free. Live football , Live MLB and NBA. Just for free tv on your pc. Wiziwig.tv brings you also the best P2P programs guides.

                              Kommentaar


                                Ramsey põhis , ei tõota head Arsenalile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X