320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No selliselt s*tahunnikult annab ikka pähe saada. Samas kui endal midagi välja ei tule ega siis paremat polegi vist loota
    Plusspunktid ka herr kohtunikule. Wigan viitis aega ainult terve teise poolaja. Ali G Pederast väravas oleks võinud oma venitamistega vähemalt 4 kollast saada ja samal ajal iga kord kui Arsenal üritas palli kiirelt lahti mängida pani aga vilet et viige pall tagasi. Ei tea kas ta ei jaksanud lihtsalt joosta nii palju või milles asi. Ning Walcottile läbisööt kus paksu Maynor tuli ning lükkas Theo lihtsalt nahhui oli ka tase omaette, no call was the obvious choice indeed faggot.

    PS mängu algust ei näinud, kas Ramsey tegi ka üldse midagi. Nägin ainult kõrvale ja/või tagasi sööte ning siis ka ühte kohustuslikku flick on'i (mis loomulikult pärale ei jõudnud)

    Kurat küll, nädala algus jälle rikutud.

    Edit: Kas Wiganis on kogu aeg sel hooajal olnud sellised jõusaali 'kapid' vennad?

    Kommentaar


      Noh huvitav kui palju siunamist tuleb nüüd rvp aadressil, et ta Caldwelli kätt mängu lõpus ei surunud

      Kommentaar


        Herrajumala küll, sellega lõi nüüd esineliku koht taas kõikuma! Pole kedagi süüdistada kui iseennast, täielik deja-vu Newcastle mängust. Arteta vigastust näitas selgelt, milline puudus on loovatest keskpoolikutest (loe Jackist). Kõik ülejäänud vägistavad imesööte, mis päädivad enamasti pallikaotusega. Ja Ramseyl on veel hooaeg-kaks minna enne kui tast asja saab, kui saab, praegu on selline Liverpooli taseme keskväljur.

        Wiganilt ajaviitmise musternäidis, aga noh ellujäämise eest võitlevalt klubilt arusaadav.

        Kommentaar


          Algselt postitas OOOOO Vaata postitust
          Noh huvitav kui palju siunamist tuleb nüüd rvp aadressil, et ta Caldwelli kätt mängu lõpus ei surunud
          Suured mehed suurte egodega.

          Kommentaar


            Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
            Wiganilt ajaviitmise musternäidis, aga noh ellujäämise eest võitlevalt klubilt arusaadav.
            pakun heldelt, et wigan "võitis" aega tervest mängust 3%.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Peeglissevaatamisest... Suurt peeglit on vaja. Esimeses reas võiks täna olla kindlasti Sagna ja Song. Sagna avanes nagu punane meri moosese ees ja Song jäi ikka korralikult bändist välja. Teise ritta paigutaks Walcotti ja Ramsey. Tavalised kahtlusalused. Rohkem ebastabiilset mängijat kui Theo, annab ikka otsida. Ramsey oma stabiilses elemendis, liiga kaua aega võtab pallil, ei näe söödukanaleid ja siis aegajalt unustab ära et Wales on sünnimaa mitte brasiilia, kui mõni kannasööt on jälle naeruväärselt luhta läinud.

              Ega jah, tuleb krediiti anda, muud ei oska teha. Tekib küsimus, kuidas nad nii kehval kohal on? Mida esimesed 25 mängu küll tehti?

              Egas midagi, enne city mängu saime QPRlt tala ja võtsime oma jama kokku. Parem oleks, kui tselsi mänguks sama tehakse. Muidu ei pruugigi see meistrite liiga koht, mis enne tänast tundus justkui lukus olevat, kindel olla.

              Ja mis kurat toimus seal nurgalöögi ajal esimese värava puhul, Sagna tõmbas vee peale aga miks oli taga 2:1 vastu olukord? Ja lisamärkusena mainin ära, et teine poolaeg oli umbes sama impotentne kui Wolvesi teine poolaeg. Oleks suutnud esimese poolaja tempo üleval hoida, poleks kahtlustki olnud et oleks midagi saanud sellest mängust. Ja Walcotti ainust positiivset liigutust sellest mängust otsustas kohtunikebrigaad tuimalt ignoreerida.

              Kommentaar


                Esimese värava eelne olukord meie enda nurgalöögi ajal oli legendaarne clusterfuck: corner, lüüakse puhtaks, Sagna saab palli ja tahab seda uuesti Robinile lükata aga lõigatakse vahelt, samal ajal kaks meest kes peaks tagasi kaitsesse minema tegelevad muude muredega - Arteta vaatab, et ta ikka ei saa jätkata, teeb paar hädist sammu ja signaliseerib pingi poole, Benayoun vaatab, et Arteta ei saa joosta ja hakkab samuti arstidega suhtlema selleasemel, et tema tagant alustavat Di Santot jälitada kes läheb ja lööbki värava.

                Teine värav oli Sagna (terve õhtu oli tema jaoks üldiselt õudukas) kahtlase kaitse ja Szczesny küsitava tõrjetöö kooslus. Mõlemad oleks võinud/saanud paremini tegutseda.

                Ja peale seda jätsime me kaitsesse juba niipalju auke, et ma ausaltöeldes panin silmad kinni või piilusin näppude vahelt nagu Busquets seda jura igakord kui meie rünnak Songa või Theo järjekordse munamise tulemusel oma enneaegse lõpu sai ja Wigan meie väljakupoolele minema hakkas. Ja me muidugi suht lolli järjepidevusega üritasime tampida neid palle keskelt läbi kuigi Wiganil oli reaalselt 4+3 väga kompaktselt alati pall taga. Ja Santos küll üritas, aga loogilisi lahendusi ja mõneti ka teravust ja otsustavust nappis niiet kui Chelsea vastu Gibbs taas terve oleks, siis ma polekski pahane või üllatunud kui ta algrivistuses oleks. Lisaks on Koscielny mängukeeld nüüd läbi - loodame, et puhanud jalaga tuleb ja hoiab taga kuiva.

                Arteta kohta esimene info on: 'ankle: looks quite serious'. Ilmselt saame Ramsey sooritusi nautida tulevad nädalad. Mida kuhu ohverdama peab, et noorhärra lõpuks mõne hea esitusega hakkama saaks ja meie mängumootorit ei halvaks otsustavates mängudes? Ning Gervinho oli ka endiselt täiesti otsustusvõimetu mida palliga teha peale selle kui oli oma kohustusliku driblinguliigutuse ära teinud. Ehk paar roostes mutrit võib laupäeval meie mängumasinas olla, kui just Oxi imekombel ei usaldada!?

                Wilshere'i kohta öeldi ära ka lõpuks see mida me anyway teadsime: sel hooajal ta Arsenali eest ei mängi, ning koondisesse klubi teda ei luba. Noormees ise twitteris ütles sama mida boss pressikal, et taastumine on vaevaline, pärast pikka vigastust vaevavad pisivigastused ja Eurodeks ennast vormi ajada ei ole lootust.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas OOOOO Vaata postitust
                  Noh huvitav kui palju siunamist tuleb nüüd rvp aadressil, et ta Caldwelli kätt mängu lõpus ei surunud
                  Surus ju. Kuigi vasakuga vist, millest too ahv jälle solvuda oskas.

                  Kommentaar


                    Caldwell tahtis korralikku käesurumist, aga RVP hakkas pigem patsu andma. suht random intsident iseenesest.

                    Kommentaar


                      Podolski mängib järgmisel aastal Inglismaal, endise Kölni treeneri Solbakkeni sõnul.

                      Kui nüüd keegi teataks, et suvel lahkuvad Almunia, Squillaci, Djourou, Chamakh ja Park ...
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Podolski mängib järgmisel aastal Inglismaal, endise Kölni treeneri Solbakkeni sõnul.

                        Kui nüüd keegi teataks, et suvel lahkuvad Almunia, Squillaci, Djourou, Chamakh ja Park ...
                        Kui kõik teised ning lisaks ka Denilson, Vela saaks minema saadetud (isiklikult saadaks ka Diaby minema kuna mitte mängivast kõrgepalgalisest poolikust lihtsalt ei ole kasu ja tema 10st mängust 1 on hea stiil ei meeldi mulle) siis DJ võiks minu arust jääda. Eelmisel hooajal näitas kuidas ta mängida oskab/oskaks. Ilma temata oldi kaitses ikka väga rabedad. Neljandaks valikuks minu arust väga hea. Äärmisel juhul saadaks kuskile laenule ainult, et ta saaks ikka keskel mängida (mitte RB kohta) ning usun, et mehest saab veel paras lukk ründajatele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Kui kõik teised ning lisaks ka Denilson, Vela saaks minema saadetud (isiklikult saadaks ka Diaby minema kuna mitte mängivast kõrgepalgalisest poolikust lihtsalt ei ole kasu ja tema 10st mängust 1 on hea stiil ei meeldi mulle) siis DJ võiks minu arust jääda. Eelmisel hooajal näitas kuidas ta mängida oskab/oskaks. Ilma temata oldi kaitses ikka väga rabedad. Neljandaks valikuks minu arust väga hea. Äärmisel juhul saadaks kuskile laenule ainult, et ta saaks ikka keskel mängida (mitte RB kohta) ning usun, et mehest saab veel paras lukk ründajatele.
                          Djourou on lihtsalt sellepärast nimekirjas, et Vertongheni jaoks ruumi teha (Per+Jan oleks balansis teise valiku keskkaitsepaar keda oleks mugav mix&matchida Kos+Vermiga). "Come and get me" sõnum on tema poolt meile tehtud aga tunne on, et kuna meil on Djourou siis ta kuhugi ei mahu. Kui Johan on 5 valikuna rahul siis jäägu ja tehku oma videoblogi ja olgu muidu tore.

                          Teised 4 tuleks sundida lahkuma, aga kuna meil on aasia vallutamise plaan endiselt, siis Parki kindlasti mängitatakse pre-season tuuridel. Edasi sõltub juba temast endast - kas ta tahab olla jalgpallur kuskil või maskott meil.

                          Ja siis on veel 4 laenul olevat pussyt: Vela, Bendtner, Denilson ja Arshavin (ok liialdus, ta on lihtsalt laisk). Õnneks Vela on teinud Sociedadis korraliku hooaja (30mängu, 10 väravat, 7 söötu) ja selle põhjal annaks hinda ka lausa küsida. Ise ta nädal-paar tagasi ütles, et Arsenali tagasitulemine teda ei huvita. Väga hea - jäägu sinna, nende numbrite põhjal tänapäeva jalgpallis võiks £7-10m kasseerida tema eest. Iseasi kas Sociedadil raha on. Bendtner (26m, 7v, 5s) on ka normaalsed numbrid, et vähemalt £5m tema eest kasseerida Evertoni-Fulhami suguselt keskmikult. Ning samamoodi öelnud, et tagasitulek ei huvita. Denilsoni kohta olid jutud Brasiiliasse jäämisest, vaidlus oli ainult ostuhinna ja/või võimaliku laenu jätkumise üle. Arshavin küll lubas tagasi tulla, aga vaevalt. Podolski ja Ryo võtavad tema koha ilmselt üle.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Santose võiks ka minema saata. Kas ma olen ainus kellele tundub, et ta on jalgpalluri kohta natuke ülekaalus? Meenutab juba natuke Ronaldot.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Keda see ülekaal kotib kuni mängida jaksab. Ma minema ei saadaks aga edutaks kaitsest poolkaitsesse pigem. Ründava poolikuna oleks vana täitsa asine. Kaitsesse kipub tänu usinale ründamisele pahatihti hiljaks jääma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                Keda see ülekaal kotib kuni mängida jaksab. Ma minema ei saadaks aga edutaks kaitsest poolkaitsesse pigem. Ründava poolikuna oleks vana täitsa asine. Kaitsesse kipub tänu usinale ründamisele pahatihti hiljaks jääma.

                                Aga ei jaksa ja see eilne ründamine ei viinud tal kordagi kuhugile. Võeti pall ära ja kogu muusika. Paanikaost, minema saata.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X