320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mitte, et ma võidetud punkti üle ikkagi rõõmus poleks, jah. (kui teisiti tundus esimesest postist)
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Nufci kaotuse valguses on tegemist pigem positiivse tulemusega. Arvestades, et Stoke võõrsil on ju meie lemmikfikstuur...

      Päeva lõpuks tegime minu silmis piisavalt, et võit ehk ära napsata ja mängu statistikale pilku visates tunduvad need mu mõtet toetavat. Isegi Ramsey mängis oma koha meeskonnas välja, Gervinhot tahaks ka nagu mingi nurga alt kiita aga väga ei oska. Ta teeb ja jookseb ja triblab aga muhvigi kasu pole sellest. No mina ei tea.

      Ja see mis toimus vilemehe poolt oli tõesti pask, pask on pask. Chris Foy, fuck right off.

      Kommentaar


        Gervinho on must Hleb.

        Kommentaar


          Väga hea, O´Toits - nüüdsest alates kutsumegi teda mustaks leivaks. Kuigi must leib peaks toitma.

          Aga krt küll, miks Wenger Sepikut (Ox) mängu ei pannud? Palju tervislikum, närvidele vähemalt.
          Supplies!

          Kommentaar


            nvm

            55

            Kommentaar


              Ju siis Ox ei ole vormis, ega niisama ikka pingile ei jäeta.

              Kommentaar


                Algselt postitas vandersell Vaata postitust

                Aga krt küll, miks Wenger Sepikut (Ox) mängu ei pannud? Palju tervislikum, närvidele vähemalt.
                Sest muidu kurjad onud võtavad ta EM-ile kaasa ja teevad temast Walcotti.

                Kommentaar


                  Täna 8 aastat tagasi.

                  Kommentaar


                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Indeed, kinnitab ainult kahtlusi, et Stoke'is on evolutsioon vastupidiseks pöördunud vahepeal ja sealsed elanikud on arenemas tagasi ahvideks.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Indeed, kinnitab ainult kahtlusi, et Stoke'is on evolutsioon vastupidiseks pöördunud vahepeal ja sealsed elanikud on arenemas tagasi ahvideks.
                        gif on lõbus, see siin aga erakordselt jälk:

                        Kommentaar


                          Wenger trumme mängimas

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Pep Guardiola will be having discussions with the club over a possible appointment as assistant coach as Pat Rice leaves in the summer.

                              Yann M'Vila has entered negotiations with Arsenal over a summer transfer.

                              Mario Götze's agent was spotted entering Arsenals London Colney late last night.

                              Robin van Persie has agreed to sign a new contract under the basis that his weekly salary increases by 35,000.

                              Barcelona's head scout Josep Samitier was caught watching the Arsenal v Stoke game at the Britannia, looking especially at Tomáš Rosický.


                              Mingid suvalised twitteri uudised mida Arteta on retweetinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jalkaaa14 Vaata postitust
                                Mingid suvalised twitteri uudised mida Arteta on retweetinud.
                                Kes? Mikel Arteta? Tal pole twitterit.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X