320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Ehk homme südaöösel on põhjust staarajakirjanikule ühes teises teemas mõni gif postitada Ära siis solvu
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Kes? Mikel Arteta? Tal pole twitterit.
      https://twitter.com/#!/ArsenalSpy siit pärit igaljuhul, ilmselt on see odav käopask(tahaks, et ei oleks) aga lihtsalt märkasin seda twitteris.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Ehk homme südaöösel on põhjust staarajakirjanikule ühes teises teemas mõni gif postitada Ära siis solvu
        mäh?
        naljakas gif ju lihtsalt. nägid kuskil ärapanemist? võime asju ette kujutada on sul igatahes kõrgelt arenenud.
        ise võid muidugi postitada mida tahad. kasvõi öösel.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          mäh?
          naljakas gif ju lihtsalt. nägid kuskil ärapanemist? võime asju ette kujutada on sul igatahes kõrgelt arenenud.
          ise võid muidugi postitada mida tahad. kasvõi öösel.
          Naljakas või mitte, aga tundus rohkem trollimisena. Võimalik, et eksisin, sel juhul vabandused.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Tere tulemast Lukas Podolski!

            Cologne have confirmed Lukas Podolski has signed for Arsenal. Deal agreed a while ago, but say both clubs agreed on 'silence'.






            Lukas Podolski on his transfer:
            'The move to Arsenal provides a great opportunity for me to gain experience in international competitions at a European top club. I have made this decision not against FC Cologne but for this great opportunity and the good of my own individual development. This was not an easy decision for me at all, as 1. FC Cologne, our fans and the city are something special for me. I will always carry 1. FC Cologne in my heart. We need to pool our strengths now and have to be fully focussed on our survival in the Bundesliga.'
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Tundub et eelmisest suves on õpitud, mis on super uudis.

              Kommentaar


                Vähemalt nüüd ei viivitatud suve lõpuni ostudega. Loodame, et on lisa tulemas.

                Kommentaar


                  Hea algus jah - loodetavasti jätkatakse samas vaimus - hea oleks enne euroopakaid kaubad ära teha.

                  Kommentaar


                    Tõesti on väga tore, et Poldi saabumine kinnitust sai ning et me ajame asju juba varakult - lausa enne akna avanemist. Kuigi väga usaldusväärsed allikad rääkisid juba mitu kuud 'tehtud diilist' siis hinges on ikkagi alati kahtlus kuniks .comis asja oma silmaga näed. Põhiline, et me lisasime just ühele nõrgimale positsioonile meeskonnas uue ja parema mängija. Gervinho on tõepoolest moondunud Hlebiks - igasugune penetratsioonivõime ja löögioskus on temast kas välja treenitud või mingisuguse mentaalse probleemi tõttu kaduma läinud. Ning kuigi ma enne Arsenali tulekut olin teda näinud ainult käputäies mängudes Lille ja koondise eest (ilma spetsiifilist tähelepanu tema tegutsemisele pööramata) siis mul on tunne, et vasak äär on tema jaoks ikkagi palju ebamugavam kui parem? Ilmselt üks põhjustest, lisaks uue liigaga kohanemise aeg ja ACN. Mis muide järgmine aasta ju kahjuks taas aset leiab ehk ilmselt ilma Gervi ja Songata talvel. Ehk Podolskit võime vast lugeda otseselt Arshavini asenduseks ja seda kuhu ja kas mahuvad järgmine aasta Gervinho, Ox ja Ryo saame näha.

                    Kriitilisuselt järgmine positsioon on see 'ülemine keskväli' ehk positsioon kus pool hooaega meid ärritas Ramsey ja teise poole rõõmustas Rosicky. Huvitav kas me teeme selle positsiooniga midagi suvel või ei? Ilmselgelt Ramsey koht see pole, Wilshere pole seda positsiooni veel samuti pea kunagi mänginud esindusmeeskonna eest ning vajab kõigepealt tagasitulemiseks aega ja Rosicky nüüd vaevalt 32 aastasena seda kohta põhimehena mängima pannakse? Viimasel ajal on kuumaks nimeks tõusnud Shinji Kagawa (29 mängu, 13 väravat, 9 söötu BLs) kes Dortmundis lepingupikenduse tagasi lükkas ja tahab Inglismaale tulla. See oleks muidugi väga magus amps ükspuha millisele suurele juba ainuüksi marketingi seisukohast ning United pidi samuti väga huvitatud olema. Variant kaks tundub olema Younes Belhanda (27m, 11v, 6s) aga kuna Montpellieris on teisigi (Giroud, Yanga-M'Biwa) kellest me huvitatud oleme siis ei tea keda meie skaudid seal spetsiifilisemalt vaatamas on käinud korduvalt. See vana tuntud nimepaar "Götze ja Hazard" on igatahes hoogu kaotanud viimasel ajal kuna esimene pikendas lepingut ja teine on päris hea teise hooaja poole teinud ja ilmselt rohkem Real Madridi ja Chelsea hinnaklassis kui meie.

                    Kes terasema pilguga Stoke'i mängu vaatas nägi ilmselt, et Diaby lonkas lõpuvile kõlades ning pahad kuulujutud räägivad hamstringi minekust ning loomulikult hooaja lõpuni väljas olemisest ja Eurodest kõrvalejäämisest. Nagu ma aru sain siis täna oli scan ja kohevarsti peaks ka täpsemaid uudiseid kuulda olema. Mida ma tahtsin sellega öelda, et midagi pole teha, inimlikust aspektist on mehest kahju aga me ju ometi tõsiselt ei plaani temaga jätkata? Samas isegi kui me tahaks temast loobuda siis kes oleks reaalne ostja? Ja kui leiaks ostja siis milline on alternatiiv kes tema minutid saaks? Ilmselt Coquelin? Kuigi ma väga tahaks uskuda ja näha M'Vila tulekut siis kõik loogika räägib selle vastu. Tundub liiga kallis (räägitakse alati £15m-£25m vahele), liiga ülerahvastatud positsioonil (eriti kui Diaby ei lahku kasvõi sunnitult kuna ostjat pole) ja poleks garanteeritud starter (mida ta ilmselt sooviks). Aga M'Vila ostmise aeg on kas nüüd ja praegu või üldse mitte kuna üsna selgelt on mõista antud, et viimane aasta Rennes'is.

                    Ja endiselt on õhus Robini ja Theo lepingud, mille klaarimise edukuses ma küll 99% kindel olen aga ma loodan, et härrad rõhuvad kvaliteetabi lisamise vajadusele enne lõplike ikside tegemist.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Täna on erakordselt palju suitsu Jan Vertongheni tuleku kohta. Mõned allikad väidavad, et diil on tehtud, mõned, et väga lähedal. Ta ise on öelnud, et lahkub kindlasti Ajaxist peale seda hooaega ning, et Arsenal on eelistatud sihtkoht. Lepingut on tal Ajaxiga järel aasta ja hinnaks räägitakse £7m kanti. Vermaeleni parim sõber Ajaxi päevilt ka. Kõik märgid viitavad küll "tüüpilisele Wengeri signingule". Pöidlad pihku!
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Täna on erakordselt palju suitsu Jan Vertongheni tuleku kohta. Mõned allikad väidavad, et diil on tehtud, mõned, et väga lähedal. Ta ise on öelnud, et lahkub kindlasti Ajaxist peale seda hooaega ning, et Arsenal on eelistatud sihtkoht. Lepingut on tal Ajaxiga järel aasta ja hinnaks räägitakse £7m kanti. Vermaeleni parim sõber Ajaxi päevilt ka. Kõik märgid viitavad küll "tüüpilisele Wengeri signingule". Pöidlad pihku!
                        mõned allikad ei teeks sugugi paha!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                          mõned allikad ei teeks sugugi paha!
                          Nagu ikka - mõned ajakirjanikud ja "itk" allikad kelle track record on piisavalt kredibiilne, et ma järgin neid twitteris. 100% uskuda loomulikult ei saa, aga nagu öeldud siis "ebatavaliselt palju suitsu" umbes nagu Podolski puhul talvel. Enne 6. maid (ehk Hollandi liigahooaja lõppu) ilmselt midagi ametlikku oodata ei ole.

                          Loomulikult ei tasu unustada, et täna on ka see päev: Red and Silver membership renewals 2012/13 now open! Renew today and continue enjoying all the benefits.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Huvi pärast küsin, et kas paljudel siinsetel Arsenalifännidel on mingisugune membership olemas?

                            Kommentaar


                              Järgmise aasta särk ...



                              ... ilmselt ei osta sellist.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Kas see punane triip käisel peaks kuidagi pidi ilus olema? yuck aga parem kui need, mis paar kuud tagasi pakuti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X