320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Diaby, RVP, Rosicky, peaks nagu harjunud juba olema ju

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Kahtlased sahinad liikvel, et Wilshere'il oli järjekordne 'setback' ning teda võib alles Novembri keskel/lõpus näha...
      Kui see on tõsi siis ikka väga halvad uudised. Kogu aeg on ta lähedal tagasitulemisele ning siis järjekordne setback.
      On kuulda ka sahinaid, et klubis endas ka ei teata, millal ta mängukorda saab ja lihtsalt loobitakse uusi tähtaegu.
      Mina olen isiklikult poisi juba jaanuaris maha kandnud - kui tuleb tagasi on boonus, kui ei tule, siis olen selle mõttega harjunud juba. Esiteks on sedalaadi vigastused kahtlane teema. Korduv väsimusmurd sellise koha peal nagu Jackil viitab lisaks ülekoormusele ka muudele probleemidele - kas siis on midagi liigese ehituses nihu või luustik nõrgavõitu. Mõlemad ei anna just roosilist prognoosi edasiseks. Ja kui ka lõpuks tagasi väljakule naaseb, siis läheb veel ropult aega enne kui sellisesse mänguvormi jõuab nagu enne vigastust. Kusjuures kurat teab missuguse põõna kõik see tema arengule pannud on. Ehk sisi kokkuvõttes - parem on mitte liigselt loota.

      Kommentaar


        No kui arvestada seda, et mõni mängija, näiteks koscielny, giroud, on üsna hilised arenejad ja sattusid suuremale pildile ~25-aastaselt, siis esiteks ei saa ma aru Ramseyde ja Walcottide ja Lansburyde ja Velade ja muude noorte mahakandmisest või jutust, et nendest mingit asja ei ole ja teiseks, mina usun, et see aasta-pooleteisene eemalolek nüüd wilshere'i arengut nii kinni ei pane, et temast enam Arsenalile kasu ei võiks olla. Kõik on muidugi võimalik aga noh..

        Igatahes hetkel temaga arvestada ei saa selle uue signinguna, millest Wenger rääkis. Ma usun, et enne jaanuari ta kindlasti samasse mänguvormi ei jõua ja siis oleks vaja kedagi uut. Et Sahin võiks ju tulla laenule küll.

        Kommentaar


          Noortest rääkides siis Benik Afobe on siirdumas laenule Boltonisse. Väga tore onu Oweni poolt järjekordne talent oma käe alla võtta. Loodan, et saab rohkelt mänguaega ja näitab nisajalg Ngogile kuidas väravaid lüüa.

          Viimasel nädalal juba iga päev "kohe-kohe" medicali saabuv Cazorla on vist nüüd tõesti kas juba saabunud või kohe saabumas - eile õhtul oli ta veel igatahes Malaga trennis. BBC väidab, et diilid Cazorla ja Sahiniga on töös ja lähedal. Awesome!

          Ja Wilshere'i "uue setbacki" jutt ei ole minuarust midagi muud kui sama Wengeri oktoobri jutt kuhu on juurde lisatud see pisike "eksklusiiv", et klubisiseselt ei arvestata igaks juhuks temaga isegi kauem ja tagasitulekut võetakse erilise ettevaatlikusega seekord. Aga see info ei ole otseselt ka midagi uut (viimase paari päeva jooksul juhtunut) vaid kuluaarides juba paar nädalat ringi liiklev. Ja sellest tulenevalt ka huvi Sahini vastu.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Ja lisaks eelnevale, et täna hommikuses Malaga trennis Cazorlat ei olnud.

            Santi Claus is coming to town!

            "Cazorla at the airport on route to london with his girlfriend and representative":

            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Hetkel tehtud ostud + kuulujutud panevad juba arvama, et Arsenal hakkab meeskonna moodi minema. See aasta lastega päris ei minda, Keep up the good work.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                No millalgi peavad need lapsed ka lõpuks suureks kasvama
                Lõpuks sebib Wenger ikka neid lapsi nii palju kokku, et neid ei jõuta ära osta ja keegi jääb ikka alles ja saab arsenalis küpseks

                Kommentaar


                  Kas tõesti ? http://www.soccernet.ee/van-persie-soovib-paigale-jaada
                  Siis oleks Arsenalil tõesti ambitsiooni tiitlite pärast võidelda .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
                    Kas tõesti ? http://www.soccernet.ee/van-persie-soovib-paigale-jaada
                    Siis oleks Arsenalil tõesti ambitsiooni tiitlite pärast võidelda .
                    Kurb. Mina näeksin RVP-d pigem Man Citys EPL tiitli eest võitlemas.

                    Kommentaar


                      Some men just want to watch the world burn.

                      Tegelikult oleks tore, kui ta alles jääks. Aga kindlat põhikohta talle ei tagaks, algul vähemalt.

                      Aga täna tuleb küll iga 15 minuti tagant Arsenal.com-is refreshi teha, Cazorla diil on ilmselt suht taskus, nagu täna mitmed ajalehed väidavad.
                      Samas hakkavad muret tekitama kasvavad jutud Barca huvi kohta Songi vastu.. see oleks jälle samm tagasi..

                      Kommentaar


                        Tegelikult on kas Arsenalil juba Sahini ja Carzola tulekuga lootust tiitlile mõelda , niiet et ple hullu . Vasakkaitse jääb vb nõrgaks aint .

                        Kommentaar


                          RvP kohta käisid juba eile nn "uudised" et ta tahab jääda. Aga see kõik tundub välja imetud olevat, kuna ainukese põhjusena tuuakse välja, et ta tegi trenni rõõmsamalt kaasa. Ehk sai enne mõne hea uudise oma naiselt, agendilt, meilt (või mis iganes) mistõttu oli rõõmus meel, ei tasu veel rõõmustada/kurvastada kellelgi. (kuigi jõuluvana võib küll kuhugi kappi peitu minna)
                          Songi minekut ei usu. Wenger paneks käe ette, sest siis oleks meil ainult Coq lõhkuvaks poolikuks panna. Loodaks, et ehk Wenger veel ühe lõhkuva pooliku toob sisse, need M'Vila jutud mis varem olid lõid vist kõigil Gunneritel silmad särama, aga katki ta jäi.
                          Mis seis üldse Ping-Pongiga on?

                          Cazorla diil tundub lähedal olema, hea uudis indeed. Sahin ka kotti (koos mingi järgmise hooaja transfer feega kui ta peaks kullaks osutuma) ning poolik tundub päris asine.
                          Hooaja algul teeb pigem kõige rohkem muret paremkaitse positsioon, sest Sagna on vigane ning Jenks/Yennaris ei vea veel välja (saadaks Boltonisse laenule hea meelega). Coq oleks ka muidugi võimalus, aga ta peaks see hooaeg pigem Songale konkurentsi andma ning keskkaitsjaid sinna enam panna ei taha, muidu tuleks eelmine hooaeg uuesti meelde.

                          Kommentaar


                            Daily Mail pakub Songi asenduseks 21-aastast Victor Wanyamat.

                            A, keskväljast rääkides, ma ei tea, kui paljud siin GB meeskonda olümpial jälginud on, aga Ramsey on seal päris heas hoos olnud, ma usun, et ta suudab sel hooajal palju paremat mängu näidata, kui eelmisel hooajal.. Nii et kui need 2 nime juurde tulevad, saab seal päris tugev ja tervitatav konkurents olema.

                            Kommentaar


                              Ramsey on tubli olnud, kuid mingid imelikud kinnikiilumised tulevad ikka sisse. Kui ta nendest väljamõeldud probleemist suudaks vabaneda, siis... suudab teda ainult üks tuntud täklaja peatada.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Ramsey on sitt olnud, kuid mingid head mängud tulevad ikka sisse. .
                                Nii on õige.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X