320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Ferguson: "We've made a bid (for Van Persie), Arsenal have been trying to negotiate with other clubs. Hopefully, he comes our way."
    The sunis on punanina päris solvunud, et Arsenal ei suhtle üldse normaalselt Van Persie teemal ja et miks nad nii küll teevad. Et krt on ikka pahad-pahad, et ei taha oma rünajat konkurendile ära kinkida.

    Kommentaar


      Kui see Song jonnib, siis see on ikka sama jabur kui VP asi.
      Tema alguse aastatel sai ikka teist kõvasti poputatud, polnud kindel, kas ta üldse elamagi jääb, ikka väga rangjalgne oli tema jooks.
      Samas võibolla tõesti meedia poolt üles keerutatud see asi. Päris hästi ei saa ikkagi aru, miks peaks mees, kellest on just saamas/saanud üks meeskonna selgroolüli, kuskile teiseks neeruks minema.
      Kui see nigga ja bling-bling asi muidugi välja arvata.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
        Samas võibolla tõesti meedia poolt üles keerutatud see asi. Päris hästi ei saa ikkagi aru, miks peaks mees, kellest on just saamas/saanud üks meeskonna selgroolüli, kuskile teiseks neeruks minema.
        Kui see nigga ja bling-bling asi muidugi välja arvata.
        Barca huvi pidavat tõene olema. 25m naelast hinnasilti ma ei usu, pigem 15. aga isegi kui Sahin tuleb, siis on minu jaoks liiga suur verevahetus (Song, RVP). Tingivas kõneviisis jätkates, kui Walcott ka peaks lahkuma, on ühekorraga kolm eelmise hooaja põhimeest läinud ja mis sest, et asendused sisse toodud, võtab meeskonna käimasaamine kõvasti aega.

        Kui ülalolev spekulatsioon peaks täide minema, poleks üleminekubisnis kokkuvõttes nii roosiline midagi.

        P.S. Ahjah, tsiteerisin ju ka blingblingi ja niggat. See on kindlasti peamine faktor, koos Dein juunioriga.
        Supplies!

        Kommentaar


          50 miljoni naelase üleminekusumma juures ei läinud Torres kindlasti Chelseasse 'teiseks neeruks'. See, et ta oodatust vähem mänguaega on saanud, jääb siiski vaid tema olematu vormi taha.

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            The sunis on punanina päris solvunud, et Arsenal ei suhtle üldse normaalselt Van Persie teemal ja et miks nad nii küll teevad. Et krt on ikka pahad-pahad, et ei taha oma rünajat konkurendile ära kinkida.
            Ilmselgelt isegi mõte Wengeri peas, et VP mängiks Unitedi edurivis, kus tema ümber on Rooney, Kagawa, Nani, Valencia, Scholes tekitab talle külmavärinaid ning üritab seda vältida igal juhul . Paberil tunduks asi ikka päris hirmsana.

            Kommentaar


              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Ilmselgelt isegi mõte Wengeri peas, et VP mängiks Unitedi edurivis, kus tema ümber on Rooney, Kagawa, Nani, Valencia, Scholes tekitab talle külmavärinaid ning üritab seda vältida igal juhul . Paberil tunduks asi ikka päris hirmsana.
              Ei tundu. Tõsiselt ka.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Ilmselgelt isegi mõte Wengeri peas, et VP mängiks Unitedi edurivis, kus tema ümber on Rooney, Kagawa, Nani, Valencia, Scholes tekitab talle külmavärinaid ning üritab seda vältida igal juhul . Paberil tunduks asi ikka päris hirmsana.
                Ei tundu eriti - praeguses Arsenali koosseisus oleks ehk hirmsam isegi

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Ei tundu. Tõsiselt ka.
                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Ei tundu eriti - praeguses Arsenali koosseisus oleks ehk hirmsam isegi
                  Seeni olete söönud? Scholes on igasuguses koosseisus hirmus! Kunagi ei tea, kelle jalaluud murduda võivad.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Seeni olete söönud? Scholes on igasuguses koosseisus hirmus! Kunagi ei tea, kelle jalaluud murduda võivad.

                    Kommentaar


                      Imeline diskussioon.

                      Loogiline, et AW ei taha RvP'd ManUtd'sse müüa. Viimased jutud, et RvP agent tahab igasugu tehingust £4m enda tasku pista muudab müümist veelgi raskemaks (mis on minu silmis hea).

                      Kommentaar


                        RvP Unitedisse oleks skandaalne, Ca$hley tasemel, kui mitte hullemgi. Adekad ja muud väiksemad lesbid kahvatuks selle kõrval. Aga ma loodan, et tegu on lihtsalt sellega, et tema esimesed valikud Juventus ei jaksa või ei taha Arsenali küsitavat summat välja köhida (kuna pakub väga suurt palka juba niigi) ja City ei saa enne osta kui on müünud (aga Adekas ajab sõrgi vastu). Viskinina lihtsalt tahab ka õnne proovida, aga Arsene'i vastus on väga konkreetne ei kuna klubi ilmselt eelistaks teda Itaalia poole suunata. Ja teise variandina oldaks Cityga nõus. Ja akna lõpuks üks kahest esimesest ka läbi läheks siis.



                        Jäämise variant ilma või lausa pikendusega on roosa unenägu hetkel minu jaoks.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          ei usu , et rvp maha müüakse ,pigem lastakse ta järgmine aasta tasuta ära.

                          Kommentaar


                            avaldan sügavalt isiklikku arvamust, et hoidke see varahall madalmaa kabi endale. 20milli hilis kahekümnendates, viimase lepingu aasta peal ning elus ühe ultrahooaja (skoorind plus terve olnud) teinud venna eest meeskonna poolt, kus juba mängib neli ründajat, kellest kolm peaks paugutama hooajal miinumum 15 kotti ja neljas 25, on juba mus segadust külvanud. kui rahanutsakut peaks mingi ime läbi kergitama ja antud kodanik manchesteri toodama, saadaksin peale kahe nädalast ahastusperioodi ja "mida v*ttu"-tamist safile kirja, et noh, papa on vist liigselt viskit karistanud!?!.

                            siinkohal palun end mitte valesti mõista: rvp on mu jaoks üpris neutraalne mängumees, kuigi tema eriti jabur käitumine koondise- ja kaasmaallase kruliga alandas respektipügalat paar pulka, aga kogu see ettevõtmine tundub manku seisukohast nii totter, et kui saaks safi tegudest/mind-gamedest rohkem aru, hakkaks ilmselt paha.

                            jäägu londonisse või mingu mandrile, psg'sse näiteks.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Veidi naljaks on lugeda seda Kruli ja respektipügala juttu. Tavali banter, Krul alustas juba esimesel poolajal ajaviitmist ja RvP kapteni ja kaasmaalasena käskis tal end kokku võtta. Sõnelesid veidi ja Robin oli see, kes viimasena ja paremini naeris. Leilis Kruli oli tolle NuFCi mängu lõpus vägagi amüsantne vaadata.

                              Veel naljakam on lugeda mingitest respektipügalatest mänkufänni suust. Arvestades millised legendaarsed knutid selles klubis mängivad/on mänginud. No ma ei tea. Mul on näiteks tohutu respekt Ashley sukeldumisoskuse ees, world class. Ja härra juukseimplantaadi vahepealsed seiklused lõbutüdrukutega ja lepingumäss on ka ikka respekti väärt. Ja kui juba hakkasime, siis see Walesi võlur on ka ikka maagiline püss - petta oma naist armukesega, ja petta neid mõlemaid OMA VENNA naisega on ikka täispüstilõppulme, eino respekt. Päriselt. Hr ferdidand see eest sõitis samal ajal autoga, purjus nagu ikka. Ning kui kapten Evral koondises mässamise ja meedias klouni mängimise kõrvalt aega peaks üle jääma, vaatab ta juutuubist koos karlosteevesiga ühe eelmise kapteni vägitegusid. Teate küll see vend kes arvas, et oleks jumala lahe teise venna põlv pooleks hüpata. No ma ei tea noh. Reptsept noh.

                              Kuigi RvP viimaste tegutsemiste valguses sobiks ta sinna knutiklubisse kenasti siis nulliks selline vangerdus kogu üleminekusuve positiivse emotsiooni korralikult ära. Kui ma oleks Arsenalis mängiv varahallinev madalmaa kabi, ei tõmbaks ma seda ruudulist paska ka miljoni püssitoru ähvardusel selga.

                              Kommentaar


                                Ja kuidas ma sain üldse unustada sellised austust väärivad vennad, nagu seda olid vennad Nevilleid. Ja Crissu noh, fantast mees oli manus noh. Sukeldus ja värki, kui enam ei viitsinud teinekord siis vahetas end ise välja nagu õige mees kunagi. Perse ma lähen praegu kohe austusest lõhki noh, nii palju on seda lihtsalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X