320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja kuidas ma sain üldse unustada sellised austust väärivad vennad, nagu seda olid vennad Nevilleid. Ja Crissu noh, fantast mees oli manus noh. Sukeldus ja värki, kui enam ei viitsinud teinekord siis vahetas end ise välja nagu õige mees kunagi. Perse ma lähen praegu kohe austusest lõhki noh, nii palju on seda lihtsalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas coco
      just nagu keegi oleks tervet arsenali amoraalseks pätikambaks nimetanud.

      milleks teise inimese väikese isikliku arvamuskillu peale sellisesse poolhüsteeriasse laskuda, aru ei saa.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        coco, ma ei tea, miks sa nii vara - või nii hilja? - üleval oled, aga äsjased kaks kirjutist olid küll nõrgad, sest
        *nii pikalt ei ole ilus palliplatsi kõrval toimuvast kirjutada (diveley young erandiks)
        *muidu oled gunneritest ju vaat, et kõige asjalisem, kelle põhjalikke kirjutisi alati hea lugeda
        ja mis kõige hullem:
        *jutu point oli ju täiesti teine.
        remargina mainin, et ega manku fännid täääiesti turbad ka ei ole. eks erinevad poisid teevad erinevaid lollusi ja kuidas see kellegi respekt-o-meetrit mõjutab, on igaühe enda jant ja maitse asi, absoluutset eetikajeesust pole mõtet ega tegelikult ka võimalust ühegi klubi toetajal mängida; pajad-katlad, tead küll. mis giggsi puudutab, siis persekeppigu minu poolest kõikide brittide naisi, vutijumalust see talt vähemaks ei võta.

        oeh. nüüd sai taas mittemillestki kirjutatud, aga mõte jääb üheseks: rvp, palun ära tule unitedisse, sest sind lihtsalt pole sinna vaja.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          rvp, palun ära tule unitedisse, sest sind lihtsalt pole sinna vaja.
          +1, ründavat kvaliteeti nii, pigem juba las berba jääb

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            milleks teise inimese väikese isikliku arvamuskillu peale sellisesse poolhüsteeriasse laskuda, aru ei saa.
            läheb peegli ette
            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

            Kommentaar


              Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
              läheb peegli ette
              et enam ei avalda mitte keegi siin mitte ühtegi isiklikku arvamust?

              viitasin just sellele, et nutumeeter tühja koha pealt nii punases ära käis. ja peegel on niigi ammu kõver.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Siinkohal pean vastasleeriga nõustuma. Pika purske asemel saanuks vastata palju lühemalt:

                Supplies!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  See gif on täpselt see koht, kus RvP minu jaoks kundistus, edasine on vaid veendumust kinnistanud. Aga leili minna selle peale, et teisme- ja keskea vahel olev mees üle aisa lööb, on küll jabur. Kõigepealt minge käige koos isaga DNA testil ära.
                  Hee, midagi läks valesti? Kas mitte emaga?
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Irv, kuidas keegi
                    Valesti said aru, see, et sa isaga testile lähed ja välja tuleb, et ta polegi su isa, siis lõi üle asia ikka ema, mitte isa. Et ses mõttes, kas keskeale lähenev isa lööb üle või alla aita, see nüüd sealt dna kontorist küll välja ei tule, eks.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      No ma väga vabandan, kui kellelegi liiga tegin. Mu leekiv armastus teie klubi vastu on liiga suur, et vait olla. Eriti kui manufännid tulevad ja mängijatest ja respektist rääkima hakkavad. Ja kui algargumendiks on midagi nii tühist, kui mängusisene mängijatevaheline banter.

                      Aga tundub, et foorumi moraalijüngrite moraal on natuke väärastunud. On normaalne oma naist petta ja mida muud aga nii kui sa väljakul midagi ütled või zestikuleerid oled kohe knut valmis.

                      Arvestades milliseid Johnterrysid vutimaailmas liigub, ei ole muidugi millegi üle imestada. Aga kui mõelda millistele legendaarsetele knutidele mäntsester läbi viimase paari dekaadi peavarju on pakkunud, võiksid manu fännid jääda pelgalt mängijate oskuste ja tulemuste arvustamise juurde. Nii oleks õige.

                      Mis puudutab RvPd ja teie seisukohti, et polegi vaja ja las berba jääb jms. Siis tegemist tundub olevat umbes sarnase psühholoogilise fenomeniga, kui keegi tahaks näiteks endale DB9t aga teab väga hästi, et tema reaalsus on oma Galantiga edasi sõita. Teoorias mahuks 2010ndate RvP suhtkoht iga meeskonna põhikoosseisu. Selle koha pealt ei ole midagi rääkida. Palju asisem arutelu oleks selle finantsiline mõtekus. Maksta 20-25 milkut 29 aastase mängija eest ja pakkuda talle leping, mis läheks veel ca 50 miljonit saareraha tema kestvusaja jooksul ostvale klubile maksma. Vot selle mõtekusest võiks rääkida.

                      Ja mis puudutab seda üleminekuprospekti, siis nüüd oleks kohane see RvP gif.

                      Kommentaar


                        keegi polegi teda knutiks ristinud (edit: aaa, shit - stok just sai jaole, aga kurat sellega), tegemist on pigem sinu liigagara tuletusega, (edit: ) vähemalt minu postituse puhul (/edit). kui ta (rvp) mõned enda seigad vahele jätaks, oleks tegemist (minu jaoks, siis) väga muheda mehega, nagu hollandlane muiste. samas - tema Vastu ei ole ka endiselt midagi, blank karakter ühesõnaga.

                        berba nimetamine galandiks, sellal kui rvp on db9...pfff. berba on peast ja persest täiesti f40. võimalikult objektiivselt hinnates on mõlemad mehed enda parimatel päevadel maailma top ründajad, ühel neist oli lihtsalt parim päev mõni aasta tagasi ära.

                        lisaks. võin ka jalgpalluritele liiga teha, aga puhkusele, sõtta või metsa seenele ei läheks vist mitte ühegagi neist või siis kaduvväikse protsendiga. vanaema- või vennanaisenikkujad, roolijoodikud ja mis iganes nad ka poleks või tuleb sulle üllatusena, et nende aju on programeeritud (tihti ainult) palli ühe värava all ära teise väravasse taguma? (retooriline)
                        vähemalt kaks korda nii alatu, kui manku fännide jutt respektist, on arse fänni pool mainitav "ruuni tahtis ka ju ära minna". jep, tahtis, aga siis topiti suu raha täis ja öeldi: "lits, mängi." ja lits mängib. kogu see roo-rant kestis mingi...nädal? kaua rvp kiunund on? (retooriline2)

                        sellest ca 50st milkust ma tegelikult peaasjalikult ka rääkisin, illustreerides seda näitega, et rvp pole nii khuul kutt, et tema ülemaksmine äge oleks. makstaks nt cabaye või tiote eest 25m, oleks (mul) saviola.

                        seega liigne ägestumine, mida ei pane ma sulle üldse pahaks, sest keegi ei lase enda tiimi kapitääni - kui ta jääma peaks, tahaks näha kui sirge molliga talle see pael uuel hooajal ulatatakse - kohta sitta rääkida.
                        jäägem sõpradeks.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Tapmiste, röövimiste, pettuste, vägistamiste jms on ka inimsugu aegade algusest peale tegelenud. Mõistagi ei saa me kõiki ühe puuga mõõta ja naisepetmine tundub nende kõrval õige süütuna. Aga minu silmis ei saa endale tänapäeva jalgpallur, kes on tihti globaalne superstaar ja rollimudel paljudele noortele üle maailma, endale sellist asja lubada. Näiteks mul oli tegelikult, piinlik tunnistada, tohutu respekt Giggsi kui mängija ja inimese vastu aga kui need huvitavad seigad tema eraelust välja tulid kadus see kõik hoobilt. Sellesmõttes, et kui sa just ilmtingimata pead oma naist petma siis tee seda. Aga ära tee seda litside või oma venna naisega. Ja kui sa oled profijalgpallur, siis tee seda nii et see välja ei tuleks.

                          Mul nii hea mälu ei ole, et ma kõiki mänge detailselt mäletaks aga ma kujutaks ette, et enne seda intsidenti toimus antud mängijate vahel varem mingi vastasseis. Järelikult oli Kelly knutitsemise ära teeninud.

                          Ma rõhutaks veelkord, igasugune platsil toimuv meeste vaheline sõnelemine ja värk on ju täiesti normaalne. Seda juhtub eesti 4ndas liigas ja juhtub premieris. Juhtub igal pool ja on täiesti tavaline. Keegi sõitis sulle ennem sisse või sõimas pedeks, ikka on hea natuke samaga vastata. Senikaua kui päris rassismini ei lange, andku minna. Ongi natuke meelelahutust fännidele. Aga minu jaoks on jalgpalluri tõeline mõõdupuu see, kuidas ta end platsiväliselt üleval peab. Kas talle meeldib käia transseksuaalsetes prostituutides ja baarides lällamas ja tänaval autosid lõhkumas või teadvustab ta endale, et ta on sportlane ja avaliku elu tegelane, ja käitub vastavalt. Mulle näiteks ei mahu pähe, kuidas mõned jalgpalli supertalendid saavad olla nii rumalad, et oma potensiaalse karjääri platsivälise käitumisega tuksi keeravad. Brasiilia jalgpallurid tuleksid kohe meelde aga eks selliseid kirkaid kriite on muidugi igal pool.

                          Tuleb välja, et ei olnud kõige õnnestunum metafoor, kui sa berbat ja AM sealt kokku suutsid panna.

                          Kommentaar


                            am?

                            ma olen su jutuga päri, eeskujud ja what not ning loomulikult tõmbasid nt giggsi asjad veits midagi kuskilt alla, keegi ei õigustagi seda. iga fänn vm teeb valiku, et kui palju mõne mängija misiganes lollus selle mängija kuvandit tema silmis kuhu liigutab.

                            siinkohal leian, et väljakuvälised ebamoraalsused ja väljakupealsed zestid on valed (supriis, raisk!). ole nagu bellamy ja mölise pooleks ennast, aga kui läheb läheb sõrmede-rusikate-pihkude viibutamiseks, siis see on juba gei. tulemuseks - palun väga - kasvõi siukesed gifid. (kusjuures olen otsinud ja mitte leidnud käed puusas bellamy gif, kelle suu käib nagu kohviveski ja eeldan, et ta ei rääkinud kui ilusti tal eile kodus kaminas tuli põles. mitte, et seda ei oleks, aga oluliselt raskem leida kui nt antud rvp oma.)

                            ja see on muidugi kõva 21se sajandi topeltstandard, et mina võin nt nigel de jongile öelda, et ta on munandikotist pedofiil, kelle õde ja naine on üks isik ning ema külahoor, kes pole siiani veendunud, kes nigeli isa on...ja kõik on ok, aga kui ütled, neeger, lähed peaaegu vangi. a see on juba teine teema ning siinnegi ohv-topik läheb käest.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Veidi midagi asjalikku ka:
                              Vela lahkumine Real Sociedadi on nüüd ametlik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Jätkakem nüüd Arsenali teemadel. Kas see odekolonni mäng on osa Podolski diilist või asjaolude juhuslik kokkulangevus?
                                Eks ikka osa diilist.

                                Vaimule tervendav on lugeda aegajalt selliseid kirjatükke

                                Ega keegi ei ootagi, et pime üleöö nägijaks saab, aga lootus on, et terve järgmise hooaja kogustatistika kaitse tugevuse osas ikka parem tuleb kui eelmine hooaeg. Ükskõik kas Bould osutub treenerina õnnestunuks või mitte - antud verevahetus Rice->Bould ja ka kõik muu, mis sellega kaasnes (Banfield jne ) - kõik see oleks pidanud juhtuma juba hooaeg kaks tagasi.

                                Paluks nüüd veel kiireid uudiseid, et "Walcott uuendab lepingut" ning "kaptenipael vahetas omanikku" stiilis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X