320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Perses! Sellist sita loopimist ma poleks kull Van Perselt oodanud. Potentsiaalsest Arsenali legendist tillilakkujaks! Way to go bro!

    Kommentaar


      Nagu ma isiklikult härr Coco,le sõnumeerisin "teeme väikse aafrika shaman ringi et persie saaks 9 kuud vigastuse, ehh". Ei ole küll Arsenali fänn aga pigem Arsenal kui Manu
      The One and Only

      Kommentaar


        Ma olen tavaliselt rahulik inimene ja teistele halba ei soovi aga tõesti Robin, murra jalg t*rapea.

        Kommentaar


          lol, mida te mölisete ta üle, mees tahab lihtsalt khmmm.. karikaid ka võita

          Kommentaar


            nüüd peaks Wenger uue ründaja tooma.Giroud ja Podolski jäävad pikal hooajal kahekesi hätta.Wenger peab loll olema kui Chamakhi peale lootma jääb.Bendner vaevalt enam klubi eest mängida tahab ja vaevalt ta ka oma arengus järgmist sammu on teinud

            Aga rvp sittus ennast selle otsusega kenasti täis.terve suve jooksul tegi ikka mõnusat kino ja mina teda enam arsenali särgis platsile jooksmas näha poleks tahtnud.8 aastat klubis.enamus aega laatsaretis ja korralikult mängis vaid 1 ja pool hooaega.ta peab olema Wengerile tänulik,et ta teda nii kaua üldse hoidis ja temasse uskus.oleks olnud peatreener keegi teine poleks rvp see kes ta on praegu.

            südamest loodan,et rvp põrub manus kenasti ja Rooney,Welbeck,Chicharito ja Berbatov on tasemel.

            tahaks veel lõpetuseks midagi väga roppu õelda, aga jääb seekord ära

            Kommentaar


              Pigem on mul küsimus , kes teda asendama oleks vaja tuua , Lewa ? Huntelaar ? Higuain ? Mul pohui tooge keegigi või putsi tooge kasvõi parem ojamaa , mängib ikka paremini kui marokolane . aga ilmselgelt asendus 17 aastane nooruk kes jõuab 8 aasta pärast persie tasemele ja siis maha müüakse . Uus kapten Vermalaen ?

              Kommentaar


                Tea miks kõik nüüd nii jubedalt tiltis on, RVP oli ka kunagi mul üks suuri lemmikuid, kuid hetkel õnneks ei tunne ma suurt midagi, tühjus. Tea kas see on karastus eelmiste nö suurte lahkumisest, juba paari kuine leppimine, või lihtsalt pole mulle veel pärale jõudnud/ei kujuta ette seda võigast pilti manu särgis.

                Teist sama head hooaega ta nagunii ei tee. Tabab sama saatus mis teisigi Arsenalist lahkujaid.

                Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
                Uus kapten Vermalaen?
                Tõenäoliselt, ja oleks meeldiv.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  lol, mida te mölisete ta üle, mees tahab lihtsalt khmmm.. karikaid ka võita
                  Arsenalil pold piisavalt ambitsiione ? toodi podolski , giroud ja carzola vb veel sahin kas selle meeskonnaga ei siis võimalik tiitleid võita olles ise veel kapten ? tõsine cunt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
                    Arsenalil pold piisavalt ambitsiione ? toodi podolski , giroud ja carzola vb veel sahin kas selle meeskonnaga ei siis võimalik tiitleid võita olles ise veel kapten ? tõsine cunt
                    Ärme nüüd trolli konksu nii kergelt ka alla neela. Eriti kui veel tegu nii lahja üritusega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kris866 Vaata postitust

                      südamest loodan,et rvp põrub manus kenasti ja Rooney,Welbeck,Chicharito ja Berbatov on tasemel.
                      Twitteris liiguvad jutud, et Chiquita mõtleb klubivahetusele....Berbatov ja Welbeck on kenasti pingil nagu ikka....seega RVP-le on ruumi küll Mis arvate kas ta saab nv juba mängu? Ise pakun, et vahetusest teeb debüüdi.

                      Kommentaar


                        no arsenal võiks ju Chicharito vastu tuua aga reaalsus on see,et tuuaks tõesti mingi noor kellel läheb vähamalt 5 aastat,et väravaid lõõma hakkaks

                        Kommentaar


                          Lits mees.

                          Kommentaar


                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              Kunagi ammu käisid mingid Matías Suárezi jutud. Kui peaks spekuleerima, siis millegipärast ütleb mul nö kõhutunne, et sinna väike panus panna.

                              Kommentaar


                                Jättes tunded kõrvale on tegu finantsiliselt väga hea tehinguga#acmilanteab

                                Kommentaar

                                Working...
                                X