320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Transferi-doominod ootavad langemist.
    NAgu näha siis üks klots otsustas sinna auku langeda kuhu ta lähipäevil ähvardamas oli.

    Personaalsel tasemel on jälestusväärne, et Arsenali kapten üldse suudaks flirtida sellise kohutava ideega rääkimata siis selle realiseerimisest. Mis muidugi lihtsalt taaskinnitab tänapäeva jalgpalluri profiili. Kui mäntsesteris on spetsialistide palgad 3x suuremad kui londonis, on täiesti mõistetav et spetsialist tahab ka sinna tööle minna. Süü lasub vist pigem naiivitarist fännidel, kes ei viitsi kurvale tõele näkku vaadata, et enamus jalgpalliklubisid on korporatsioonid ja jalgpallurid on vaid nende ülemakstud töölised. Kahju on ka sellest, et Robin otsutas suure laia kaarega kuseda Arsene'i, klubi ja fännide peale. Ja mis peamine, oma legendistaatusele. Selle asemel, et võibolla 10 aasta pärast Grove'i ees oma kuju imetleda läheb ta gunnerite folklooris ajalukku, kui kõige knutim kapten üldse.

    Finantsiliselt on tegemist suurepärase tehinguga kui 24miljonit saareraha paika peab. 29 aastase klaasisist liigestega ründaja(sic) eest on väga magus. Klubi võit on veelgi suurem, liidame sinna ca 40-50 milkut mis säästetakse tema lepingu pealt ja tuju läheb heaks kohe.

    Klubi tasemel on hea, et asi lõpplahenduse leidis. Küll väga inetu aga mis seal ikka, parem inetu lõpp kui lõputu õudus nagu öeldakse. Saab hooaega alustada puhtalt lehelt ja loodetavasti uue värske entusiasmiga. Kui eelmise suve lõpus valitses väidetavalt riietusruumis väga negatiivne meeleolu mis kajastus ka meie hooajalguse tulemustes, siis ei näe ühtegi põhjust miks see seekord nii peaks olema. Klubisse toodi kolm tasemel mängumeest ja loobuti ühest knutistunust. Mis seal ikka, erinevalt Robinist, mulle näiteks väga meeldib see suun, kuhu klubi hetkel liikumas on. Ja muidugi tõele au andes, siis Robin lasi oma avaldusega endale sellesmõttes korralikult jalga, et suhtkoht keeruliseks muutis see temajaoks tuldud kaldale naasmise. Arvestades, et ta selle silla erksa leegiga maha põletas. Ja ju siis ei olnud Juventus või kes iganes sellist investeeringut nõus tegema. Ja jäämine ning parandustöö tegemine ei tundunud ahvatlev.

    Aga mis seal ikka. Sul oli valida klubi legendi, ühe hea jalgpalluri kes otsustas mis iganes põhjusel välismaale mängima minna, ja totaalse knutistumise vahel ja sa valisid viimase. Tehes seda kaptenipaelaga. Break a leg.

    Kas on veel mõni ahv, kes arvab et on liiga hea klubi jaoks? Kui jah, siis paluks ta ka sinna kuskile mäntsesteri poole teele panna. Võiks äkki paar aastat nii saada, et kõik mängijad teadvustavad endale mis privileeg on endale klubi särk selga tõmmata. Ja lõpetuseks lähen ohverdan jalgpallijumalatele ühe põdra, et andku need meile kuulsusrikkamaid aastaid kui knutiklubile. Allah akhbar!

    Kommentaar


      Perses! Sellist sita loopimist ma poleks kull Van Perselt oodanud. Potentsiaalsest Arsenali legendist tillilakkujaks! Way to go bro!

      Kommentaar


        Nagu ma isiklikult härr Coco,le sõnumeerisin "teeme väikse aafrika shaman ringi et persie saaks 9 kuud vigastuse, ehh". Ei ole küll Arsenali fänn aga pigem Arsenal kui Manu
        The One and Only

        Kommentaar


          Ma olen tavaliselt rahulik inimene ja teistele halba ei soovi aga tõesti Robin, murra jalg t*rapea.

          Kommentaar


            lol, mida te mölisete ta üle, mees tahab lihtsalt khmmm.. karikaid ka võita

            Kommentaar


              nüüd peaks Wenger uue ründaja tooma.Giroud ja Podolski jäävad pikal hooajal kahekesi hätta.Wenger peab loll olema kui Chamakhi peale lootma jääb.Bendner vaevalt enam klubi eest mängida tahab ja vaevalt ta ka oma arengus järgmist sammu on teinud

              Aga rvp sittus ennast selle otsusega kenasti täis.terve suve jooksul tegi ikka mõnusat kino ja mina teda enam arsenali särgis platsile jooksmas näha poleks tahtnud.8 aastat klubis.enamus aega laatsaretis ja korralikult mängis vaid 1 ja pool hooaega.ta peab olema Wengerile tänulik,et ta teda nii kaua üldse hoidis ja temasse uskus.oleks olnud peatreener keegi teine poleks rvp see kes ta on praegu.

              südamest loodan,et rvp põrub manus kenasti ja Rooney,Welbeck,Chicharito ja Berbatov on tasemel.

              tahaks veel lõpetuseks midagi väga roppu õelda, aga jääb seekord ära

              Kommentaar


                Pigem on mul küsimus , kes teda asendama oleks vaja tuua , Lewa ? Huntelaar ? Higuain ? Mul pohui tooge keegigi või putsi tooge kasvõi parem ojamaa , mängib ikka paremini kui marokolane . aga ilmselgelt asendus 17 aastane nooruk kes jõuab 8 aasta pärast persie tasemele ja siis maha müüakse . Uus kapten Vermalaen ?

                Kommentaar


                  Tea miks kõik nüüd nii jubedalt tiltis on, RVP oli ka kunagi mul üks suuri lemmikuid, kuid hetkel õnneks ei tunne ma suurt midagi, tühjus. Tea kas see on karastus eelmiste nö suurte lahkumisest, juba paari kuine leppimine, või lihtsalt pole mulle veel pärale jõudnud/ei kujuta ette seda võigast pilti manu särgis.

                  Teist sama head hooaega ta nagunii ei tee. Tabab sama saatus mis teisigi Arsenalist lahkujaid.

                  Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
                  Uus kapten Vermalaen?
                  Tõenäoliselt, ja oleks meeldiv.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    lol, mida te mölisete ta üle, mees tahab lihtsalt khmmm.. karikaid ka võita
                    Arsenalil pold piisavalt ambitsiione ? toodi podolski , giroud ja carzola vb veel sahin kas selle meeskonnaga ei siis võimalik tiitleid võita olles ise veel kapten ? tõsine cunt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
                      Arsenalil pold piisavalt ambitsiione ? toodi podolski , giroud ja carzola vb veel sahin kas selle meeskonnaga ei siis võimalik tiitleid võita olles ise veel kapten ? tõsine cunt
                      Ärme nüüd trolli konksu nii kergelt ka alla neela. Eriti kui veel tegu nii lahja üritusega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kris866 Vaata postitust

                        südamest loodan,et rvp põrub manus kenasti ja Rooney,Welbeck,Chicharito ja Berbatov on tasemel.
                        Twitteris liiguvad jutud, et Chiquita mõtleb klubivahetusele....Berbatov ja Welbeck on kenasti pingil nagu ikka....seega RVP-le on ruumi küll Mis arvate kas ta saab nv juba mängu? Ise pakun, et vahetusest teeb debüüdi.

                        Kommentaar


                          no arsenal võiks ju Chicharito vastu tuua aga reaalsus on see,et tuuaks tõesti mingi noor kellel läheb vähamalt 5 aastat,et väravaid lõõma hakkaks

                          Kommentaar


                            Lits mees.

                            Kommentaar


                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                Kunagi ammu käisid mingid Matías Suárezi jutud. Kui peaks spekuleerima, siis millegipärast ütleb mul nö kõhutunne, et sinna väike panus panna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X