320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arsenal.com tänase pre-match Press Conference teema:

    * Vermaelen is new captain, Arteta vice-captain

    Nagu võis kindel olla siis Verminaator kapteniks. Arteta on mõneti üllatav mõneti mitte üllatav valik.

    Lisaks siis natukese halvemad uudised:
    ** Koscielny and Oxlade-Chamberlain sidelined
    ** Walcott, Cazorla to be assessed

    Pekki ma kardan seda laupäevast mängu sest võib juba 75% kindel olla, et platsile jookseb Abou Diabolical

    Kommentaar


      Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
      See pole küll Londoni tänav, aga protsess on siiski juba käivitunud. Need vist norrakad.

      Me küll särke ei põletanud kui Silvestre Arsenali läks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Yorro Vaata postitust
        Me küll särke ei põletanud kui Silvestre Arsenali läks.
        Noo, vaevalt oli teil sooja või külma kui Silvestre lahkus. Pole kaugeltki samaväärne olukord.

        -e- njamh, guud point, Katk.

        Kommentaar


          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
          Noo, vaevalt oli teil sooja või külma kui Silvestre lahkus. Pole kaugeltki samaväärne olukord.
          Kahtlen, et neil polnud sooja ega külma. Täitsa kindel et kõik Manu fännid hõiskasid ja tantsisid rõõmust, et tast lahti said ning boonusena neile olime meie veel nii lollid et ostsime ta.

          Kommentaar


            Algselt postitas Andres. Vaata postitust
            Noo, vaevalt oli teil sooja või külma kui Silvestre lahkus. Pole kaugeltki samaväärne olukord.
            Keegi ei ostnud lihtsalt tema nimega särke. Lisaks on see ideaalne näide, miks ei tohi nimega särke osta. Jätke meelde ja ärge korrake teiste vigu.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              OFFICIAL: RvP to Manure
              Kahju. Lootsin, et failib medicalis... edu talle, aga mitte tema meeskonnale.

              Tsiteerime Arsene'i on other team news… :
              "We have a few tests today because some players came back today [from internationals] and played 90 minutes, like Cazorla in Puerto Rico. Some players like Song have little knocks. We will see about them today."

              Kasutades Google Wenger translatorit siis Song deal to Barca is 99,9% done.

              Liiguks nüüd kiirelt turul ja tooks Sahin'i sisse.

              Kommentaar


                Sahin ei saa olla Songi otsene asendaja. Pole ju päris sama tüüpi mängijad. Sahin on madalal poolkaitses mängiv mänguijuht (sarnane pigem Wilshere`ile), kuigi The only one (või mis iganes ta oma uueks hüüdnimeks soovis) suutis talendikat türklast lausa äärekaitses mängitada. Kui Song läheb peab Wenger tema asemel Coquelini või näiteks Frimpongi kasutama või siis kedagi uut vaatama.

                Edit: Nojah Diaby ka, kuigi minu arvates on ka tema pisut ründavam mängija, kui üks tüüpiline kaitsev poolik peaks olema.

                Kommentaar


                  OK, spekuleerin siis kah natuke:

                  ------SZCZ
                  Jenks-Pikk-(C)-Gibbs
                  ---Arteta-Diaby
                  Välk---Päka---Laup
                  -------Polt

                  Varu: Fläpp, Pontsu, DJ, Coq, Ökul, Šamahh, Ilusmees

                  Njah, keskväli on (pingil) hõredavõitu. Vbla Rämsi või SongBilong siiski pingil.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Song ka siis l2inud mees ?

                    Kommentaar


                      Wenger: Song could leave

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Keegi ei ostnud lihtsalt tema nimega särke. Lisaks on see ideaalne näide, miks ei tohi nimega särke osta. Jätke meelde ja ärge korrake teiste vigu.
                        Õnneks pole ise sellist viga teinud, et mängijanime või numbriga särk osta, ning pole ka plaanis. Klubi on suurem kui ükski tema mängija javärkisärki.

                        Algselt postitas nr9 Vaata postitust
                        Song ka siis l2inud mees ?
                        Kuid Songi minek on küll äärmiselt kurvastav, pole küll veel 100% diil, aga suitseb ja lõhnab sedaviisi. Kardetavasti teda samaväärselt ei asendata ka.

                        Kommentaar


                          ei saa mina aru mis vajadus on Laul ära müüa...lepingut ju veel piisavalt järel.küll hakkab suhtumist ka muutma kui veits magusama lepingu saab

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Keegi ei ostnud lihtsalt tema nimega särke. Lisaks on see ideaalne näide, miks ei tohi nimega särke osta. Jätke meelde ja ärge korrake teiste vigu.
                            Oleneb. Mina olen näiteks oma elus ostnud ainult ühe nimega särgi ja valik õnnestus. Kanda võib igavesti. Carra.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Oleneb. Mina olen näiteks oma elus ostnud ainult ühe nimega särgi ja valik õnnestus. Kanda võib igavesti. Carra.
                              Ja ma pojale sain eelmine aasta just RvP nimega eemalvormi...

                              btw. Carra nimega särgi üle ma nii õnnelik poleks, oli ise Evertoni fänn noorena plus minu silmis jääb mänguoskus vajaka.
                              Samas teie jaoks suht legend. Sama võivad Pooli fännid vast arvata Adamsi ja Keowni nimelistest särkidest

                              Kommentaar


                                No kuni viimase ajani tundus Rvp sàrk sama safe bet nagu Lampard või Gerrard vms. Aga sàh sulle. Olgu mis on tho, oma klubi särki ikka ei põletaks ju. Kingiks vähem põhimõttelisele sugulasele või otsiks pirolt Lembitu üles vöi mida iganes. Kurb vaadata.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X