320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vale teema.
    Supplies!

    Kommentaar


      Mitte paha pärast, aga ma naersin selle esimese tuima nutmegi peale rohkem kui normaalne oleks

      Aga vale teema jah
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        NOthing to see here- sai topelt raibe

        Kommentaar


          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
          Vale teema.

          Vahet pole ju. Songast võib igal pool rääkida - emotsioonivaba teema. Näiteks mu automehhaanikul oli ka song hiljuti - käis lõikusel ja puha.

          Kommentaar


            Ma ei saa aru, kas ta läkski sinna selleks, et Barca vennad seisaks ringis tema ümber ja ta jookseks edutult pallile järgi koguaeg?
            Seda ta sai Arsenalis ka teha ju...

            Kommentaar


              Kui Sahin peaks tõesti tulema Arsenali, siis huvitav kuidas Sahin ja Podolski läbi hakkavad saama?
              Meenutuseks väike video: http://www.youtube.com/watch?v=8_pEj3myo50

              Kommentaar


                Ma ei tea, kas see on mingi Arsenali stiil valupisaratest ülesaamisele, aga antud videos Song küll midagi valesti ega kehvasti teinud.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  http://www1.skysports.com/football/n...-to-sign-Sahin WTF
                  1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                  Kommentaar


                    Ei usu eriti, Sahin maandub suht kindlasti Arsenalis.

                    Kommentaar


                      But it is believed the Gunners wanted to make it a permanent move and the 23-year-old was only willing to leave the Bernabeu on loan.
                      Sel juhul makes sense, kui mees ise näeb omal Realis tulevikku ja tahab seda aastat kasutada uuesti vormi saamisele siis pole asjal erilist mõtet. Nõme niimoodi ilma jääda mehest, tõesti arvasin ja uskusin, et meie oma. Aga sellest infost, et ta ise ei taha pikemaks kui aastaks ei olnud ma teadlik enne tänast.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        sahini sahinad on igatahes lõbusad. Taadil on vist endal ka antennid vareseid nii täis, et kui Liverpool ja Arsenal järgmine nädal madistavad, siis orienteerumisega läheb tal keeruliseks.juhul muidugi kui ta hoopis manus ei lõpeta seda nalja.
                        How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                        Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Sel juhul makes sense, kui mees ise näeb omal Realis tulevikku ja tahab seda aastat kasutada uuesti vormi saamisele siis pole asjal erilist mõtet. Nõme niimoodi ilma jääda mehest, tõesti arvasin ja uskusin, et meie oma. Aga sellest infost, et ta ise ei taha pikemaks kui aastaks ei olnud ma teadlik enne tänast.
                          Kui see Liverpooli jutt ikkagi tõsi on...

                          "There will also be an option to buy the player for £14m at the end of the loan."
                          http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/19364375

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            Kui see Liverpooli jutt ikkagi tõsi on...

                            "There will also be an option to buy the player for £14m at the end of the loan."
                            http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/19364375
                            Ei noh, option kui selline võib sees olla, aga Nuri ei pea ju vastu võtma isiklikke tingimusi isegi kui klubi triggerib selle ostuklausli. Ilmselt meile see ühe aasta diil ei sobinud siis (maksta £2.8m aastas laenu eest ilma, et mees tahaks päriseks tulla hiljem).

                            Aga jah, segane lugu - saksa meedia näiteks täna terve päev (Saksa Sky ja hiljem Bild) rääkis sellest kuidas medical tehtud ja paberid iksidega määritud. Võta sa nüüd kinni ...

                            ... ma enne veel täitsa lootust ei kaota kui üks või teine miski ametliku teatega kuskil esineb.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              ... ma enne veel täitsa lootust ei kaota kui üks või teine miski ametliku teatega kuskil esineb.
                              Ega sama siin, enne ei usu kui Sahin rõõmsalt piltidel Liverpooli laenulepingule alla kirjutab. Pidi ta juba 100% Liverpooli mängija olema kui siis hakkas see Arsenali teema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Ega sama siin, enne ei usu kui Sahin rõõmsalt piltidel Liverpooli laenulepingule alla kirjutab. Pidi ta juba 100% Liverpooli mängija olema kui siis hakkas see Arsenali teema.
                                Kõigepealt pidi siiski arsenali mängija olema , siis jäi venima ja siis tõi meedia liverpooli pilti, siis tulid jälle looga et arsenal liverpoolilt kaaperdab tehingut ja siis jälle vastupidi. Ptui - haigelt meedia poolt üles köetud lugu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X