320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/19406655 nooonii
    1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

    Kommentaar


      Kuule, loe ikka teiste postitusi ka ja ära duubelda mõttetult. Juba teist korda samal lehel.

      Mis puutub aga meediakärasse "kuidas küll on võimalik, et alles nüüd läbirääkimiste laua taha istutakse, mida küll klubi mõtleb", siis siit ja sealt on läbi kumanud, et ettepanekuid on tehtud mitmeid, kuid Walcott & Co on ise seda aega kogu aeg edasi lükanud. ja nüüd siis pakkumise tagasi lükanud. Mis klubi süüks võib panna on see, et võinuks pärast viimast viivitust tüübi müüki panna - nii jäänuks rohkem aega asenduse otsimisele.

      Aga kui asendust turult ei leita, siis minu nägemuse järgi peab Ox äärel jätkama, ega palju muid valikuid pole.
      Supplies!

      Kommentaar


        Gnabry tuleb põhisse lihtsalt siis. Ega ta halvem ikka ei ole kui Walcott või siis see Liverpooli 17 aastane naelane juntsu.

        Kommentaar


          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
          Kuule, loe ikka teiste postitusi ka ja ära duubelda mõttetult. Juba teist korda samal lehel.

          Mis puutub aga meediakärasse "kuidas küll on võimalik, et alles nüüd läbirääkimiste laua taha istutakse, mida küll klubi mõtleb", siis siit ja sealt on läbi kumanud, et ettepanekuid on tehtud mitmeid, kuid Walcott & Co on ise seda aega kogu aeg edasi lükanud. ja nüüd siis pakkumise tagasi lükanud. Mis klubi süüks võib panna on see, et võinuks pärast viimast viivitust tüübi müüki panna - nii jäänuks rohkem aega asenduse otsimisele.

          Aga kui asendust turult ei leita, siis minu nägemuse järgi peab Ox äärel jätkama, ega palju muid valikuid pole.
          ma ei tea ma lükasin lingi lugemiseks....ja mis see teine kord siis sellel lehel oli ?
          1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

          Kommentaar


            Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
            M'Vilale on ka sp*rsid pakkumise teinud nii, et läheb rebimiseks.
            Aga palun.
            Supplies!

            Kommentaar


              Meie transferite kohta käib üllatavalt vähe kuulujutte ringi. Ei teagi kas see on hea (klubi tegutseb väga hästi neid varjates) või halb (ei üritatagi kedagi veel saada).
              Viimased päevad tulevad närvilised nagu ikka.
              Theo koha pealt selline tunne, et kui saaks väärt mängumehe asemele siis poleks midagi kui ta lahkub, aga kui tehakse mingi panic buy ning tuuakse sisse mingi Bebe tüüpi mees siis oleks ikka vihane küll.

              Kommentaar


                Theo = Bebe

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Theo = Bebe
                  Ärme nüüd nii madalale ka lasku...

                  Kommentaar


                    Kusjuures üks oli isegi täpne.
                    Nojah nii hull pole isegi Theo mitte. Sellegi poolest oleks see minu silmis positiivine müük. Walcott on lihtsalt mentaalselt totaalne pussy ja tõsiselt eelistaks kedagi asisemat selle lillelapse asemele.

                    Kommentaar


                      Bebe


                      mõnel päeval tuleb välja, sageli jällegi mitte. selles mõttes Välkottiga täiesti õige võrdlus ju.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Mul on Theo osas just vastupidine reaktsioon tekkinud. Just hooaja teise poole ning suviste tehingute valguses eriti ei tohiks me temast lihtsalt loobuda. Ma suutsin aru saada 29 aastasele 150k+ mittepakkumisest (kuulu järgi Unitedis kõvasti üle 200k pakett) ja £24m vastu võtmisest. Ma suutsin leppida sellega, et Song lihtsalt välja visati klubist kui tema negatiivne mõju riietusruumis nii selge oli, et 6 aastat arendatud mehest oldi nõus loobuma hoolimata 3 aastat kehtivast lepingust. Vähemalt teenisime kasumit, kuna ostsime ta £500k eest.

                        Aga loobuda Walcottist? Ta on alles 23, ning isegi kui ta on natuke pussy siis ideeliselt peaks nüüd algama tema karjääri parimad aastad. Makstes ta eest £12m ja arendades teda 6 aastat ja anda talle mänguaega kui ta seda veel päriselt ei väärinud. Kas tõesti on nüüd aeg kus me peaks oma kindlameelsust näitama läbirääkimistel ja pidurdama ~10k-20k pärast nädalas? Müüa teda rohkema kui £15m eest vaevalt et saab, seda maksaks ka ainult City. Asendused ei tuleks palju odavamalt ja vajavad aega jälle. Järjepidevus maksab ka midagi - näeme ju praegu selgelt, et tuleb punkte ohverdada kui uued näod alles õpivad tundma mänguplaani ja üksteist. Theo oli produktiivsuselt siiski teine mees juudase järel, Song kolmas. Natuke paljuks läheks ühel suvel.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Ma usu, et sellel oleks positiivne mõju riietusruumile, kui me Walcottile maksaksime rohkem palka kui Cazorlale ja teistele jalgpalluritele. Cazorla saab väidetavalt 80 000 nädalas igatahes.

                          Kommentaar


                            Nojah, Theo tahab vist 100k, meie tahame anda 75k-80k. Vähemalt selline on spekulatsioon. Teisest otsast ma saan aru küll, et klubi on võtnud seisukoha kus mitte keegi ei pressi rohkem raha välja kui klubi poolt ette nähtud. Fuck the market. City maksaks talle ilmselt 150k küll? Täiesti arusaadav miks Theo hardballib. Nüüd olenebki sellest mis lõpuks temale endale oluline on, jääda väiksema palgaga põhitegijaks klubisse mis on sulle aastaid juba "ette" maksnud rohkem kui sa väärt olid, või minna home-grown quotat täitma Jihad stadiumile. Gazidis rääkis midagi palgasüsteemi reformimisest kevadel. Kuigi täpselt me ei tea mis see tähendab, siis võib-olla suundutakse rohkem astmelise süsteemi poole kui siiani kasutusel olnud ühtlasem süsteem?

                            Lihtsalt tema müüki oleks mul märksa raskem taluda kui kahte eelnevat. Aga samas arvestades viimaste aegade trendi siis see ei üllataks mind vähimalgi määral.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Gazidis rääkis midagi palgasüsteemi reformimisest kevadel. Kuigi täpselt me ei tea mis see tähendab, siis võib-olla suundutakse rohkem astmelise süsteemi poole kui siiani kasutusel olnud ühtlasem süsteem?
                              Siin ei saa muud varianti olla. Kui ehk City välja jätta, on Arsenalil teiste suurtega täiesti võrreldav palgakulu. Sotsialism tuleb lõpetada ja tasustada vastavalt panusele. Mis muidugi ei tähenda mõttetut ülemaksmist. Aga pooletoobiseid üle kullates ei õnnestu neid nii lihtsalt ka uutele jahimaadele edasi parseldada, nagu väga hästi ka siinkohal näha on.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Arsenali palgakulu on nii suur, sest omal ajal leidis Wenger et kõigile oleks hea anda korraga sama palk kätte (Song, Denilson, Diaby, Bendtner, Walcott jne). Ma ei mõista kuidas see sai kunagi hea mõttena tunduda. Poleks sellist lollust tehtud oleks mehed vähe rohkem ka vast rüganud. Kõigile anti juba väga noorelt 50k kätte lootuses, et see hoiab neid klubis ning nad arenevad suurteks tähtedeks. Mis aga juhtus oli see, et Song tegi hea hooaja tahtis suurt palka kohe uuesti otsa ja kui ei saanud hakkas loivama, Denilson ei lõpetanud loivamist ära, Diaby on lihtsalt katastroof, Maailma parim ründaja ei olegi maailma parim ründaja, Walcott tahab seda palka mis $hitty maksaks ja nii ta läks.
                                Nüüd on muidusööjatest raske lahti saada sest teised klubid teavad kui head/halvad nad tegelikult on ning elu sees ei taha anda sellist palka mis me anname.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X