320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Millega tegelevad vabal ajal loomastunud Arsenali hälvik-hvännid? Peksavad kambakesi ühte Liverpooli fänni surnuks, samal ajal seda filmides , et yutuubi ülesse lükata ja feimi saada. Keenjused, reaalsed keenjused. Arsenali hvänn ja tema ajunatukene...

    link: http://sport.postimees.ee/961064/nel...uks-peksmises/
    Mis sa loll mölised - isegi postimehe hädine nupuke ju ütleb, et jalgpalli rivaliteediga polnud ilmselt mõrval pistmist. Ja täis peaga kõvasid löömamehi leiab igalt elualalt ja iga spordiala ja klubi toetajate hulgast.

    Kommentaar


      Stupid interlull. Just saime hoo sisse ja nüüd tuleb 2 nädalat Arsenali-nälga tunda enne kui hooaeg päriselt peale hakkab ja 2 mängu nädalas saame nautida. Eks tuleb seni muul moel hakkama saada. Juba teist korda lühikese aja jooksul (ja olen kindel, et paljud loevad regulaarselt ja ilma minu linkimata tema blogi) aga Gingers4Limpar on jälle hea sissekandega hakkama saanud. Huvitav saab olema, mismoodi asi balansis hoitakse kui Sagna ka tagasi - praegu selgelt näha, et Jenkinsonil kui kehvemal ründajal, kästakse tagasi hoida ja Gibbsil lubatakse üles rushida.

      Gibbs, Sagna ja Ox on klubiga läbirääkimas (või alustamas) uute ja paremate lepingute osas.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        The Curious Case of Marouane Chamakh

        Link on google translatorist läbi lastud artiklile, mis pole veel ilmselt ingliskeelsesse meediasse jõudnud. Vastav teemaarendus on pärit A-M foorumist. Loodame, et inglise press saab haisu ninna ja teeb natuke fact-checkimist. Lühidalt: Chamakhil on malaaria (väidetavalt).

        Arsenali 25man squad CLiks: http://www.uefa.com/uefachampionslea...280/index.html

        Squillaci ja Gnabry on kahjuks-üllatuseks kaks fillerit, nimekirja polnud vaja panna Wilshere'i ja Coqi kes on U21 ja HG.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Chairman on ka üle pika aja sõna võtnud http://uk.eurosport.yahoo.com/news/a...3Rpb25z;_ylv=3

          Kommentaar


            Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
            Chairman on ka üle pika aja sõna võtnud http://uk.eurosport.yahoo.com/news/a...3Rpb25z;_ylv=3
            Kõva uudis, kuigi ma arvan, et seda teadis juba enamik inimesi siin planeedil.

            Kommentaar


              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                Kõva uudis, kuigi ma arvan, et seda teadis juba enamik inimesi siin planeedil.
                põrka putsi chemic, keda sinu arvamus siin huvitama peaks . Ma pole kordagi väitnudki ,et see midagi täiesti unikaalselt uut oleks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
                  Chairman on ka üle pika aja sõna võtnud
                  Selliste artilite puhul on mõttekas originaaltekstile viidata. Võib juhtuda, et saad teada millest enamik inimesi planeedil pole kuulnud.
                  Mitte et järgnev tsitaat seda oleks, aga esiletoomist väärib küll:

                  The stadium development was driven through despite the opposition of Dein, who wanted Arsenal to share Wembley, an option that appalled Hill-Wood.

                  “It would’ve been crazy to have gone to Wembley,” he said. “I hate Wembley anyway. It’s a bloody long way away. And I would absolutely not have wanted to be a tenant of the Football Association.”
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    ...., nimekirja polnud vaja panna Wilshere'i ja Coqi kes on U21 ja HG.
                    kas mitte u21 mängijad ei peaks ikkagi seal tärniga registreeritud olema, ehk siis B meeskonnas? Hetkel tundub, et Wilshere pole üldse registreeritud..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                      kas mitte u21 mängijad ei peaks ikkagi seal tärniga registreeritud olema, ehk siis B meeskonnas? Hetkel tundub, et Wilshere pole üldse registreeritud..
                      Sama küsimus, teistel meeskondadel on ju u21 mängijad juba praegu nimekirjades olemas ja Arsenali teised u21 mängijad on ka juba nimekirja kantud.

                      Kommentaar


                        Kas siin pole mitte tegu A ja B mängijate nimekirjaga? A nimekirja lisatakse 25 mängijat, B nimekirja piiramatu arv teatud vanuses kodukootud mängijad, kelle nime võib 24 tundi enne mängu üles anda?

                        Edit:

                        UEFA CL reeglid 12/13

                        Conditions for registration: List B
                        18.16 Each club is entitled to register an unlimited number of players on List Bduring the season. The list must be submitted by no later than 24.00 CET onthe day before the match in question.

                        18.17 A player may be registered on List B if he is born on or after 1 January 1991and has been eligible to play for the club concerned for any uninterruptedperiod of two years since his 15th birthday by the time he is registered withUEFA. Players aged 16 may be registered on List B if they have beenregistered with the participating club for the previous two years without
                        interruption.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Ma seda silmas pidasingi, et B nimekirja peab ta ikkagi ära registreerima, täiesti registreerimata (ilma, et uefas üles antud oleks) teda mängu ikkagi ei lubata. Mina olen nii vähemalt asjast aru saanud.
                          Aga noh kuna ta pikalt vigastatud nii ehk naa, siis on teda aega registreerida veel piisavalt.

                          Kommentaar


                            Lühitõlge: igal klubil on õigus registreerida piiranguteta arv mängijaid B nimekirja hooaja kestel.

                            Mina saan sellest nii aru ja usun, et klubis on targemad inimesed, kes ei jätaks välja kahte mängijat, kes kindlasti sel hooajal CLs klubi eest mängivad. B nimekirja kui sellist polegi olemas, selle võib tekitada hiljemalt mängupäevale eelnevaks keskööks. Ja nii iga mängu eel - kord Wilshere, siis Coqelin, kolmas kord Watt, neljas kord kõik korraga. Sest vastavad UEFA nõuetele.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Ma saan samamoodi aru, lihtsalt võibolla ei seletanud ennast siis piisavalt hästi lahti. Lisada võib neid niipalju ja niikaua kui tahad, lihtsalt tundub, et Arsenal on ainukene meeskond see aasta, kes seda vajadusel enne iga mängu algust teha kavatseb.
                              Teised meeskonnad on kõik kindla nimekirja ka B meeskonnast Uefale andnud ning mehed kõik registreeritud. Eelmine aasta oli Arsenali B nimekiri samuti üleval kohe algusest peale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                                Teised meeskonnad on kõik kindla nimekirja ka B meeskonnast Uefale andnud ning mehed kõik registreeritud.
                                Ei vasta kaugeltki tõele. UEFA lehtel pole ka Malaga, Real Madrid, Juventus, Lille, Cluj, Galatasaray ega Braga B nimekirja esitanud.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X