320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mannone on piisavalt eksinud. Õnneks pole enamusest tema prahmakatest meid ära karistatud, kuid näiteks Lescotti värav läheb kindlalt Vito kapsaaeda. Isegi haamrite vastu tegi itaallane paar täiesti debiilset üritust, mis oleksid pidanud lõppema väravaga. Kõige ilmekam oli olukord, kui ta täiesti segamata kõrget palli püüdma/tõrjuma läks ja Carrollile täiesti vaba pealöögi kinkis. Meie õnneks suutis hobune tühjast väravast mööda lüüa, aga kehvemal päeval oleks selline olukord päädinud 2-1 kaotusseisuga.

    Mannone suurim viga ongi suutmatus kõrgete pallide/tsenderdustega hakkama saamine ja väravaesise kontrollimine. Kuigi nr. 1 on ka sarnastes olukordades eksinud, on ta itaallasest selles vallas siiski kordades parem. Kuna meil napib pikki ja jõulisi mängijaid, on väga oluline, et väravavaht nurga- ja karistuslöökide olukordades rohkem vastutust võtaks. Seni pole Vito sellega hakkama saanud.

    Giroud' üle on mul väga hea meel. Loodetavasti on see tema jaoks alles algus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Dowdi suurematest pingutustest hoolimata (no second yellow for Diame? no pen or even a fk for that foul on Ramsey? yeah right) sai hämmerdatud WHU.
      Mitte, et mul väga kahju Suure Sämmi tiimi kaotamas näha, aga kas nende kahe olukorra peale poleks punane väga pehme olnud? See esimene kollane (ka Walcottile) oli ikka täiesti jabur. Vea eest oleks muidugi kollane pidanud olema, aga kuna need olukorrad sattusid üsna lähestikku, tegi 'inimliku' otsuse ja jättis punaseta.

      Kommentaar


        läheb natuke liialt ehk paksu poisi personaalteemaks ära, aga no Dowd on ikka hea krõll.

        Fifa rules state that a player must be cautioned when:
        * in the opinion of the referee, he makes gestures which are provocative, derisory or inflammatory,
        * he climbs on to a perimeter fence to celebrate a goal being scored,
        *
        he removes his shirt over his head or covers his head with his shirt.
        ei eksinud Diame ega Walcott ühegi punkti vastu ega võtnud ka kumbki tähistamine rohkem aega kui tavapärased külakuhjas aelemised. nõrk esitus kohtunikult, millega pani ennast edaspidiseks mänguks mõlema mehe puhul täiesti ebavajaliku pinge alla, sest automaatselt tekib täpselt see "kahe olukorra peale kokku väga pehme punane" situatsioon, mida juba Makuz mainis.

        nagu ülalt nähtub, on vilega mehele jäetud reeglitega (veel) suhteliselt vabad käed, kas näidata emotsioonide väljendamise eest kaarti või olla normaalne inimene, võiks ju siis seda vabadust ja mõistust ka natuke kasutada. ffs tal kulus täna välkottile kollase lehvitamiseks pärast väravat täpselt 23 sekundit, no kus on siin ajaraiskamine.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Vahepeal on meie U21-reserv meeskond pidanud mängu Readingu vastu ning võitnud 2-0. Kõige tähtsam on aga see, et antud mängus said kaasa lüüa Sagna, Wilshere, Frimpong. Ja noh Andre Santos ning Coq tõstsid ka enda mänguminutite arvu.
          Üleüldse oli üpriski kõva meeskond üles antud:

          Arsenal Under-21s v Reading: Shea, Sagna(sub 61), Hajrovic, Miquel, Santos, Eisfeld, Coquelin, Wilshere(sub 74), Frimpong, Gnabry (sub 80), Akpom.
          Subs: Meade (on 80), Charles-Cook, Yennaris (on 74), Olsson, Bellerin (on 61).

          Jutude järgi pidi Gnabry selles mängus hää olema.

          Kommentaar


            Ma arvan, et Santose mängitamisest võib välja lugeda peidetud sõnumi Gibbsi vigastuse kohta - ilmselt pole Norwichiks terve. Santost küll ainult episoodiliselt näinud see aasta, aga mulle on mulje jäänud nagu ta oleks palju kõhnem ehk (äkki) rohkem vormis see aasta?



            Peaasi, et interlull ilma kadudeta läheb - potensiaalselt võiks kuu lõpuks Szczesny, Sagna, Wilshere ja Diaby valikus lisaks olla.

            Ja pisikesed transferi-killukesed talvise akna kohta on ka hakanud pudenema: Wilfried Zaha
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Teemaga seonduvalt - mõtlesin paar päeva tagasi, et huvitav, mis Ryost järgmisel hooajal saab. Hetkel Wiganis 3 korda vahetusest tulnud, kokku (liigas) armetud 44 minutit mänguaega. Vara veel põhjapanevaid järeldusi teha, sest hoaoeg pikk ja mõne põhimehe vigastuse korral võib võimalus avaneda. Kuid laenu põhieesmärk, mänguaeg, on seni täitmata.
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

                Peaasi, et interlull ilma kadudeta läheb ...
                Ega siin väga sõnu ei leia. Ehk ei ole nii hull kui esmapilgul tundub.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  Ega siin väga sõnu ei leia. Ehk ei ole nii hull kui esmapilgul tundub.
                  Julien Laurens ‏@LaurensJulien
                  Good news for Arsenal and Koscielny. He is ok. It was a big scare but he is not in pain anymore and will start on Friday #afc #bleus

                  Huhh, ehk läks õnneks. Peaaegu olime sammu kaugusel Djouroust.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Keegi tark oskab öelda, mismoodi ma arsenali kodukalt saan teada, kui palju maksab arseanal - fulham mängupilet 10 november

                    Tegin ise lambikasutaja sinna ja siis ütles, et mul ei ole selliseid õigusi, et pileteid osta no mida helli

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 9karel9 Vaata postitust
                      Keegi tark oskab öelda, mismoodi ma arsenali kodukalt saan teada, kui palju maksab arseanal - fulham mängupilet 10 november
                      Ei saagi. Sest piletid sellele mängule on välja müüdud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Julien Laurens ‏@LaurensJulien
                        Good news for Arsenal and Koscielny. He is ok. It was a big scare but he is not in pain anymore and will start on Friday #afc #bleus

                        Huhh, ehk läks õnneks. Peaaegu olime sammu kaugusel Djouroust.
                        Mis sul DJ vastu on? Liiga parim neljas valik keskkaitsesse (osadel pole algrivistuseski nii häid mehi). Kui ta suudab samamoodi mängida nagu sel ajal kui Verm pikalt vigane oli võiks ta vabalt võidelda ka algrivistuse koha eest kuna Verm ega Kos ei ole kõige paremini hooaega alustanud. See et ta eelmine hooaeg paremat kaitsjat mängis ning seal s'tt oli (kuna mängis out of position) ei tähenda et ta ka keskel nüüd edaspidi s'tt on.

                        Kommentaar


                          Podolski, who has netted two goals in seven Premier League games for Arsenal this season, suffered a minor injury during training with Germany, but the national side's assistant coach Hansi Flick insists the knock is only minor.

                          "Yesterday [Monday] Lukas and Mario [Gotze] received treatment," Flick told reporters.

                          "Lukas Podolski had some problems with his ankle, Mario with some muscle problems. We decided to spare him towards the end of training today when it became a bit more intensive."
                          jamaks kisub!
                          Mind That Gap!

                          Kommentaar


                            No kui midagi tõsist ei juhtu, siis pole väga hull, kui paar-kolm seni põhis olnud meest Norwichi mängu vahele jätavad, äärtele näiteks on ju veel võtta gervinho, walcott, ox ja ma isegi tahaks arshavinit mängimas näha

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Mis sul DJ vastu on? Liiga parim neljas valik keskkaitsesse (osadel pole algrivistuseski nii häid mehi). Kui ta suudab samamoodi mängida nagu sel ajal kui Verm pikalt vigane oli võiks ta vabalt võidelda ka algrivistuse koha eest kuna Verm ega Kos ei ole kõige paremini hooaega alustanud. See et ta eelmine hooaeg paremat kaitsjat mängis ning seal s'tt oli (kuna mängis out of position) ei tähenda et ta ka keskel nüüd edaspidi s'tt on.
                              Oh kuidas ma tahaks sellesse loota ja seda uskuda. Miskipärast aga meenuvad temaga seoses peamiselt negatiivsemad emotsioonid peale selle ühe korraliku perioodi mida sa mainisid. Ülejäänud aja on ta olnud vigastatud, mängitatud out-of-position või mängitatud natuke siin - natuke seal printsiibil, aga ta tundub olevat mängija kes vajab mitut mängu enne kui sisse elab ja käima saab. Peamine probleem minu jaoks on, et ta pole heade instinktidega ega piisavalt julge - ei loe palli lendu õigesti ja laseb ebavajalikult põrgata ehk ei kasuta pead, ei kasuta oma massiivset keha võitlustes jõuliselt ning aeg ajalt jääb täiesti magama positsionaalselt. Ehk ma liigitaks tema mõttetegevuse umbes samasse kategooriasse Eboue, Songa, Clichy ja Denilsoniga.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Ning vastukaaluks, siin on minu silmis perfektne jalgpallur: http://www.arsenal.com/news/news-arc...mple-to-others
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X