320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga rääkige parem, kas tänaseks Sopcasti linki ei leidugi?

    Kommentaar


      hetkel võrkpall sop://broker.sopcast.com:3912/135605
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        hetkel võrkpall sop://broker.sopcast.com:3912/135605
        Kui siit nüüd õige ajal jalgpall hakkab, siis ole sa tänatud!
        -e- eks naiste võrku on ka alati tore vaadata, aga hetkel ihkab hing midagi muud.

        Kommentaar


          Kellel on viasat, see näeb mängu ka kusjuures sellise kanali pealt nagu Viasat Motor, mina leidsin selle kanali nr 11 alt.

          Kommentaar


            Teeme nüüd nii, et teisele poolajale tuleme välja tagasi selge mõttega mis keskväljakul toimuma peaks nii kaitses kui ründes. Katastroof.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
              Kui siit nüüd õige ajal jalgpall hakkab, siis ole sa tänatud!
              -e- eks naiste võrku on ka alati tore vaadata, aga hetkel ihkab hing midagi muud.
              leidsid mudu?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                leidsid mudu?
                Vahepeal tulid küll uued tšikid peale, aga leidsin ühe teise vene sopcasti lingi (kuigi see kohati hakib).

                Kommentaar


                  striimi kommentaatoritega saab ainult nõustuda, santos on kohutav

                  Kommentaar


                    Mis asi see Arsenal üldse on ? Ainuke mees kes segab Schalket on sakslane
                    Based in the industrial city of Gelsenkirchen, Schalke are one of the Bundesliga's best-supported clubs.

                    Kommentaar


                      Kui ikka Hollandi maailmatasemel ründaja on tiimi eesotsas, siis on kohe parem mängu vaadata mis?

                      Kommentaar


                        Kui aus olla siis kuni selle väravani ei olnud ma härra Huntelaaris kindel. Ta viimastes mängudes ikka natuke väristanud. Aga õnneks ma vist eksisin .

                        Aga jah olen olnud Schalke toetaja juba väga pkka aega. Head poisid platsil ei tee kunagi paha aga siiski toetan neid ka niisama

                        Lisa: Ahjaa ma loodan siisk nii kaua elada, et härrased ka kunagi Bundesliga võidavad
                        Based in the industrial city of Gelsenkirchen, Schalke are one of the Bundesliga's best-supported clubs.

                        Kommentaar


                          No, türr, nüüd ei näe isegi naiste võrku. Päris põnevaks läks juba seal (tea kas saabki nüüd teada, kas venelased kaotavad jälle), Arsenali pilt kadus juba kena pooltundi tagasi ära - viimasest ehk enam ei olegi nii kahju.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                            No, türr, nüüd ei näe isegi naiste võrku. Päris põnevaks läks juba seal (tea kas saabki nüüd teada, kas venelased kaotavad jälle), Arsenali pilt kadus juba kena pooltundi tagasi ära (millest ehk enam ei olegi nii kahju).
                            Kui sa kogemata oled tõesti Arsenali pooldaja siis jah sa ei jäänud milleski ilma
                            Based in the industrial city of Gelsenkirchen, Schalke are one of the Bundesliga's best-supported clubs.

                            Kommentaar


                              kole kole kole
                              Üks pealelöök raamidesse, ja seegi Champion League debütandilt. Santos, Ramsey välja palun ning Giroud ette ja Gerv äärele.
                              Masendav õhtupoolik

                              Kommentaar


                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                striimi kommentaatoritega saab ainult nõustuda, santos on kohutav
                                Kohutav on kompliment selle soorituse eest. Miks teda välja ei võetud (või miks ta pärast nädalavahetust üldse väljakul oli) - vastust teab vaid tuul.

                                Mitu lööki väravale on viimase kahe mänguga tehtud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X